Únik z okovů

Dobrodružný / Sci-Fi / Akční / Pornografický

Kanada / Velká Británie, 2001, 90 min

Chris Hyde

• Wacoslav1

Podobna mrdka jako vetsina Simandlovek obcas se v nekterych filmech tohoto razeni da najit neco pozitivniho ale to neni tento pripad(12.8.2012)

• Crocuta

Tohle je přesně ten druh filmů, které jsou tak špatné, až jsou zábavné. Je to sice blbé a laciné, ale za ty lepé děvy si "Únik z okovů" alespoň tu jednu usmolenou * zaslouží. I když je fakt, že Evička svého času předváděla s mrkví a gynekologickým zrcadlem mnohem zábavnější kousky :D.(26.12.2013)

• Jimmi

Po tunajsich komentaroch som si to chcel pozriet.Zial je to presne taka hovadina ako to tu ludia opisuju. Simandla som predtym nepoznal...tak aspon som o nieco skusenejsi(19.6.2020)

• sir-dave

HA HA HA. Tady šlo spíše o to, ukázat co nejvíce obnažených žen, než o nějakou snahu o nějaký lepší děj. Dámy, co drží zbraně jak panny ocas, přestřílí bandu chlápků. Skoro v každé místnosti postel. Několik nelogičností a hlavně lesbické scény. Mám rád Lenku Jelínkovou a za ty některé krásné těla dám hvězdu. Transmorphers a jiné sračky jsou daleko horší :-) 10%(9.1.2010)

• farmnf

Já jsem věděl, že je to sračka ale chtěl jsem vědět jaká sračka. No děsivá! To je tak blbý, že je to až nedefinovatelný. I ta ajchmajorová nebo jak se ta štětka jmenuje, když se svlíkne vypadá antikoncepčně až téměř bromově.(30.10.2009)

• Holina

Původně jsem se domníval, že je to béčko, ovšem to jsem se šeredně spletl. Pro tuto patlaninu totiž není v abecedě adekvátní písmeno. Ukrutná podivnost s ukrutně podivnými postavami. Akční erotická sci-fi. Jeden z mnoha kousků, které pocházejí z Kanady, ale točí se v Česku s převážně nahými češkami. Nic proti svou fanouškovskou základnu to jistě má - hodnocení 4% mluví za vše.(8.9.2010)

• LudeCZek

Nějaký přínos maximálně pro ty co ještě neviděli bobra Eva Aichmajerové :-))(16.1.2012)

• mira007

Klasická Simandlovina od které člověk nemůže čekat víc než očekávatelné. Mihnou se tu známé české tváře, které se míhají i Růžové zahradě, ale na rozdíl od ní si tento film do životopisu radši nedávají ( viz. oficiální stránky E.Špidlové ) , takže jestli se k tomu filmy nehlásej po letech ani herci, tak se musíme přihlásit my kritici a dát za hezký nahatý holky aspoň jednu hvězdu.(1.10.2014)

• masekjc

Nejsem blázen abych to viděl celé ale těch pár scén mi bohatě stačilo, abych si udělat obrázek o tom že kromě krásné nahé Evy Aichmajerové Decastelo a odhalených ňader několika noname hereček je tohle totální amatérský šrot. Přesto věřím, že si to své fanoušky najde. Hvězda za snahu :)(9.4.2014)

• Prubner

Klasické céčko. Asi sto devadesátá variace na Simandlovo oblíbené téma "osvobození otrokyň". V rámci šetření je ve filmu nepřiznaně použito i několik scén z jiného Simandlova filmu Vášeň nevinných. Herecké výkony jsou tak strašné, že nakonec z celého obsazení nejlépe vychází Evička. A je příjemné po čase vidět Lenku Jelínkovou, která se bohužel mimo pohádku Jak si zasloužit princeznu neprosadila.(3.10.2018)