Únik z okovů

Dobrodružný / Sci-Fi / Akční / Pornografický
Kanada / Velká Británie, 2001, 90 min

V nepříliš vzdálené budoucnosti postihla Zemi katastrofa, kterou přežilo jen málo lidí. V novém světě vládne právo silnějšího. Bandy násilníků zotročily většinu. Malá skupinka dívek žije mimo zajetí a jednoho dne se jim podaří osvobodit dvě zajatkyně. Ukazuje se, že Miranda (Eva Aichmajerová) a Friday (Lenka Jelínková) žily jako otrokyně a zažily jen bolest a trýznění. Vysvobození však není konečné a hrdinky se ocitají v nebezpečných pastích i smyslných hrách. (oficiální text distributora)

Wacoslav1 odpad!

Podobna mrdka jako vetsina Simandlovek obcas se v nekterych filmech tohoto razeni da najit neco pozitivniho ale to neni tento pripad ()

Crocuta

Tohle je přesně ten druh filmů, které jsou tak špatné, až jsou zábavné. Je to sice blbé a laciné, ale za ty lepé děvy si "Únik z okovů" alespoň tu jednu usmolenou * zaslouží. I když je fakt, že Evička svého času předváděla s mrkví a gynekologickým zrcadlem mnohem zábavnější kousky :D. ()

Jimmi odpad!

Po tunajsich komentaroch som si to chcel pozriet.Zial je to presne taka hovadina ako to tu ludia opisuju. Simandla som predtym nepoznal...tak aspon som o nieco skusenejsi ()

sir-dave

HA HA HA. Tady šlo spíše o to, ukázat co nejvíce obnažených žen, než o nějakou snahu o nějaký lepší děj. Dámy, co drží zbraně jak panny ocas, přestřílí bandu chlápků. Skoro v každé místnosti postel. Několik nelogičností a hlavně lesbické scény. Mám rád Lenku Jelínkovou a za ty některé krásné těla dám hvězdu. Transmorphers a jiné sračky jsou daleko horší :-) 10% ()

farmnf odpad!

Já jsem věděl, že je to sračka ale chtěl jsem vědět jaká sračka. No děsivá! To je tak blbý, že je to až nedefinovatelný. I ta ajchmajorová nebo jak se ta štětka jmenuje, když se svlíkne vypadá antikoncepčně až téměř bromově. ()

Holina odpad!

Původně jsem se domníval, že je to béčko, ovšem to jsem se šeredně spletl. Pro tuto patlaninu totiž není v abecedě adekvátní písmeno. Ukrutná podivnost s ukrutně podivnými postavami. Akční erotická sci-fi. Jeden z mnoha kousků, které pocházejí z Kanady, ale točí se v Česku s převážně nahými češkami. Nic proti svou fanouškovskou základnu to jistě má - hodnocení 4% mluví za vše. ()

mira007

Klasická Simandlovina od které člověk nemůže čekat víc než očekávatelné. Mihnou se tu známé české tváře, které se míhají i Růžové zahradě, ale na rozdíl od ní si tento film do životopisu radši nedávají ( viz. oficiální stránky E.Špidlové ) , takže jestli se k tomu filmy nehlásej po letech ani herci, tak se musíme přihlásit my kritici a dát za hezký nahatý holky aspoň jednu hvězdu. ()

Godhaj odpad!

,,Kam chceš jít?“ ,,Za svým vlastním osudem.“ Další šťavnatě znějící Simandlovina je zase pěkná kravina! Hodinu a půl sledujeme prkenné modelky, jak se omývají, těží kámen a putují obyčejnou českou krajinou. Náznaky toho, že má jít o sci-fi z budoucnosti jsou stejně amatérské jako herecké výkony. Hudba je kategorií sama pro sebe, prostě hůř to už asi ani nešlo. Nechybí ani Simandlův trademark ve formě scénáře plného osudů, tajemství, světů a dalších abstraktních výplňových slov. Tomuhle je určitě lepší se vyhnout. ()

masekjc

Nejsem blázen abych to viděl celé ale těch pár scén mi bohatě stačilo, abych si udělat obrázek o tom že kromě krásné nahé Evy Aichmajerové Decastelo a odhalených ňader několika noname hereček je tohle totální amatérský šrot. Přesto věřím, že si to své fanoušky najde. Hvězda za snahu :) ()

Prubner

Klasické céčko. Asi sto devadesátá variace na Simandlovo oblíbené téma "osvobození otrokyň". V rámci šetření je ve filmu nepřiznaně použito i několik scén z jiného Simandlova filmu Vášeň nevinných. Herecké výkony jsou tak strašné, že nakonec z celého obsazení nejlépe vychází Evička. A je příjemné po čase vidět Lenku Jelínkovou, která se bohužel mimo pohádku Jak si zasloužit princeznu neprosadila. ()