Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

FakyCZ

Takhle by měl vypadat správnej romantickej film. Od začátku čekám šťastnej konec, žádnej velkej zvrat se nekonal a stejně to člověka dostane. ()

jane1106

T. J. je sympaťák až na půdu, celkově je to milé, ale jinak mě tato přeslazená etuda kdovíjak nedojala. Především jsem očekávala nějaké úžasně originální rozuzlení, které nepřišlo. Pointa mi bohužel byla jasná, jen co se stará paní objevila. Nicméně věřím, že spoustě lidí takovéhle líbivé filmečky dokáží rozsvítit den, takže proč ne.:) A hlavním hrdinou by se rozhodně měli inspirovat čeští úředníci. ()

rexino

Takýto happy-end som nezažil už dávno. A všetko to vyriešil len úsmev. Nádhera.. najlepší kraťas aký som kedy videl! Vrelo odporúčam každému pozrieť. 100%!!! ()

xargos

Za čtvrthodinu stihnout to, co někdo nedokáže celý život, tomu říkám skutečné prosté a pro někoho možná naivní lidství. Hodnota člověka není v jeho postavení ve společnosti, není v tom, co dokáže nahromadit za hmotu, ale kolik nehmotných světýlek na tomto světě po sobě nechá. U tohoto krátkého filmu se dá smát i brečet a to současně. Ordinoval bych to povinně každému bručounovi aspoň třikrát denně;). Myšlenka tohohle dílka je stará jak sám lidský svět. Je zvláštní, kolika lidem v komentářích to připadá hloupé, až protivné. Zkuste někdy sami přinést ostatním kolem sebe aspoň kousek radosti. Stojí to za to! ()

jandula00

..aneb jak si v šestnácti minutách zlepšit náladu, pobavit se a přinutit se k úsměvu :) i přes jednoduchou a poměrně snadno odhadnutelnou pointu se usmívám i po delší době, než je těch pouhých 16 minut :) ()

Everyone

Podlehl jsem. Skvělá vzpruha na skleslost. Silné antidepresivum. Vytáhnout na chmury. Doporučuje 9 z 10 psychologů. ()

Bohnice05

Na ktrátkých filmech miluju, že nemají čas cokoliv pokazit a tím že dokáží dostat tolik věcí do krátkého úseku se projeví i v efektu, který film zanechá a ten je pak skvělý! ()

fisikk

Tento krátký snímek ve mně vyvolává stejný pocit jako slovenská reklama na Coca colu - úsmev zbližuje. Prostě člověka nabije energií. Já pořád říkám, že chvály není nikdy dost, škoda jen, že si musím často vystačit sama. ()

Heroine

Milý. Je tam pár zajímavých nápadů, je to takové celkem pozitivně laděné, ale kdyby to nebyl TJ Thyne, možná by mi to připadalo trapný, nebo i blbý. Takhle je to milý. ()