Kávový princ

• Jižní Korea Keopi peurinseu 1hojeom (více)

Epizody(17)

Han Kyul oživí kavárnu své rodiny obměnou, kdy jako zaměstnance nabírá jen dobře vypadající muže – a také jednu neurčitě vypadající dívku, kterou mylně považuje za muže. (Netflix)

artemis2

Pre mňa jeden z najmilších seriálov, aké som videla a pri akejkoľvek spomienke naň sa mi vyčarí úsmev na tvári. Absolútne mi v tomto prípade nevadí nižšia miera uveriteľnosti pri pomyslení na zámenu pohlaví, mňa osobne to proste úplne dostalo so všetkým čo k tomu patrí. Herci odviedli poriadny kus dobrej práce a tak dokonale sa vžili do svojich úloh, že to musíte spraviť aj vy. Jedna rada, nepozerajte to, keď máte veľa práce, lebo Vás to zarazí do kresla tak ako mňa na dlhé hodiny a bude ťažké odolať a vrátiť sa do reality. :) Krásne, čo viac dodať... ()

Curlyman

I would turn gay for this girl too! Nevyzeralo to po celý čas na plný počet, ale mám z toho veľmi dobrý pocit a to je u mňa pri týchto kórejských romkomoch najdôležitejšie. ()

Giggs

Odhliadnuc od dementnej, naivnej a detinskej zameny pohlavi to bolo vynikajuce. Žiaľ, uplne ignorovať sa to neda... ()

enyama

Už jsem Coffee shop viděla asi čtyřikrát a stále mě baví svým kouzelným humorem:-) Go Eun Chan je rozkošná od prvních záběrů a musím přiznat, že leckdy bych si ji s klukem spletla:-)) moc dobrý výběr hlavní hrdinky, která zaujme přirozenou krásou a milou povahou:-) Han Kyul mě nejvíc pobavil, když zjistil, že Eun Chan ho viděla v ručníku a kapesníkem si zakryl rozkrok:-))) více takových seriálů:-) ()

Kimm2

Když jsem si četla děj, dívala jsem se na toto drama velmi nedůvěřivě. Po shlédnutí jsem ovšem zjistila, že ta zápletka tomu dává neuvěřitelnou šťávu. K tomu úžasní sympatičtí herci, děj neunavuje, krásné prostředí, milá a příjemná hudba - co víc si přát. Můj nejoblíbenější korejský seriál. ()

Radek.SCH

Tak co říct? Trpí to neduhem, na který jsem zvyklý už od většiny korejských filmů. První polovina je výborná - romanticky komediální; druhá - romanticky (melo)dramatická - už ne. A překvapivě se to přeneslo i do seriálu. Ale když máte u filmu vidět jednu dobrou hodinu, kterou pak vystřídá druhá slabší (A Millionaire's First Love, Lover's Concerto, ...ing, Too Beautiful to Lie a další) tak se to dá ještě vydržet, ale jakmile sledujete seriál, který má dohromady 17 hodin (navíc to stihnete zkouknout za 1 den!), tak už to taková sranda není. Po prvních pár dílech jsem si říkal, že to bude to nejlepší seriálové dorama, které jsem viděl, Eun-hye Yun výborná a bezprostřední. Vždycky když se oběvila na scéně, strhla na sebe veškerou pozornost. Do té doby pokud poznáváme nové postavy, opravuje se kavárna a jsou tam nějaké dějové zvraty, je to dobré (myslím že je to ještě pár dílů po výletu a sbírání jablek), ale jakmile se nám představí všechny postavy, a rozdají se karty, tak to jde pěkně do kytek. Eun-Chan přestane chlapecky dovádět, přestane s ním chodit na schůzky za účelem odlákání partnerek, objeví se na scéně Han-Sung, DK a spol. a začne se robíhat těžká (a hodně těžkopádná) telenovela (z Eun-Chan kluka od rozvážkové služby se stane ubulená "věc" která se stylizuje do TRPITELSKÉ role). Pořád tam někdo brečí, někdo od někoho utíká, pak se zase usmiřují a pořád dokola. Han-Kyul se zamiluje do Eun-Chan-kluka, Han-Sung do Eun-Chan-holky a jde to do kytek. Zpustí se citové výlevy, plné slz, objímání a emocionálního křiku, začnou se (scénáristy, kteří prostě museli napsat 17 dílů) uměle vytvářet problémy, které se musí překonat (New York, líbání Eun-chan zadaným Han-Sungem), navíc sledovat seoulskou smetánku (mimochodem hodně velká podoba s Divokým andělem) která řeší své povrchní problémy v těch nejlepších interiérech mě skutečně nebaví (a vůbec celé to působí jako novodobá pohádka o popelce. Navíc je to dost odtržené od reality a celkově příliš jednoduché, než aby to uspokojilo moji mozkovnu, která prahne po dosud neviděném). No a když se dají Han-Kyul a Eun-Chan dohormady, umrtví se jakákoliv snaha cokoliv dalšího nám říct (a to ještě zbývá dalších 5 epizod!) Navíc musím souhlasit s "Sysel_CZ" že prvotní zápletka je prostě a jednoduše špatná. Před "Coffe Prince" jsek viděl "For You in Full Blossom" s podstatě totožnou zápletkou (a dokonce ještě hůře zpracovanou) a trpělo to podobnými neduhy. Nepoznat ženskou, když předemnou stojí je prostě už ze své podtaty dementní. A když se to řeší nějakých 12 hodin... Navíc dvojic, které řeší mezi sebou problémy, je prostě moc (Eun Sae a Min Yeop; Eun-chanina matka s prodavačem; Sun Ki; Eun-Chan a Han-Sung ještě navíc propletení s Han-Sungem a Yu-"něco"). Řada zápletek by se navíc dala ořezat a vůbec by to tomu neuškodilo (Han-Kyulův biologický otec, neustálá hrozba s odjezdem do New Yorku, stále se opakující (a otravné) hádání se hlavní dvojce kvůli ničemu [i když to k tomu žánru asi patří :-] a zbytečně se protahující odhalení Eun-chanino pohlaví). Stručně: Ze začátku výborné, kolem šestého dílu mě to ještě bavilo, kolem desátého jsem se už nudil, no a asi po dvanáctém jsem se to na to dodíval jen proto, že už jich zbývalo "jen" pět. Nějaký důvod, proč u toho strávit den svého života? Ani ne. Opět nadhodnocené místní asian komunitou. Slabých 60 % () (méně) (více)

Trifi

Jeden z vrcholů korejské seriálové tvorby. Nemusíte si pomáhat vlezlým sladkobolným hudebním doprovodem ani přehnanými situacemi když máte POHODU. Pohoda ze seriálu doslova srší a vy se po pár dílech přistihnete, že seriál sledujete s takovým tím přiblblým úsměvem... A že vás začíná deptat tenčící se počet dílů do konce... Na Coffee Prince se můžete, stejně jako na kvalitní kávě, stát velmi rychle závislí a odvykačka je pak opravdu krutá. ()

Elio

Po Goblinovi s Yoo Gongem jsem měla chuť podívat se na další seriál s ním, protože mi jako herec připadá čím dál sympatičtější. Zároveň jsem potřebovala něco hodně pohodového, protože Goblin ze mě vyždímal zásobu slz tak na měsíc. A tak jako ideální kandidát přišel Coffee Prince, kterého jsem rozkoukala před nějakou dobou, ale neměla se k tomu jej dosledovat. A tak jsem tomuhle seriálu dala druhou šanci a rozhodně nelituji. Odcházím totiž od tohohle dílka po 2 dnech téměř nonstop sledování s příjemným letním feelingem s vůní kávy. Chemie hlavní dvojice byla vážně super, Eun-hye Yoon zvládla svou roli hodně uvěřitelně a nepřekonatelně, Yoo Gong hrál skvěle jako vždy a k tomu se na něj moc hezky dívalo. Obecně moc oceňuji to, že jsem narazila na seriál, kde nemá každá druhá postava x plastik a naprosto dokonalý obličej. Celé mi to přišlo tak nějak lidštější a vlastně i hezčí. Humor nebyl na takové výši jako u Goblina, ale zase to byla taková milá pohodička, kde člověk nemusí přemýšlet. Druhý pár mi sice přišel jako jeden z nejslabších, co jsem v doramách viděla, ale ono to vlastně tolik nevadilo. Za moc fajn odreagování s letním feelingem 4 hvězdy. ()

Magi90

Tohle je přímo roztomilý seriál..:-) Pohodový, vtipný, romantický a milý..Moc se mi líbil, až na ten poslední díl, kdy nastane to obvyklé "o 2 roky později" to mohli vynechat! Jinak příjemní herci a prostředí, zajímavý děj..Herecké výkony výborné, zejména Eun-hye Yun předvedla opravdu hodně..jo a že vypadala jako kluk! :-) Jediné co mě neoslovilo, byla hudba.. ta mě tedy nenadchla..dávám 4 hvězdičky. ()

Wajny13

Seriál byl zábavný a roztomilý. Některé pasáže se neuvěřitelné táhly, některé byly tak dobré, že jsem si je pouštěla vícekrát. Hlavní herec Yu Gong je zábavný P.S. má opravdu pěkný zadek .-) chvilku mi trvalo než jsem si zvykla na Yun Eun-hye :-) Ke konci jsem čekala, že se stane nějaký "drama" - ale seriál ubíhal pořád stejným tempem a konec byl předvídatelný .-) Legoman :-) ()

Alisha666

Už je to nějakou chvíli, co jsem Coffee Prince dokoukal a pořád nějak nevím, jak to pořádně zhodnotit. Připomíná to dlouhatánskou řadu dalších korejských seriálů na stejné brdo. Holka se převlíká za kluka, všichni kolem si uvědomují, že jsou homoklády a nakonec jim to pokazí fakt, že jsou hetero. Nebylo to vůbec špatné (a herecké obsazení mi velmi lahodí), ale na druhou stranu to zas nebylo ani tak dobré. Nějak mě ta korejská doramíčka poslední dobou asi nudí. ()

sarulefilm

Coffee prince je příkladem nestárnoucí klasiky, která si opravdu zaslouží svoji popularitu. Jeho sledování je totiž čistá radost, je to krása a trocha nostalgie. Příběhy zaměstnanců jedné korejské kavárny jsou podávány s takovou něhou a humorem, že je to jednak lehké na sledování, ale zároveň vás to chytí za srdce. Chemie Gong Yoo a Yoon Eyun-Hyeje je asi jedna z nejlepších, co jsem viděla. Stačí, když se na sebe dívají a už mi naskakuje husí kůže. Ubírám hvězdičku jen kvůli romantickému čtyřúhelníku, který jsem v prvních epizodách nemohla vystát. Už se moc těším, až se na seriál podívám znova a propadnu se do tohoto světa pohody a romantiky, který Coffee prince nabízí. ()

EsterH

Eun-hye Yoon som videla v seriáli My fair lady a musím povedať, že v tomto seriáli sa mi páčila oveľa viac. Až sa mi nechcelo veriť, že tá istá herečka, ktorá hrala rozmaznanú agussi vedela tak super presvedčivo zahrať chalana. Koniec už bol trocha rozvláčny, ale celkový dojem je na plný počet hviezdičiek. ()