poster

Boogie Woogie

Komedie / Drama

Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slopter
  **

  Moc jsem se nenasmál, na to, že jde o komedii. Herecky se mi nejvíce líbila Heather, moje oblíbenkyně Amanda mě v tomto filmu neokouzlila. Jinak "Ha háá, ha ha háááá" bylo hrozně otravné!!! Možná mi dějově/významově něco uniklo, nebo jsem něco nepochopil a proto nedokáži docenit toto dílo, podobně, jako nedokáži docenit umělecká díla, počínaje slavným Mondrianovým obrazem Boogie Woogie a konče video uměním, které bych popsal podobně jako zděšený otec...(23.8.2015)

 • Gore
  **

  První polovina je nuda k uzoufání, kdy jsem se rozhodoval, jestli to má vůbec cenu dokoukávat. Ale po půlce se to jakžtakž rozjede a skládačka mozaiky docela začne fungovat a do sebe zapadat, že to má i určité chvályhodné momenty. Jako celek však selhává na plné čáře, což je škoda, protože herecké obsazení mě velmi nalákalo.(17.1.2011)

 • Babulik
  ***

  Umelecká sféra v Londýne, to je scéna, ktorá žije vlastným životom, scéna, na ktorej si to rozdáva každý s každým pod vplyvom zázzračného bieleho prášku, svet ľudí, pre ktorých sú peniaze a úspech to najväčšou modlou v ich živote a urobia preň čokoľvek. Vlažný príbeh však nedokážu vyvážiť ani pikantné scény orálneho sexu na toalete alebo obnažené kozy Heather Graham (ale pozeralo sa na to fajn...).(23.4.2010)

 • IQ Tiqe
  **

  Proč? Heather (na téměř 40 vypadá fantasticky) a Amanda. Očekávání? Zábava a podle ukázek možná trochu sexu. Pro to druhé se trochu místa našlo, zbytek se nekonal. Není to vyloženě odpad, ale nenadchlo mě to, nejsem magor do obrazů, tahle posedlost mi je cizí a film bych si znovu nepustil. Ačkoliv jeden dobrej vtip na zasmání tam byl.(6.11.2010)

 • korok
  **

  Neholduju zrovna tomuto druhu umění, kde je plátno chaoticky "pocákané" různými barvami a výsledkem má být jakože obraz o obrovské hodnotě. Ten kdo ano, tomu se možná bude film líbit. Diváky, kteří jsou na tom podobně jako já, tak může v tomto díle zaujmout pouze několik pohledných hereček odhalujících sem tam nějaké ty vnady svých hrudníků. To ale nabízí i spousta jiných komedií, které to ale umí doprovodit i dávkou humoru a není to tedy taková nuda jako Boogie Woogie.(11.1.2014)

 • - Christopher Lee měl ve scénáři pouze 15 řádků textu. (Cheeker)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace