poster

Boogie Woogie

Komedie / Drama

Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slopter
  **

  Moc jsem se nenasmál, na to, že jde o komedii. Herecky se mi nejvíce líbila Heather, moje oblíbenkyně Amanda mě v tomto filmu neokouzlila. Jinak "Ha háá, ha ha háááá" bylo hrozně otravné!!! Možná mi dějově/významově něco uniklo, nebo jsem něco nepochopil a proto nedokáži docenit toto dílo, podobně, jako nedokáži docenit umělecká díla, počínaje slavným Mondrianovým obrazem Boogie Woogie a konče video uměním, které bych popsal podobně jako zděšený otec...(23.8.2015)

 • Babulik
  ***

  Umelecká sféra v Londýne, to je scéna, ktorá žije vlastným životom, scéna, na ktorej si to rozdáva každý s každým pod vplyvom zázzračného bieleho prášku, svet ľudí, pre ktorých sú peniaze a úspech to najväčšou modlou v ich živote a urobia preň čokoľvek. Vlažný príbeh však nedokážu vyvážiť ani pikantné scény orálneho sexu na toalete alebo obnažené kozy Heather Graham (ale pozeralo sa na to fajn...).(23.4.2010)

 • korok
  **

  Neholduju zrovna tomuto druhu umění, kde je plátno chaoticky "pocákané" různými barvami a výsledkem má být jakože obraz o obrovské hodnotě. Ten kdo ano, tomu se možná bude film líbit. Diváky, kteří jsou na tom podobně jako já, tak může v tomto díle zaujmout pouze několik pohledných hereček odhalujících sem tam nějaké ty vnady svých hrudníků. To ale nabízí i spousta jiných komedií, které to ale umí doprovodit i dávkou humoru a není to tedy taková nuda jako Boogie Woogie.(11.1.2014)

 • Bobik9
  ***

  Páni, bylo to nečekaně zábavnější než jsem myslel. Za prvé jde o to, že vás celý ten příběh pořádně nas*ere a za druhé, je to napěchované po okraj výbornými hereckými výkony. Anderson, Cumming, Graham, Lee, Seyfried, Skarsgard - všichni jsou výborní a celému vévodí totální pilot filmu Danny Huston, který mě svým umělým smíchem neskutečně bavil. Nemůžu tomu dát více než 3*, protože zase o takovou pecku se nejedná, ale rozhodně to stálo za to vidět a 45% je naprosto neoprávněných a hloupých.(29.11.2017)

 • kaylin
  ***

  Snímek o umění a o tom, kam až jsme ochotní pro umění zajít. Je pro nás umění skutečně tak důležité, že mu podřídíme všechno a zapomeneme na to, co by mělo být nejdůležitější, tedy na to, že jsme lidmi? Film beru jako hodně sžíravou komedii, spíše sociální kritiku, která má hodně zajímavé obsazení, a to včetně krásných prsou Heather Graham.(19.12.2016)

 • - Christopher Lee měl ve scénáři pouze 15 řádků textu. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace