Bloodrayne: Třetí říše

• USA BloodRayne: The Third Reich (více)

Dampírka Rayne se tentokrát dostane do nacistického Německa během 2. světové války a čeká ji setkání s Ekartem Brandem. Tento nacistický velitel by rád naočkoval kapičku Rayniny krve Adolfu Hitlerovi, čímž by z něj učinil dampíra a umožnil mu dosáhnout nesmrtelnosti. (Filmbox)

Bozvav odpad!

Strašná blbost, přitom nápad není marný, leč zpracování bídné, zvláště dialogy a hudba jsou pekelné. ()

merigieren odpad!

to je brutální humáč, bože jak to vůbec někdo dokázal natočit. Holka má tentokrát prsa a hojně je ukazuje. Na druhou stranu sem na to nekoukal za účelem skouknout lezbi soft porno. Jinak tam trousí šíleně zhovadilé hlášky, bojují ještě hůř, občas i střílí ze samopalu, když mají dobrou náladu, ale není nad nůž. Ten doktor hodně připomínal videa z Comand & Conqear mezi misema. Jenže když odeberem dementní hlášky, přiblblý bojůvky, myšlenky na to co by se stalo kdyby byli vojáci o pět minut rychlejší a ona musela bojovat nahatá. Tak tam nic nezbyde. ()

S.U.E.S.

Uwe se navrátil ke svému stylu točení, které praktikoval před rokem 2007. Takže se to opět nese ve stylu House of Dead a Alone in the Dark ovšem s tím rozdílem ,že je to nejhorší film z této trojice a trilogie bloodrayne. Ale má to jedno pozitivum. Naštěstí to trvá jenom asi 70 minut. ()

Paulusek odpad!

jestli hodnocení "odpad" znamená, že na film nemá cenu ani zapínat, tak potom Uweho filmy by měli mít samostatné hodnotící bod, protože "odpad" je ještě pochvala ()

Psycho.R

Oproti dvojce jsem zaznamena malé zlepšení, ale opravdu to není o moc. Šílená hudba se mírně zlepšila, protože u westernové části byla šílená. Nechápu, ale Bolla, jestli má nutkání točit porno nebo nevim. Ty sexuální scény filmu absolutně neprospěli, jsou tam jen násilně vražený pro chlípné oko ujetých fandů. Na druhou stranu, je fakt spořivej, pokud poslední tři filmy sfouknul v jedněch kulisách :-D. Ovšem s prvním dílem, který se mi celkem líbil se to nedá srovnat... ()

Zl0 odpad!

Tri dôvody prečo sa to oplatí vidieť sú: prsia, tá čiernovlasá prostitútka čo chcela urobiť kariéru a Bloodrayne. Vlastne len 2, lebo prsia patria Bloodrayne. A Boll s týmto kameramanom by nemali spolu točiť nič. Navzájom si škodia, len neviem kto komu viac. ()

PetriK12 odpad!

Večer, celej unavenej, že si zapnu Tv, tak ji zapnu, hodím tam trojku BloodRayne a že stejně u toho usnu tak nebudu litovat jasnýho odpadu. Bohužel jsem vydržel až do scény, kdy se tento guláš shit film přetransformoval do upířího porna. Musel sem tak vstát z postele a dojít si pro ovladač, pač do automatickýho vypnutí Tv bych to nevydržel. odpad! ()

Olafsson

Mnohem lepší než oba předchozí díly.. Akce je lepší, svižnější, už to nevypadá tak neohrabaně.. Kozy jsou napůl venku celý film.. Lesbická scéna v bordelu je luxus.. Dočkáte se plné nahoty.. A Natassia je na to že jí tady bylo 36 neskutečně nádherná a svěží.. Takže docela ucházející béčko.. Tři hvězdy díky tomu, že jsem bezprostředně před tímto viděl předchozí díly, které jsou otřesné.. Tohle oproti nim prostě potěšilo.. Proč ale angažovali Lenina do role nazi doktora nechápu.. Skvělý komentář od "verbal". ()

Pitryx

Tak tento třetí film již vůbec neměl to, co první dva. Začalo se tu planě filosofovat, gore je tu málo a triků ještě méně. Digi krevní stříkance to nevytáhly. Jedna hezká erotická scéna tím méně. S přimhouřenýma očima dávám dvacet. ()

J.Mayen

No tak ani vlastne nevim co bych mel od filmu ocekavat anebo proc jsem se na nej vubec dival. Predchozi dva dily jsem nevidel a po shlednuti tohoto to ani nemam v planu. Pribeh tuctovy, herci nulovy, bojove akce s mecem zpomalene, no holt je vse dany slabym budgetem, levni herci, neli kompars z ulice. Ta jedna hvezda za uvodni krvavou akci pri preruseni transportu smrti, jinak si film velmi koleduje o hodnoceni odpadem. ()

dthwinter

Pro mě mnohem lepší než nicneříkající dvojka. Je to sice o něco slabší než máloříkající jednička, ale těch věcí, kvůli kterým to člověk dokouká a nevypne v polovině už je tu víc. Natassia je mnohem sympatičtější a uvěřitelnější než ve dvojce. Je tady sice jakýsi náznak rádoby pornografie, ale myslím, že to jen zapadá do celkového vyznění filmu. 35 % ()

Trinculo odpad!

Upíří nazi exploit podle Uweho Bolla. Klišé stíhá klišé ... Lenin jako šílenej esesáckej doktor ! Jde vidět, že v tomhle dílu byl opět budget na krev a dokonce se dostalo i na střeva ... a Uweho sexuální scény jsou prostě příběh sám o sobě ... ()

JaqenHghar odpad!

Po shlédnutí předchozích 2 snímků jsem si řekla do třetice všeho dobrého ale omyl. Uwe Boll by měl mít zakázanou činnost tvořit podobné filmy. Nikomu totiž neprospívají a ještě vás připraví o drahocenný čas. Špatný začátek, špatný konec o zbytku raději nemluvě. Ani krásná Natassia Malthe (Rayne) to napodruhé nezachránila , ačkoliv od ní už snad ani dobrý film neočekávám. ()