Dálnice a spojovací uzly v okolí hlavního města planety Coraab právě zažívají dopravní kolaps. V nekonečné koloně uvízla také dvojice detektivů převážející nebezpečného vězně. Od úspěšného dokončení úkolu je ale kromě množství aut dělí také řada nepříjemných překvapení... Film je volně ke stažení ZDE (oficiální text distributora)

Nekrofil

Výborné krátke sci – fi, pri ktorom som sa skvele zabavil. Mnohí by mohli argumentovať, že kulisy nevyzerajú práve najlepšie, ale ja tie podomácky vyrobené efekty proste žeriem. A minimálne masky dvoch hlavných aktérov – skeletonov vyzerajú naozaj výborne. Hlášky hlavných postáv sú vážne skvelé a celkovo mi komediálny nádych celého filmu dobre sadol. Skeletoni, napriek tomu, že disponujú iba nízkym rozpočtom, ma vôbec nesklamali, ba naopak, dodali mi nádej, že aj v česko – slovenských končinách sa dajú stvoriť vážne originálne filmy. Stačí iba trocha nadšenia a dobré nápady. Tvorcom želám veľa šťastia i pri budúcich projektoch. Dávam 70%. ()

GOGAN

Díla od Trinity Pictures jsem viděl asi všechny, ale zpátky k Skeletonům. Takže film má nápad a je skutečně super zpracován, obdivuji herecké obsazení, které je úžasné. Ovšem původní Skeletoni ( Skeletoni: Vražda v sektoru 6) se mi zamlouvali víc a to hlavně kůli zápletce ( 5*). Jinak souhlasím s tím, že od Jakuba Hussara se dají čekat mnohá překvapení. Doporučuji všem se podívat na filmy Fronta a Johny Nemo ty jsem si skutečně užil :-). ()

honzic

Sice jde o studentský film a zajímavý počin, ale jeho převedení do filmu je velký průšvih. Cením si dobrého vizuálního zpracování, zajímavých leč jasných masek bez trochu realičnosti, ale dialogy a scénář, logika a nit filmu a naprosto nesmyslný začátek nijak pořádně nesouvisející s dalším pokračováním vnáší do filmu velký zmatek a humor je tak suchý, že se nezasměje snad ani smíšek popleta a nic člověka nevtáhne do děje, prostě jedna velká nuda a prohlížení pár kostýmů na dobrý film prostě nestačí. Takto to tedy nepůjde. Ještě, že to bylo aspoň krátké. Sci-fi u nás prostě nejde a Návštěvníci byli asi poslední poloscifi, co stálo za to. Hodnocení: 20 % ()

Johnysman

Nadšení do sci-fi z tohoto snímku jen sálá...znám první Kubovo filmy a dělal jsem tady Skeletonům exteriéry a i při komparzení se lidi dosti pobavili. Jde o studentský film a tak se to asi musí brát. ()

Carlos.Meo

Proč ne! Líbilo se mi to až tak, že bych rád od tvůrců viděl i celovečerní snímek. Že by svěží vítr, který konečně zčeří zkostnatělé české nápady? Inspiraci asi hledají kde se dá, ale to vůbec není na škodu. Směle vpřed a zaútočte na vyšší mety. ()

alexwill

Sjížděl jsem si studentské filmy a tenhle mě dost zaujal. Nápad velmi zajímavý a zpracování super. Je to dost rozmanité, né li místy přeplácané, ale čiší z toho chuť tvořit a to je nejdůležitější. Je jedno nakolik se to snaží pobavit a nakolik to kopíruje co se dá, ale ukazuje to, že kdyby se do toho tvůrci ještě více dali a měli dostatek financí, tak by mohli položit základy Českého (novodobého) sci-fi. ()

sharik002

vizuálně super, ani jsem nechtěl věřit, že jde o studentský film (asi nebyl zrovna nejlevnější), jen těch děr v ději se pár najde... třeba celá vedlejší zápletka o feťácích byla co? a bylo by toho víc. I tak film určitě stojí za vidění! ()

Kaylar

Byla jsem nekriticky nadšená, když film promítali na FX Conu v Poděbradech v roce 2009. Jsem z něho nekriticky nadšená i dnes. Osvěžující, nápadité, neotřelé, originální. ()