Dálnice a spojovací uzly v okolí hlavního města planety Coraab právě zažívají dopravní kolaps. V nekonečné koloně uvízla také dvojice detektivů převážející nebezpečného vězně. Od úspěšného dokončení úkolu je ale kromě množství aut dělí také řada nepříjemných překvapení... Film je volně ke stažení ZDE (oficiální text distributora)

IvcaSammet

Po shlédnutí tohoto krátkometrážního filmu jsem ještě dlouho uvažovala, o čem to sakra bylo ... Masky sice skvělé, ale zbytek dost o ničem. Děj byl docela nezajímavý, dialogy o ničem a prostředí včetně rekvizit jako ze 70 let ... Snad jediné, co mě na filmu rozesmálo, byla scéna s Kryštofem Hádkem, který v tom "kostýmu" mimochodem vypadal naprosto úžasně, a scéna s Vladimírem Javorským. Zbytek ale vcelku o ničem ... ()

Driscoll

Je to docela odvaha, natočit krátký film takřka bez děje a snažit se diváka zaujmout svojí představou jakéhosi, s nadsázkou pojatého, sci-fi. Jakubovi Hussarovi se to dle mého nevyplatilo. Jeho dílko ještě sráží opravdu trapný humor (jestli to nicméně bylo záměrem, pak beru zpět) a toporné dialogy (škola Quentina Tarantina by přišla vhod). Možná jsem až příliš kritický, ale takový mám prostě ze skeletonů pocit. ()

Caiiiczech

Pocta komiksům a sci-fi béčkové produkce. V našich končinách nevídaně originální zpracování, několik scén opravdu velmi působivých. Celé atmosféře tak kazí dojem snad jen dialogy, u kterých jsem chvílemi skřípal zuby. Ne tolik nad texty, které jsou správně béčkové, jako nad jejich přednesem. Nízký rozpočet tomuto snímku sice kouká jako sláma z bot, přesto ho mohu doporučit každému, kdo se kdy ponořil do komiksů, vycházejících u nás převážně v časopisu Crew. Atmosférou někde mezi Sinisterem a Dexterem, Star Wars, Immortal a Soudcem Dreddem... ()

danek22

Mám problém, mě to vrátilo do dětství a hned jsem si vzpomněl na americký filmy, cca tak 25 let starý, kde byli šílený masky a u nás jim udělali špatnej dabing, ale já jsem jako malej tyto filmy hltal a oni byli uplně debilní jako tento, během filmu se mě vraceli vzpomínky na takové věci jako jsou strážci vesmíru a začal jsem přemýšlet i nad dalšími filmy co jsem v mládí zkoukl a rád bych viděl znova, například o hračce lukostřelci, co na konci filmu odejde. A musím se přiznat, že z nějakého nostalgicko - fetišistické důvodu se mi film líbil i když vím, že je všechno špatně. Podle mě kdyby mě bylo zase 6 let, tak to hltám jako prase Skeletoni. ()

drankeryth

Z necakaneho sa vykrystalizoval solidny sci-fi filmik, kde sa aj bolo na co pozerat. Ani kostymy, masky a vsetko okolo toho nevyzeralo zle, ale bolo vidiet, ze je to nieco od nasich koncin. Mna to pobavilo a hlavne zaujalo. ()

Kublai

Ano, dnes už bych snad natočil Skeletony jinak a lépe. Ale v té době šlo o maximum našich realizačních možností - vše vzniklo prakticky na zelené louce, na nic nebyl čas, všichni dělali všechno. Pro mne to byla fajn zkušenost a nyní mám o mnoho větší motivaci příštím snímkem dokázat, že tento žánr lze dělat i ve Střední Evropě maximálně kvalitně. ()

Don Carlos

Všechno je výborné až na ten konec. Tenhle filmeček prostě končí tak pitomě, že to kazí předchozí pozitivní dojem :/ ()

Parm1

Jeden z mála českých sci-fi / akčních filmů, který se opravdu povedl. Skvěle hláškující skeleton Sherlock doprovázený dalšími postavami na motivy Star Wars mě zaujal už na první pohled a ten jeho smích. Chachachachacha ()

milaneg

Velice povedený snímek, ať už herecky, režijně nebo hudebně...! ;o) A ta záplava neologismů (někým oblíbená, jiným zase odsuzovaná) je předzvěstí onlinové karetní hry s RPG prvky 'Coraabia', ve které mimo jiné najdete i kartičky Holmese a Wat-Sona. ()

glide4ever

Jsem nadšen! Takhle originální sci-fi snímeček z českých luhů a háju jsem ještě neviděl. Tolik povedených hlášek za bezmála půl hodinku? S chutí stahujte, doporučuju! "Smrdííííííš! A dám ti dobrou radu... Kup si stromeček do auta nebo tě policajti při běžný silniční kontrole zastřelí v sebeobraně!" ()

Stejšn

Amatérské po všech stránkách, ale snaha vidět byla. Natočil bych to s pár kámošema líp? Nemyslím si, takže ode mě za tři. Velice pěkný vizuál a velice špatné dialogy. Taky si režisér nepohlídal Hanku Vágnerovou coby televizní hlasatelku, která konce vět mumlá tak, že jí není rozumět. Zajímavé angažmá několika historických škodovek (1201, 1202, Octavia kombi). ()

Loom777

Na českou scénu nevídaný film, který jistě vzbudí rozporuplné reakce. A tak je to dobře. Skvělá kamera, hudba, obrazová postprodukce. Poněkud pokulhávající scénář, místy je návaznost scén více v mozku diváka než na plátně a ... humor. Humor natolik svébytný, že je možno jej buď milovat, nebo nechápat. Jsem rád, že patřím do první skupiny. U filmu jsem se bavil, Hussar neváhá známým hercům dát do těla a připravit pro ně role plné slizu a hnusu. Výborně! jen tak dál.. jen škoda toho scénáře... ()

Martass21

Hussar má svůj svět promyšlenej do nejmenších detailů, i ta sebemenší postava ve Skeletonech má svůj příběh a právě na tom Skeletoni selhávaj. Hussar se totiž snažil do film nacpat co nejvíc postav a děje, což ve finále působí strašně zmateně a nedotaženě. Nemastnej neslanej scénář zachraňuje výborná technická kvalita (2 mega jsou 2 mega:) a hlavně specifická atmosféra. Tři hvězdy a těšim se, že mě v budoucnu Hussar rozseká nějakou pořádnou peckou... ()