Dálnice a spojovací uzly v okolí hlavního města planety Coraab právě zažívají dopravní kolaps. V nekonečné koloně uvízla také dvojice detektivů převážející nebezpečného vězně. Od úspěšného dokončení úkolu je ale kromě množství aut dělí také řada nepříjemných překvapení... Film je volně ke stažení ZDE (oficiální text distributora)

befelemepsvz

No...moc se mi to nelíbilo, vypadalo to jako "tak máme prachy, pojďte natočit cokoliv...", ale třeba vyloženě zmačkaný stěny silnice mi moc neseděly ()

Helo

Počátky světa, který byl naplno využit ve hře Coraabia, s níž Hussar a spol. slaví nemalé úspěchy. Co se týče filmu, tak je to opravdu těžké hodnotit. Něco je tu naprosto skvělé (na studentský film) a něco je to zase naprosto strašné (i na studentský film). Takže dávám univerzální 3* a to i proto, že potěšilo zmínění známých pojmů ze hry. ()

Moena

Jako já oceňuju, že se tady někdo snaží dělat sci-fi. Fakt jako že jo! Od výborných klasik jako "Zítra ráno vstanu…" nebo "Zabij jsem Einsteina…", je to u nás prakticky mrtvej žánr. O to víc tyhle snahy potěší. Nicméně blitkočervi? Vážně? Holmes&Watson, jako fakt? A proč tolik postsynchronů? Každopádně některé kostýmy vypadaly líp, než ty ze čtyřky Hvězdných válek. Rozhodně pobavilo, rozhodně zaujalo a rozhodně doufám v nějaký celovečerák. Aneb oživujeme sci-fi v ČR! ()

honajz2

Když jí nevím, mě to jaksi celé nějak minulo. Pár nápadů tam sice bylo zajímavých, ale jinak mě to prostě nebavilo, nudil jsem se u toho, humor tady taky na mě moc nezabral (úplně nejlepší je ta futuristická telenovela hned na začátku), děje je tu minimum a filmařsky to taky žádná sláva není. Pokus to byl sice nebyl úplně marný, snaha byla a tvůrci se při natáčení asi bavili, ale mě to prostě neoslovilo. 2* ()

SeanLSD

Fúú, to je neuveriteľná epizóda z bizarného neexistujúceho seriálu. pre anachronické publikum. Otvorene povedané, pre mňa prekvapivé dosť k posraniu. ()

yeniczek

Trinity pictures jsem vždycky měl hodně rád a tenhle snímek jen dokazuje, že na to Jakub Hussar vážně má (on to dokazoval vším předtím, ale i tak;)).. Snad vyjde nějaký z těch větších projektů! ()

MIGHTTREE

Za všechnu tu práci a výsledný efekt dávám 98%. Zatím jsem mnoho amatérských filmů neviděl, ale tento patří mezi mé nejoblíbenější. Přeji všem podobným tvůrcům hodně filmových úspěchů a přál bych vám více prostoru v TV. ()

Nepi

Ať si řiká, kdo chce, co chce. Mně Skeletoni oslovili. Film má originální nápad, skvělé obsazení, výtečné kostýmy a masky a hlavně dobrou postprodukci. Jde sice jen o jákýsi dějový úsek z dopravní zácpy, ale svou tvůrčí originalitou a vtipem splní svou funkci, pobaví diváka. Natáčení jsem se osobně zúčastnil a byla to skvělá zkušenost pro každého, kdo žije filmem. Výborně, Kubo! ()

P1tr

Zajímavý, místy nechutný a podivný projekt, který rozhodně nevypadá česky a má mnohem filmovější look než většina české produkce. Už proto hodnotím nad průměrem. Téma je zajímavé, masky a kulisy výborné, ovšem už tak krátký snímek by snesl o pár minut přijít. ()

Warsheek

Moc amatérských nebo studentských filmů jsem zatím nevidel a po pravdě bych od nich nikdy nic zajímavého nečekal. Trinity Pictures a režisér Jakub Hussar mi ale jasně dokazují, že i tyto filmy mohou mít své kvality. Svět ve Skeletonech mi přišel jako něco mezi "Star Wars" a "Mad Maxem" a to já prostě můžu. Za mě lepší průměr a jsem hodně zvědavý jak bude vypadat Hussaruv první celovečerní film. ()

navorski

Dobrý nápad, dobrý pokus o zajímavé vizuální pojetí, ale o čem to má být? Co si z toho má člověk odnést? Skeletoni mají zhruba stejné nedostatky jako ostatní filmy Jakuba Hussara a skupiny Trinity - chybí jim pořádný příběh a myšlenka. Paradoxně jediné věci, na které nejsou potřeba peníze... ()

BMAJTZ

Dva predesle filmy byly rozhodne lepsi tohle je pokus o neco noveho, nebyt to tak moc plastove rekl bych proc ne. Jeden fakt je ze na triky je treba hodne financi a na to udelat si verohodne monstrum jeste vic financi. Nicmene sci fi neni jenom o obludacha a proto je treba rici ze i toto se da natocit bez priser a klidne by se to dalo nazyvat sci fi viz dva desperati mi prisli vic jak postavy se sci fi nez ta ochapadlena obluda ale male plus ma u me robot ktery vypada docela verohodne. Spatne to neni ale zivot na cizi planete a zvlaste pote dalniici bych si predstavoval jinak. Protoze nejde o komercni film davam tomu krasnych 50% s tim ze mnozi komercni reziseri by ani na tohle nemeli. ()

tempus

Příšerný spád, nulová atmosféra, naprosto mišmaš scénář, proto bych si přál vrátit po Husarovi 26 minut mého života. Od odpadu zachraňuje ukončení ve správnou dobu a nějakou pointou. ()

hudryhudry

Nadprůměrný amatérský, podprůměrný profesionální, takže jaký vlastně film? Takový na mezi... Pointa je celkem slabá, ale seriálová epizoda na začátku skvost... Ty zhulence jste si však mohli odpustit... :-) ()

Itar

Nebýt těch místy až příliš samoúčelných dialogů, půjde to výš. Takhle za silné tři, na české poměry povedená sci-fi atmosféra. ()

orkadimenza

Rozhodně bych chtěl ocenit kostýmy a masky, hrozně mi to připomnělo Star Wars- staré, ale neotřelé, a většina byla opravdu originální. Bohužel to je tak jediné, co bych dokázal na tomhle kraťásku opravdu pochválit. Scénář stojí za starou belu, herci jsou sice vybráni dobře, ale obecně herecké výkony jsou toporné (bohužel i v tomto si vzali tvůrci inspiraci ve Star Wars) a veškerá originalita jde tak do kopru. ()

mazadlo

Na Kubu Hussara jsem se velmi těšil. Ukázku snímku SKELETONI jsem onehdá viděl v nějakém pořadu na ČT2 a tajil se mi dech cože to tu ti chlapci točí. Až po dlouhých téměř pěti letech jsem se k tomu dostal a film jsem si pustil. Možná přehnané očekávání, možná doba ve které snímek vznikal to vše mě tak nějak utvrdilo v tom, že SKELETONI nejsou příliš dobrým filmem. Rád bych to ale ještě předtím než mě hyeny roztrhají vysvětlil. Totiž nepopírám obrovskou nadšenost Kuby Hussara i to, že v podstatě vypráví to co my hoši máme rádi (Blade Runner například) v naprosto úžasném cyberpunkovém stylu na českou republiku nevídaně. Nicméně nemyslím si, že to na nějaký větší film stačí. A protože se okolo filmu motám už taky pár let musím říci, že hvězdy které dávám si ode mě zaslouží hlavně tvůrci snímku a to i Jakub Hussar, který se nebál do toho jít. Zbytek si zatím musím nechat na jiný film od Trinity Pictures. A to protože tento snímek je jedno veliké CAMEO, klip v cyberpunkovém stylu na dálnici. Příběh je ale nulový, zápletka kýčovitá a nefunguje ani jako záměr. Různé skupenství hereckých "kulis" je pouze pro zasmání ale nevyvolává ono úžasné "oooooooooohhhhhhh", které by jistě v takovém stylovém snímku vyvolávat mělo. Jediné velké AH zazní v momentě kdy si uvědomíte, že tohle natočil student filmové školy, svépomocí a bez velkých holywoodských či i těch malých českých produkcí. Za to klobouk dolů. Těším se na další práce od Kuby Hussara...ale doufám, že...ne doufám přeji si aby to bylo s pořádným scénáristou protože pak tu máme velmi nadějného režiséra žánrových snímků. ()