Broučci: Dobrodružství na pasece (TV seriál)

• Česko

Broučci 2

Animovaný / Loutkový / Pohádka

Česko, 1998, 9x7 min

Předloha:

Jan Karafiát (kniha)

Anna Jurásková

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

• eileen

Naprosté zklamání, příběhy už nejsou zdaleka tak pěkné, hudba nic moc, ale naprostý šok v podání čteného komentáře panem Donutilem. Proč se autoři rozhodli nahradit pana Hartla M. Donutilem? Snad proto, že byl momentálně hodně v kurzu, ale večerníčku to rozhodně neprospělo. M. Donutil se na čtení večerníčku a podle mě ani na dabing vůbec nehodí. Zde je uveden Jan Hartl, ale bohužel jen omylem.(25.2.2008)

Vskutku nejslabší článek celé "trilogie". Že Hartla nahradil Donutil a Viklického Zdeněk Zdeněk by mi nevadilo tolik, jako mi vadí scénář. Příběh dvou skřítků se zpracováním, prostředím i atmosférou od poetiky Karafiátových Broučků značně liší a natažený na devěd epizod navíc působí jako nastavovaná kaše... Celkový dojem: 65%(22.9.2014)

• Terva

Trochu mi tam vadí to náboženské vyznání, ale jako celek je to velmi milé. Dnes už by mě to asi nebavilo. A vlastně mě to skoro nikdy nebavilo.(1.5.2011)

Jak tak nad tím přemýšlím pod režijním dohledem Luca Bessona by to mohlo fungovat v hrané blockbusterové podobě. Broučci 1 jsou pořád jasným vrcholem ale Broučci 2 jsou pořád okey. Akorát už ne tak originálně depresivní.(30.8.2017)

• lucascus

Ale kdeže...kouzlo prvních broučků se vytratilo a zůstala nějaká patlanina, která v sobě neskrývá ani kousek nostalgie své úspěšné prvotiny.(6.3.2012)

Tohle nebylo ani tak zábavné a dokonce ani tak roztomilé, což si myslím u pohádek pro nejmenší je dost rozhodující.(2.5.2012)

Horšie ako predošlý seriál, ale stále sa to drží priemeru.(31.12.2017)

• Indominus

Krom špatného příběhu a nesympatických postaviček tomu Donutil nasadil korunu, jeho podání je strašně slizké místy až úchylné.(4.11.2015)