Když Dannyho zmlátili před zraky jeho dětí, přeje si jediné. Pomstu. Skupina vyhazovačů ho učí jak se bránit i útočit. A tak Danny brzy konfrontuje šéfa místního gangu. Boj má však překvapivě brutální následky...  Danny, osamělý tovární dělník, je během náhodné rvačky zmlácen a ponížen před zraky svých dětí. Jeho už tak bezútěšná existence tak klesá hlouběji do propasti zoufalství. Danny se však rozhodne bojovat. Potkává skupinu klubových vyhazovačů, kteří ho přijmou mezi sebe a dodají mu dostatek sebedůvěry. Danny se pomalu sžívá s jejich světem a zaplete se s místním šéfem podsvětí. Tímto se spustí řetězec událostí, které budou mít neuvěřitelně brutální následky. (oficiální text distributora)

Nogard

Výborný film situovaný do 80. let anglického průmyslového městečka. Přesto, že se člověk neubrání určitému srovnávání s Trainspottingem, je Clubbed přeci jen trochu jinde. Brutalita filmu není bezúčelná, prostě "takové to je", skutečný svět, do kterého se může člověk dostat aniž by chtěl. ()

Fanuin

Nazvať tento film gangsterkou je asi silný výraz. Ostaňme radšej pri označení krimi. Začiatok sľubný, ďalší dej slabší, na záver prekvapenie. Výsledok: pozrieť sa to dalo ale to je všetko. Gangsterka sa u mňa nekonala a už vôbec nie "skvelá". ()

Chobotano

Pouhé dvě věci jsou pro mě na tomhle filmu zajímavé - rok vzniku 2008 a 76%. Sním či bdím? Kdyby něco takto slabého vzniklo v 70. letech, shovívavě bych se pousmál, ale takhle? Ani nevím, čím bych měl začít. Naprostou absencí osobnosti hlavního hrdiny? Slabostí příběhu? Nepřesvědčivostí záporáků, ze kterých jde asi tolik hrůzy jako z lišky v Krtkovi? Tendencí tvůrců udělat z vyhazovačů filozofický spolek s jakýmsi, navíc velmi vágně formulovaným kodexem? Tělesnou konstitucí hlavních hrdinů? (Na toho padesátikilového odbarvence s ručičkama jak u budíku bych si troufnul i v těžké kocovině a levačkou!) No nic, každý den není posvícení. Se skřípěním zubů dvě hvězdy za relativně originální závěr... ()

Maxxz

Nevím proč mi to tak připadá, ale anglický gangsterky jsou prostě úžasný. Z této na první pohled obyčejné se vyklubalo něco opravdu neobyčejného. Jen tak dál a více!!! ()

d.u.f.f.y

Hm mám rád tyhle (ne) štastný konce. Možná ve filmu nebylo nic novýho, žádná nová myšlenka, ale i tak nadprůměr. ()

sun.eagle

Zajímavý námět, docela dost neocenitelných mouder které ocení hlavně ti kteří je potřebují, ale jinak se z tehle latky dalo vytřískat mnohem mnohem víc. Syrový příběh a brutalita je fajn, ale je tu i spousta hluchých míst a hlavně mi připadá celý film jako levný plagiát složený ze slavných originálních kousků. ()

Anubiska

Colin Salmon před Spartakem-ale už tehdy vypadal dobře :-). Filmu samotnému by se dalo vytknout leccos,ale kašlu na to,protože to byl nářez,který mě od začátku do konce moc bavil. Výborné drama. Škoda,že to bylo s dabingem,věřím,že v originále bych si to užila na pět hvězd. ()