Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

Zrzavakocka odpad!

málo kdy hodnotím film odpadem ale tohle sedí - těšil jsem se na pořádný krvák ale to co z toho vylezlo slovy klasiky. kdyby hloupost nadnášela tak tady bude poletovat jak holubička scénárista, režisér, a i někteří herci - tohle není už ani Céčkový film natož Déčkový tohle je Háčkový film !!!!!!!!!!! ()

vlcekmirek odpad!

Asylum se nezapře. Své vysoce kvalitní filmy, nabušené duchaplnými scénáři, držící se striktně fyzikálních zákonů a logiky, obohatili o nový prvek: Náboženská ,,agitka". Z tohoto filmu ta víra cáká z každého záběru. Je prošpikován frázemi a náboženskými žvásty od začátku do konce. A kdybyste to nevěděli, staří Mayové se s křesťany kamarádili už před1500 lety, jejich náboženství se s Křesťanstvím sloučilo a tak vymysleli lék na Apokalypsu. Společně. Otočíte Krucifixem v mayském symbolu a otevřete vchod do chrámu vzkříšení. Pak už jen stačí, aby se v mayské pyramidě narodil nový Mesiáš za sborového modlení misionářky, archeologa, seismologa a doktorky, a máme vymalováno. A diváku, neboj se. Blbce z tebe vážně neděláme. Nebo jo? ()