2012: Soudný den

David Michael Latt

Scénografie:

Brandon Kihl
  • WoWoW

Tomuhle filmu chybělo úplně všechno. Ať už to byl zcela chatrný scénář, naprosto nevýrazné postavy, herecké výkony a konec konců i triky, jako například několik hodin padajicí sníh, který i když byla zima nebyl nikde po zemi vidět, tenhle film prostě úplně naprosto přesvědčivě ukazoval jak to dopadne, když chcete točit apokalsu za málo peněz. Bylo to prostě 92 minut zoufalé nudy.(22.5.2009)

• Radek99

Tak takhle vypadá apokalyptické béčko 21. století - klaustrofobické jízdy kamery a zmatečný střih, primitivně napsaný scénář, lacině působící odkazy na aztéckou mytologii, tuny patosu a melodramatičnost, za kterou by se nemusela stydět ani leckterá telenovela (,,V těžkých časech, bůh volá tě...Ty jseš výjimečná")... Na tenhle soudný den každý soudný divák hned raději zapomene...(17.12.2008)

• Doomer

Tak v tomto filmu jde v podstate o to ze krestan diskutuje s ateistou a evidentne ma pravdu a ateista nevi co rict. Do toho probiha nejaka neco jako apokalipsa jen je to tak blbe udelane ze tam stejne 90procent diskutuji o bohu a o tom ze bible je kniha knih. Jestli je bible kniha knih tak je strazna vez casopis casopisu - ale tento film je kazdopadne vyplodem dost chorych mozku.(25.10.2010)

• Lateef

Jako neberte tu hvězdičku nijak směrodatně, pořád je to šílenej maglajz, ale když to porovnám s ostatníma asylumáckejma prasárnama, tak tohle je o trochu lepší. Chci říct, nebyl jsem nucenej si při každý druhý scéně zalepovat oči kobercovkou nebo si šílenou nudou uhryzat půlku prstů na ruce. Příběh dementní je, to si musíme přiznat a neustále kecy o osudu nebo o Bohu, to mi vždycky začal bubínek rezonovat a kladívko namlátilo kovadlince o stošest. Logika se samozřejmě válela celou dobu někde na Hawaji, koktejlík s paraplíčkem to jistil. Postavy seriálové, hudební doprovod přestřelený, ale občas náznak atmosféry, i když fakt jen malinkej. Subjektivně 10%, ale tu hvězdičku tam nechám... uvidíme, co si pro mě studio nachystalo příště, blíží se totiž Alien vs Hunter...(7.8.2008)

• Benedygtus

prijde me to jako trapna realityshow.....kor na zacatku to bylo opravdu docela slabe i co se vizualnich efektu tyce...prijde me to opravdu trapne..nevidim na tomto filmu vlatsne nic co by se mi libilo...herci jsou taky nesympaticti..i ten dej a vsechno...opravdu tragedie...chvili jsem si tento film spletl s filmem 2012(2009) a proto jsem se divil jak to muze mit 69% ted uz se mi to libi rozhodne vic...tech 10-20% tomudle filmu rozhodne svedci vic(15.12.2009)

• - Film se z části natáčel ve středoamerickém státě Belize, konkrétně ve městě San Ignaciov v přírodní rezervaci Chaa Creek a v historickém areálu Caracol, který je v současnosti významnou i vyhledávanou destinací s archeologickým nalezištěm a památníkem mayské kultury. (topr harley)