poster

2012: Soudný den

 • USA

  2012 Doomsday

Akční / Dobrodružný

USA, 2008, 92 min

Režie:

Nick Everhart

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Kate Noonan

Scénografie:

Brandon Kihl
(další profese)
 • Radek99
  *

  Tak takhle vypadá apokalyptické béčko 21. století - klaustrofobické jízdy kamery a zmatečný střih, primitivně napsaný scénář, lacině působící odkazy na aztéckou mytologii, tuny patosu a melodramatičnost, za kterou by se nemusela stydět ani leckterá telenovela (,,V těžkých časech, bůh volá tě...Ty jseš výjimečná")... Na tenhle soudný den každý soudný divák hned raději zapomene...(17.12.2008)

 • fars
  odpad!

  Pane Boze, jestli tam jsi, jestli me slysis, tak me pro priste prosim, prosiiim ochranuj od takovych sragor. A vubec, sejmy mocnym bleskem cele studio Asylum co vyprodukovalo film. Btw. posledni projekty studia: ALLAN QUATERMAIN AND THE TEMPLE OF SKULLS, STREET RACER, 100 MILLION BC... delate si z lidi fakt uz prdel?!(29.6.2008)

 • tenista
  odpad!

  Po dlouhé době mě nějaký film donutil napsat komentář, mrzí mě že zrovna ten negativní. Na film 2012, který má přijít do kin tento listopad se velmi těším, tak jsem si říkal, že tohle by mohl být slušný předvoj. Ale že dostanu takovouhle srágoru, to jsem nečekal ani ve snu. Směšný efekty, naprosto stupidní dialogy a nejtrapnější konec filmu, co jsem snad v žiotě viděl, během těch 92 minut jsem asi 50x musel zadržovat zvracení. Jediné co mě u toho filmu drželo, byla vidina závěrečné katastrofy, kterou jsem bohužel nedostal. Jestli vám můžu dobře poradit - NEKOUKEJTE SE NA TO, BUDETE LITOVAT HODINY A PŮL ČASU!!! RADŠI BĚŽTE DO HOSPODY, BUDE TO PRO VÁS ZDRAVĚJŠÍ!!!(16.10.2009)

 • L_O_U_S
  *

  Tenhle film skoro ničím nezaujme. Scénář je hrozně plytký, postavy nejsou uvěřitelné, na druhou stranu do sebe všechno celkem zapadá. Náboženská linie působí značně pateticky, ale dá se vydržet. I přes několik nelogičností musím nakonec filmu udělit lepší hvězdu, protože zdaleka nebyl tak špatný, jak jsem čekal. (476.)(30.5.2009)

 • Maty85
  *

  Zase a zase :velmi slušnej námět, na kterej se dá udělat super film, ale v tomdle případě zpracování stálo za nic. Mi to spíš připomínalo dokumentární film než Akční / Dobrodružný jak je to napsáno u popisku filmu :-)) Na to, že to je video film by to mohli být klidně i slušné 2*, ale vzhledem k tomu že veškerá akce se z filmu jaksi taksi vytratila,napětí není žádný a herecký výkony bídný, tak víc jak 1* to nemůže nikdy dostat...(9.3.2008)

 • - Mockbuster filmu Súdny deň (2008). (Real Tom Hardy)

 • - Film se z části natáčel ve středoamerickém státě Belize, konkrétně ve městě San Ignaciov v přírodní rezervaci Chaa Creek a v historickém areálu Caracol, který je v současnosti významnou i vyhledávanou destinací s archeologickým nalezištěm a památníkem mayské kultury. (topr harley)