poster

2012: Soudný den

 • USA

  2012 Doomsday

Akční / Dobrodružný

USA, 2008, 92 min

Režie:

Nick Everhart

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt

Scénografie:

Brandon Kihl
(další profese)
 • Figuska
  odpad!

  Tak tohle byl můj omyl roku. V domnění, že koukám na nový 2012, jsem vydržela až do konce. Tento katastrofický film je katastrofou sám o sobě: scénář, herci, kamera. 5 vyvolených z celého lidstva: 1 Mexičanka a 4 Američani, z toho 2 blondýny a hned 2 osoby z jedné rodiny. Zkrátka kravina I. kategorie.(10.1.2010)

 • Ragdoll
  *

  Bože, proč? Proč jsi dovolil, aby další nudná a příšerná patlanina spatřila světlo tohoto světa? Celá pointa je v podstatě o ničem, vše tvoří nehorázně hloupé a nepromyšlené dialogy, hrozné scény, které ničím nezaujmou a banda pitomců, co jedou do nějakého chrámu bez žádného důvodu, nebo ehm, vlastně mají takový pocit, že dělají správnou věc a.. a že zachrání svět a.. ehm bla bla bla. Nechápu, jak může někdo natočit něco tak příšerného, i já, naprostý amatér bych se nikdy neodvážil tohle vyprodukovat. Jedna hvězda za vcelku povedený soundtrack, ale jinak by hodnocení odpad! ani zdaleka nevyjádřilo můj skutečný názor...(28.9.2011)

 • slunicko2
  odpad!

  Soudný den amerického filmu. Na filmy tohoto typu se mohu se sebezapřením dívat pouze u počítače, kde sleduji "příběh" ve dvacetisekundových skocích, které mi umožňuje nastavení mého přehrávače. Pravá ruka ovšem úpí, jako bych se snažil o třetí vyvrcholení za sebou, na to holt už nemám věk.(29.12.2008)

 • castor
  odpad!

  Přehmatem (šlo mi o Doomsday režiséra Neila Marshalla) jsem se dostal k této na dnešní dobu unikátní záležitosti. Záhy bylo vše jasné. Chvílemi jsem si myslel, že se tu někdo pokouší o vtip. Jakmile se totiž prokoušeme slupkou nechápavého šoku, jde tu mimochodem o konec světa, přicházejí díky naprosto dementním dialogům salvy smíchu, které si tvůrci zřejmě nepřáli. Nevím, zda-li má divák zapotřebí, aby se v roce 2008 točily tak neuvěřitelné výplachy. A pozor!! Závěr korunuje napínavý porod, který vlastně všechno zachrání.. Ostatně, porod to byl celých 80 minut!!(22.4.2008)

 • corpsy
  odpad!

  Možné, spirituálne pokračovanie asylumáckeho ( feat. Faith Films ) snímku APOKALYPSA. Film sa tak strašne berie vážne ( veď predsa len ide o propagáciu cirkvi ), až som si myslel, či som náhodou na začiatku neprepásol titulok ´´podľa skutočných udalostí´´. Hnoj, ktorý možno púšťajú fanatikom v kostoloch, aby sa nepovedalo, že náboženská obec ignoruje pohyblivé obrázky.(13.3.2016)

 • - Film se z části natáčel ve středoamerickém státě Belize, konkrétně ve městě San Ignaciov v přírodní rezervaci Chaa Creek a v historickém areálu Caracol, který je v současnosti významnou i vyhledávanou destinací s archeologickým nalezištěm a památníkem mayské kultury. (topr harley)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace