Tři nejlepší kámoši ze střední se rozhodnou navštívit místní vysokou školu a doufají, že zažijí pořádně divoký víkend. Nejlepší víkend svého života, na který budou věčně vzpomínat . Ale dá se utajit, že jsou jenom středoškoláci? (sheen)

Rehooo

Film mě moc nenadchnul o tom se nebudu dlouho rozepisovat. Sem tam to vypadalo, že by to mohlo skočit do průměru, ale nakonec ne. Jediné plus jsou dvě písničky co mě chytly: Mustard Plug - Beer Song a Ben Kweller - Penny on the train track. To bude moje jediná světlá vzpomínka. ()

merigieren

Jako obvykle, žádnej extrém ani zázrak. Prostě normální zábava s několika povedenejma a nepovedejma částmama. Jak člověk jednou začne nespisovně tak to nejde ukončit :-) ()

Harts

začátek nuda, prostředek občas úžasné hlášky, kterým jsem se zasmál, konec nuda a celý film blbá kamera a hnusní chlapi, hezké holky ()

Torgal

Ďalší z nekonečnej rady teenagerských stupidít točiaci sa stále okolo toho istého - sexu, chlastu a odviazaných žúrov. Tentokrát s partiou totálne nesympatických kreténov a zápletkou o čosi debilnejšou ako zvyčajne. Keby to malo aspoň použiteľný humor dalo by sa to prežiť, bohužiaľ nestalo sa. 2/10 ()

BaronX

Hustý, jak se dá vařit ze stokrát převařenýho ... jenom ta chuť už stojí za hov... Od prciček stále nic převratného, na komedii neuvěřitelně otravné !!! ()

DjMetal

Perfektna komedia:D:D...len iny nazov trochu mohol byt...Podla mna robia taketo komedie z prostredia Vysokej skoly preto,aby detiska v amerike chodili na Vysoku:D:D....bolo to v poho,smial som sa a pobavilo ma to. ()

sulek

Tak tohle je hodně velká sračka a zbytečnost. Hvězdičku dávám za dobře vybranou hudbu a nápadité titulky. ()

masekjc

Klasická béčková americká teen komedie o ženách, pivu a vysokoškolským životě...Ač je to svým způsobem blbost, má to své vtipné a i dosti nechutné kouzlo. A jak tvrdí většina i já musím říct, že je to na odreagování ideální....6/10 ()

Cortesz

Další tupá teenage komedie, která si sice své publikum najde, ale kdyby mě bylo patnáct, tak by se mi to stejně nelíbilo. Prcičky zkrátka byly první. Tohle je jen další podobná variace na dané téma, kde se těží ze stejných vtípků, ale až moc přehnaně. Proto to působí extrémně zhovadile a fekálně, prostě nechutně. Dívat se na někoho jak si přilepí zadek na prkno, nebo detailní záběr na čištění záchodu mě také nepřekvapí. Jediné co by stálo za povšimnutí jsou opět ty krásné a vnadné holky, které ukazuj své přednosti na počkání, ale to už taky moc neoslní. Jedna hvězda je za pár vtipných momentů, ale moc jich nebylo a převládali spíše ty trapné a především nechutné. Tohle už mě nebaví. ()

vieriX

Mělo to svižné tempo s typickým schématem chlast,sex,super kočky,borci a naprostí loseři. Já sem se bavil takže 3 hvězdy. ()

Marrianna odpad!

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku. ()

Brano

Klasický americký film o partii stredoškolákov, ktorí si vyrazia na výlet a tentokrát idú navštíviť vysokú školu. Opäť stará známa dookola prehrávaná pesnička o partii machrov a tých druhých, menej obľúbených. Film celkovo na mňa urobil dosť nesympatický dojem, už len herecké obsadenie je mi dosť nesympatické. Väčších looserov ani nájsť nemohli. Vo filme sa nájde zopár vtipných momentov, lenže tých trápnych až odporných je viac. ()

swoulen

Ukradni, co můžeš. Superbad, Old School, American Pie, ... To vše namícháno, protřepáno a podáváno...bohužel už jednou strávené. Do vtipu to má daleko, do nechutnosti blízko. Škoda. ()