Tři nejlepší kámoši ze střední se rozhodnou navštívit místní vysokou školu a doufají, že zažijí pořádně divoký víkend. Nejlepší víkend svého života, na který budou věčně vzpomínat . Ale dá se utajit, že jsou jenom středoškoláci? (sheen)

shyster

Ústřední trojice jakoby z oka vypadla ústřední trojici z filmu Superbad. Jenže trio z College nedisponuje takovým charismem a ani vynikajícím scénářem. Takže od toho nečekejte další Superbad, jen řádovou tuctovou teenagerskovou komedii, která neoplývá ani mnoha podařenými vtipy. ()

Juto

Priateľský, no bezzubý teenagerský film. Postavy sú klišé, ale aj keď sú väčšinou nevýrazné, herci sa stále snažia zo všetkých síl a takmer dosiahnu, aby im dali nejaký charakter. Film má veľa nedostatkov, ale nakoniec tento film priniesol to, čo by ste od neho mohli očakávať. Takže aj, keď je moje hodnotenie nízke, ak budete mať nízke očakávania,možno je tento film pre vás. Samozrejme, fekálne a močové vtipy nie sú v skutočnosti tou najlepšou stránkou, ale je na vás, aby ste sa rozhodli, či sa chcete vydať „touto cestou“. 4/10 ()

Šimpy

Z teenagerovských komedií lehký nadprůměr, který jsem si pořádně užil, neb jsem mohl pořádnš vypnout mozek. Jak já bych chtěl studovat na nějaké americké vejšce......:-) ()

Mrkvič

Komedie? Ha, tak to je na tom to nejvtipnější. V celém filmu není jediná vtipná scéna. Je to plný sraček, což názorně odkazuje na kvality filmu. Trapně hláškující verze Cartmana (nebo tlusťoicha ze Superbad) je asi tím nejhorším a Drake Bell možná ještě horší než v Suprhrdinovi. ()

VasaX

Proč? Proč jsem to musel vidět znovu??!!?? tedy poprvé, ale znovu! Divácké ovce možná uspokojí scenáristická šablona, co u oběda vyplní a pošlou do studia, to vše v chvilce nudy mezi prvním a druhým chodem. Tihle kluci jsou nuly. Kluci si jdou, na hraně delikvence, užít někam kde je nikdo nezná. Kluci is získají nečekané sympatie všech, a silné antipatie těch, které o sympatie připravili. Kluci jsou silnějšími poníženi. Kluci se vzchopí a vrátí úder. Kvalita tohoto schématu závisí především na kvalitě scénáristů, co doplňují do kolonek různé vtípky a výstřelky, a kvalitě castingu. Bohužel, obě tyto role plnil s nevyšší pravděpodobností někdo, kdo si chtěl vyzkoušet, jak se paří jako Cooper, Helms a Galifianakis. A ve chvíli jejich vlastního, soukromého "Hangoveru" si vzpomněl, že má dnes odevzdat scénář. A z této pozice se odehrává i jeho zápletka. Bohužel podle schématu zajet do kanclu, vytáhnout z šuplíku obnošený pravzor, zajít se někam spravit podle hesla "Čím jsi se zkazil..." a i s fleky od všeho možného to poslat večer do studia. Závěrem tohoto dlouhého příběhu je právě "College". Pokud jste znudění a nebo zhulení, či si jen potřebujete propláchnout mozek, tak zde asi pochodíte se slovy "dalo se to". Ostatní se asi příliš nepotěší a výsledkem bude podobná komentář jako je ten můj. A ti nejvybranější zmlsaní fajnšmekři, ti nenapíší nic. Po prvních pěti minutách vyzvrátí žaludek a obrátí se naruby. Mé doporučení? Jak se říká v Mortal Kombatu: Choose your destiny. ()

latvar

Dobrá oddechová komedie z vysokoškolského prostředí, kde se 3 středoškoláci snaží sbalit holky na jednu noc, užívat si dospěláckého života, bujarých večírků a dalších podobných věcí, pro mě 60% ()

baXter odpad!

S tím scénářem to mohla být lehce podprůměrná americká high school komedie (jasně, teď přijde velký ALE), ale kamera, režisér a maskéři z toho udělali totálně nechutnou sračku. Jak někdo mohl vybrat takový nepříjmený a hnusný xichty, to fakt nechápu. Hráli celkem přijatelně, ale na 90% postav se nedalo dívat. Typ těchno komedií má jiný vzhledový "standard". Prostě nekoukat, pokud Vám je čas cenný. ()

muoaner odpad!

Po konci tohoto filmu jsem toužil, abych veškerou zasaženou mozkovou část tímto filmem vyzvracel do záchoda. ()

Pidzey

Tohle fakt už ne.Ani jsem to nedokázal dokouknout celý.Jen ty holčiny stáli za to a taky jsem našel jeden nebo dva fóry kterým jsem se zasmál.100 dívek je lepší. ()