Krvavé narozeniny

• USA Bloody Birthday (více)

Počas zatmenia mesiaca sa v jednej americkej nemocnici narodili tri deti, lenže niekde nastala chyba... Odvtedy ubehlo desať rokov. Jednej noci sa temné stránky ich osobností spoja a začnú páchať násilné vraždy. A je len jeden spôsob, ako ich zastaviť. Komu by však napadlo, že by sa niečo také mohlo skrývať za ich nevinnými anjelskými tváričkami? (ash99)

Han22

Celkem průměrná, solidně natočená vyvražďovačka se slušným bodycountem a pěkným spádem. Co ji ovšem povyšuje do nadprůměru je fakt, že vraždí zde malé děti. Žádní teenageři, ale tři desetiletí andílci (zvlášť ta holčička), které by nikdo ani omylem nepodezíral. A přesto vymýšlí brutální, vynalézavé a efektivní metody jak se zbavit všech kolem, kdo jim zkříží cestu, přičemž neušetří ani členy své rodiny (výborný je hlavně šíp do oka vlastní sestry). Zároveň dětští herci hrají naprosto bezchybně, dospělí jim dělají pouze křoví (včetně miniroliček Dudikoffa a Joe Pennyho z Jake a Tlusťoch). ()

molcan2

Vo svojom čase tento film určite boril hranice. Koncept skupiny vraždiacich deti by bol veľmi mrazivý na začiatku 80. rokov. Deti sú vždy symbolom čistoty a nevinnosti a vidieť ich v dospelackých situáciach je tipom na zamyslenie. Dáva vám to v živote neznámy X faktor a niečo na zamyslenie. Tento film je skutočný klenot. Je hybnou silou v evolúcii hororov 80. rokov. Tento film ma klasickú kvalitu tých rokov a rovnako tak typické zlé herecké výkony. Hoci vášnivý čumil hororov z 80. rokov nesleduje tento žáner kvôli herectvu a kvalite. Sledujeme to kvôli abstraktným myšlienkam, kill scénam a aure ktorá film poháňa. Tento film je určite v top kategórii hororovej dynastie 80 rokov. Odporúčam tento film. Je to pocitovo dobrý film o deťoch verzus dospelých cez zrnité sekvenovanie a slabé zadné svetla. Užite si. ()

Aurus

Tohle byl ale mazec! Takhle skvělej horor jsem nečekal! Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra tu je až neuvěřitelná! Napětí je zde skvělé, kamera je velmi dobrá a lokace jsou velmi dobré a zajímavé! Já tomuhle filmů nemohu nic vytknout! Za mě 11/10. ()

Kortexo

Jeden z těch antikoncepčních filmů.V tomhle filmu normální děcka lžou a dělají bordel a ty nenormální vraždí všechny na počkání.Jen ten důvod toho všeho je trochu bizardní.Film má spád a dokáže bavit... ()

Mockingjay

Tí malí prešpekulovaní sráči ma riadne potešili. Výborní mladí herci. Svoje diabolské chúťky si vybíjali bravúrne. Niektorých starších hercov svojim hraním úplne rozbili. Nebolo šance, že by ich niekto podozrieval. V každej situácii si dokázali vymyslieť vhodný argument prečo robia to, čo robia. Obzvlášť parádny moment nastal, keď chlapec z tejto vražednej grupy začal zdobiť tortu. Nečudo, že niekomu spôsobil zmätok v hlave. Napokon, to vedelo celé trio, na čele s blonďavou vedúcou. ()

Pan.Antonin

"To je Debbina karta. Velmi divná. V den, kdy se narodila, bylo zatmění. A slunce i měsíc byly zakryty Saturnem. Její osobnosti musí něco chybět." "Proč?" "Protože Saturn kontroluje emoce." Těch astrologických blbostí si nevšímejte (ač jsou vlastně příčina zápletky, tak jejich důležitost není vysoká), jinak je to totiž zajímavý film. Tři vraždící děti, městečko obětí bez sebemenšího tušení, slasher, nadsázka, vraždy ve dne i v noci, trochu té nahoty, sympatičtí hlavní hrdinové, dobré herecké výkony a docela i spád. Mně se to líbilo a díky napínavému závěru se mé hodnocení těsně přehoupne na čtyři hvězdičky. P.S.: Horory nás neustále vzdělávají, krom toho, že už vím, že si mám dávat pozor na knihy zla, podivné nahrávky a domy postavené na hřbitově, si teď dám majzla i na děti narozené během zatmění xD. ()