Veľmi príjemný film s postavami všeho druhu, umocnený o atmosféru Pragi - starej štvrte s údajne hodnotnými budovami, ktoré sa pôvodne mali búrať, proti čomu sa postavili hlavne umelci a práve tí dnes v Prage pobývajú - asi ako hlavný hrdina tohto snímku.(21.11.2011)

Trochu mi vadilo když klučina držel foťák jako horkej brambor, škubal s nim ze strany na stranu a nafotil tak krásné momentky. Jinak vcelku zábavný snímek s prostředí rozpadající se čtvrti ve Varšavě. Se spoustou osobitých figurek v okolí. A zvláštním dialektem. Musel jsem si najít anglické titulky :))(26.11.2011)

Film vypráví o části Varšavy – Praga. Domy jsou tu zanedbané, neudržované, bydlí zde pijáčci a vůbec dost divné existence. První, co mne napadlo, jak se tam může někdo dobrovolně nastěhovat. Ale to místo má své kouzlo a i místní obyvatelé nejsou takoví, jak se zdálo na první pohled. Film vás vtáhne a už nepustí, a vy koukáte a přemýšlíte, jak to vlastně celé dopadne. No prostě pět hvězdiček, ale já mám slabost pro polské filmy.(23.2.2016)