Můj život v ruinách

Mi vida en ruinas

Môj život v ruinách

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 90 min

Môj život v ruinách možno na prvý pohľad vyzerá ako nejaká fajn nezávislá romantická záležitosť. Je to bohužiaľ omyl, tento film je čisto rutinná pásová výroba, ktorá je zaujímavá tak maximálne prostredím. Všetko ostatné je obohrané klišé, podané v tomto prípade s akýmsi nezáujmom všetkých zúčastnených. Pozrieť sa to ale dá, ak nemáte náladu na niečo náročné, alebo aj v rámci romkomu emocionálne silnejšie.(1.9.2012)

Něco tomu chybí, možná "kefi", o kterém se tu tak mluví. Nebo prostě potřebujeme svoje české účastníky zájezdu, aby nás bavilo. Ale přesto, není to úplně blbé, Řecko je krásné, Nia Vardalos prostě úžasná a na jedno slušné podívání postačí//4* pokud se na to kouká v létě, protože to je taková letní věc, jako Účastníci zájezdu:)(10.1.2016)

V tomto filmu mne dostala naprosto neodolatelná hlavní představitelka. A hlavně díky ní a zkušenému Dreyfussovi dávám nadprůměrné hodnocení. A k tomu je tu dostatečné množství fórů na natvrdlé turisty. U minigolfu v Řecku: "Tohle hřiště tu mohlo být klidně už před tisíci lety"...."Možná tu hrál i Ježíš"....(1.9.2012)

Jak už tu zaznělo je to až velice podobné filmu učastníci zájezdu jen se zaměnila země. Celý film byla fajn oddechovka, byla tam i nějaká sem tam zápletka a fajn lidé i fajn příběh, pokud chce člověk jen u filmu relaxovat tak ideální. 3 hvězdičky sou oprávněné. Do Řecka díky téhle prohlídce po památkách už ani nemusí.(19.12.2010)

Šla jsem do kina a neočekávala pranic a dostala slušnou sluncem prohřátou komedii, která sice má klasické schéma komedie s prvky romantiky a je průhledná od začátku do konce, ale má velkou přednost – je zábavná, vtipná a má dobré herce v čele s ústřední představitelkou. Klidně a ráda si komedii Můj život v ruinách pustím znova, je to obyčejná komedie, ale příjemně zábavná. 75% P.S. Nepřipomínali vám některé scény z první poloviny filmu – zejména ty z hotelů a pak také ty turisti, náhodou nějakou vaši dovolenou? :-) „To poštovné můžete zaplatit i jinak.“ Děláte si srandu, chcete zaplatit poštovné sexem? Chytla se snad už nějaká?“ „Čtyři.“ „Aha, no já zaplatím normálně…. penězi….“(15.11.2009)

• - Na začátku filmu si Georgia (Nia Vardalos) ušpiní sako čokoládovou zmrzlinou. V průběhu filmu jí pak na saku skvrny úplně mizí a znovu se objevují. (Rosaviva)

• - Kvůli tomu, aby se tvůrci dostali do Akropole, Delf a Olympie, musela Nia Vardalosová rok běhat po úřadech. Řecká vláda totiž na rozdíl od jiných podobnými povolenkami velmi šetří. (vendy63)