Můj život v ruinách

Môj život v ruinách

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 90 min

• Martin741

Reziser Donald petrie teda konci hodne biedne, Mystic Pizza 1988 bol slusny film, ale toto je podpriemer, rezisersky odbite a ni jeden znamejsi herec ci herecka : 30 %(10.12.2016)

Klasická komedie a ztroskotané ženě které nic nevychází a celý její život jde do háje. Ale ejhle pak se vše obrátí a najednou se opět vše daří. Naštěstí Nia Vardalos je strašně sympatická herečka, že jsem se na film bez problému dodíval a dokonce jsem se i dobře bavil. Poměrně překvapení, protože tenhle styl komedií mi nesedí.(24.12.2009)

Slušně zábavná oddechovka z romantickým přelivem. Neříkám, že teď poběžím do prodejny DVD a začnu řvát dejte mě Život v ruinách, jinak bude v ruinách váš obchod, ale ty tři hvězdičky maj pevnej základ.(2.8.2010)

68% řecko-americká verze učástníků zájezdu. o něco víc americky pitomé, ale i o trochu víc bláznivě vtipné. Postavy jsou sympatické a dobře vykreslené. Jen škoda příliš rychlých střihů, které někdy nenechají vtipy úplně doznít. Jinak je fakt řecko nadherný, hned bych jel.(4.11.2009)

Skvělý film, hned od začátku jsem se smála a věděla jsem, že tohle je přesně pro mě. Film mě prováděl krásným a příjemným prostředím, památkami a také životy "účastníků zájezdu" a hlavní hrdinky coby trochu konzervativní a trochu nespokojené průvodkyně, která právě díky tomuhle výletu najde něco, co už dlouho hledala a chybělo jí to (a teď možná budu trošičku spoilerovat, když řeknu, že tím nemyslím jen řidiče autobusu :). Tenhle nápad se podle mě vážně povedl - na jedničku.(7.3.2012)

• - Na začátku filmu si Georgia (Nia Vardalos) ušpiní sako čokoládovou zmrzlinou. V průběhu filmu jí pak na saku skvrny úplně mizí a znovu se objevují. (Rosaviva)

• - Kvůli tomu, aby se tvůrci dostali do Akropole, Delf a Olympie, musela Nia Vardalosová rok běhat po úřadech. Řecká vláda totiž na rozdíl od jiných podobnými povolenkami velmi šetří. (vendy63)