Osadníci města, které bylo vybráno pro stavbu železnice, čelí rozpínání hazardu a nově také nemilosrdnému ostřelování. Nemají kde se dovolat práva, a tak se spravedlnosti ujme postarší farmář a uznávaný pistolník v důchodu. (oficiální text distributora)

backi

Súhlasím s ecceHOMMO. je to béčkový western, mojich 50% patrí do kategórie "B". Dalo sa to pozerať, i keď dialógy boli chvíľami dosť úbohé... Úpadok westernového žánru posledných rokov tento film rozhodne potvrdil a tak nám naďalej zostáva čakať na lepšie "westernové" časy... ()

CrazymanM

Velice prostinké,stokrát omleté téma,podívat se na to dá,jinak žádná sláva,nic,proč bych si tento film měl zapamatovat! ()

david666

Western na klasické téma, který zabíjí strašné dialogy všech zůčastněných a urputný herecký výkon hlavní ženské postavy. Jinak standard. ()

Svadbos

Film je poctou spaghetti westernom - má spád a dramatický náboj. Napriek predvidateľnosti je tento príbeh korupcie a odplaty konzistentne zábavný - takto redukuje nedostatok predstavivosti a príležitostné výlevy sentimentality. Herecké výkony sú však slušné a darebáci zaujímavo vykreslení. ()

DeZy

Pokud hledáte kvalitní western tahle volba to určitě nebude to praví ....trh zaplavilo hodně nekvalitních a co se rozpočtu týká hodně nekvalitních a nizkorozpočtových westernu takže kdo hledá zarostlé muže s tvrdým pohledem...rychle tasící kolty...rychlo jízdu na koni....tak ať si radši vytáhne s filmotéky něco jinýho u čeho se chce pobavit nebo dobře vyspat ()

blackmore

Sice je to tv,Caspera také moc nemusím,ale tady....vše do sebe zapadalo,jak mělo.Takže vcelku příjemné zpestření večera.A vzhledem k tomu,že v současné době moc westernů po světě neběhá-zasloužilých 60%. ()