Můj báječný rozvod

(divadelní záznam)

Příběh Angely Kennedyové Lipské, ženy středních let, kterou právě opustil manžel a která se po desetiletích v roli manželky a matky začíná učit žít sama, sklízí úspěchy po celé Evropě a je jednoznačně nejúspěšnější komedií současné irské dramatičky Geraldiny Aron. Její česká inscenace v režii Jany Kališové a s Eliškou Balzerovou nejen v hlavní, ale i ve všech ostatních rolích, má za sebou už více než 200 zcela vyprodaných repríz. Na diváckém úspěchu má jistě zásadní podíl brilantní výkon Elišky Balzerové, ale také i to, že Můj báječný rozvod je sice především skvělá komedie, ale o vážných a docela smutných peripetiích života, které jsou důvěrné známé minimálně ženské části populace. V této one lady show však končí happyendem! (oficiální text distributora)

anitae

Nádhera, už dlouho jsem se v divadle tak nepobavila, asi nejvtipnější byla návštěva sex shopu a baterka, volání na linku důvěry, ale byla tam i hodně pravdivých méně vtipných momentů ze života starší ženské. ()

Jonatána

Eliška Balzerová exceluje.Moc bych to chtěla vidět v divadle a nejen na obrazovce. 27.4.2011 Hurá, viděla jsem to a bylo to prostě VYNIKAJÍCÍ!!! ()

Petula009

Vždycky jsem měla slabost pro dobré divadelní komedie.Ani tahle mě nezklamala.Výborná Eliška Balzerová v lehkých, úsměvných ale i tragických a beznadějných životních situacích. Tleskám ! :) ()

Dinsberg

Škoda vkládání vážných etud do komedie. Eliška Balzerová naprosto exceluje, proto vidím problém už v samotném scénáři. Chvílemi jde o třeskutou komedii a následně o snahu seriózní dramatizace. Vzniká z toho až přílišně nekonzistentní celek, který částečně pobaví, ale duši neoblaží. ()

Daertelon

Naprosto nezapomenutelná hra úchvatné herečky mi dala letmý polibek a zase odešla. Rozhodně se na to budu muset podívat znovu, abych pochytil všechny narážky a myšlenky, už tak jsem se ale stihl zamilovat do Angely a vytvořit si mimořádně kladný pohled na inscenaci. Obdivuji Elišku Balzerovou za její sloní paměť, dokonalý herecký výkon a nenahraditelné charisma. Klobouk dolu a 95%. ()

DeDanu

Nevím, zdali tento skvost pobaví muže tak skvěle jako ženy. Mne baví neskonale a s léty víc a víc, protože pravdy života jsou platné bez ohledu na věk, ale k mnohým se dobíráme, až když už máme něco odžito. Krásně napsané, úžasně zahrané. Deset hvězd z pěti. ()

srdce78

naprosto famózní představení s Eliškou Balcarovou,která v něm naprosto exeluje!Vtipné,dynamické...moc se mi líbilo :-) ()

Kosan

Vtipné, a zároveň smutně pravdivé divadelní představení, kterému kraluje Eliška Balzerová ve všech rolích. ()

Callie

Nemusím moc divadlo v Tv, ale tohle mě dostalo. Dokonalé, zábavné, vtipné, na cenu Thálie. Gratuluju paní Balzerová. ()

DavidPrague

Kdyby mi v tuhle chvíli někdo řekl, že do divadla půjdu už jen jednou v životě, vyberu si Můj báječný rozvod! Televizní záznam je geniální a jaké to teprve musí být naživo... Proč jen mají tak dloúho dopředu vyprodáno???! P. S. Konečně jsme lístky sehnal - květen 2010 - a je to stejně skvělé jako v televizi. Paní Eliška to hraje famózně! Hodně stěstí Angelo Kennedyová-Lipská ()

Nerdvana

Koncert pro Elišku Balzerovou. Její herecký rejstřík je famózní stejně tak jako množství autentického ženského humoru v inscenaci. Tleskám, chci vidět znovu. ()

Winster

A pak že na velkou zábavu musí bejt hodně lidí. Vůbec to není pravda Eliška to zvláda sama. Můžu říct, že už jsem se dlouho tak nepobavil. ()

hony23

Divadlo jednoho herce, kdy vám nemá kdo nahrávat a musíte vše odtáhnut sama, to je nesmírně obtížná disciplína, se kterou si Eliška Balzerová poradila s bravurou. Samotný příběh přitom není ničím až tak zajímavý a vše tak stojí na geniálním herectví paní Elišky. ()

embee

Smekám před PANÍ HEREČKOU, která skoro dvě hoďky sama táhne celé představení, představuje nám hned několik zcela odlišných postav a svým úžasným výkonem nás prostě dostává. V jednu chvíli jsem až brečela smíchy. ()