poster

The Secret of Convict Lake

Western

USA, 1951, 83 min

 • Flego
  ****

  Skor dobrodružný film ako western, ale na charakteristike príliš nezáleží. Rozhodne je to veľmi dobre natočený film, so zreteľom na psychológiu, dramatično a napatie. Málo známy snímok je obohatený slušným hereckým obsadením. Tretí komentár.(14.11.2017)

 • dopitak
  ****

  Netypický western, ze kterého jsem ještě cítil střih 30. a 40. let. Začíná jako dobrodrodružný, končí téměř jako psychologický (i když útoku recidivisty, "který měl rád holky, ale nesměly se bránit" je věnována jen minimální pozornost nutná k předfinální gradaci. Glenn Ford v roli sympatického vězně, o jehož nevině nemůže být od začátku pochyb. Některé scény hodně smrdí ateliérem.(1.6.2013)

 • rikitiki
  ****

  Glenn Ford nebyl nikdy více sexy než ve scéně, kdy skroutí té holce ruku a přitiskne si ji k sobě! Příběh o zvláštním soužití osamělých žen a skupiny nesourodých vězňů se vyznačuje údernými dialogy a dodnes aktuálním psychologickým prožitím. Jak já věřím Rachel (Ann Dvorak) tu malou chvíli radosti, pro kterou je ochotná obětovat všechno!(3.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace