Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zajímavá výročí týdne uvádí Saskia Burešová. (Česká televize)

Recenze (95)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dokumentárna relácia so zaujímavou myšlienkou. Zhrnúť v každom diely najvýznamnejšie udalosti, ktoré sa vo svete udiali v konkrétnom roku. Krátke reportáže o vybratých udalostiach alebo osobnostiach sú prepojemné moderátorskými vstupmi, noblesne nezáživnej Saskie Burešovej a spestrené pravidelnou diváckou súťažov. Je to poučné, ale nudné. Nie však úplne špatné. ** ()

messiah 

všechny recenze uživatele

Koukam tady na ČSFD se dá fakt ohodnotit vše. No ke Kalendáriu - zajímavý pořad, bohužel natolik nudně podaný že se to prakticky nedalo sledovat pravidelně. Takhle díky informativní hodnotě dávám tži hvězdy, coby lehký nadprůměr, nějakých 55%. Ale dokážu si představit takovýto pořad podaný například Karlem Čáslavským stylem, jakým je podáváno Hledání ztraceného času...pak by to nejspíš dalo nad 80%. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Svého času jsem se na tento pořad České televize díval celkem pravidelně, ale poslední dobou už jen opravdu sporadicky. Líbil se mi na něm ten „průlet“ historií i zajímavosti ze světa známých osobností. Navíc to mnohdy bylo i dost poučné a Saskia Burešová si za svou práci zaslouží uznání a ne posměch… ()

Bakemaster 

všechny recenze uživatele

Je to sice dost nuda, protože je to kulturně vzdělávací pořad. Jednou tyto pořady vymizí a zbydou jen sračky typu talentmanie, Kriminálka "Velkééé město" ,Tisíc a jedna noc apod. Většina z nás nebude vědět nic o historii,literatuře, významných osobnostech našich i světových dějin, budeme krotcí, blbí a zmanipulovatelní. Otroci moderní společnosti, kde vládnout banky, režim a lidé, kteří ví víc než jen to kdo koho přefik v nějakým seriálu... ()

Chase 

všechny recenze uživatele

Jelikož se osoba blízká podílí na tvorbě pořadu a vím jak moc by chtěla, aby byl pořad atraktivnější a jak jí to hlavouni pořád kazej navíc v prostředí, kdy je komplikovaný získat z archivu jenom fotku, protože jsou prachy potřeba jinde a vím co za to ona osoba i další mají, tak hodnotím velmi vysoko. Navíc když pak zhlédnete jeden díl se zasvěceným výkladem :"No tak tady jsem chtěla aby a tady aby, jenže..." tak si uvědomíte, že dělat něco dobře dá strašně zabrat. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama