• bourec

Začátek se ještě dá docela skousnout,ale po dvaceti minutách film upadne spíš do podprůměru a už se z něj nevyhrabe.Filip i Sandra jsou podle mě hodně nadějný herci,ale jako protipól je tady J.Kocurová,a to je teda síla,jedna facka by to nespravila.A potom kupa českejch celebrit v čele s božským Kájou,to už se mi chtělo blejt.A když k tomu přidám scény z prostředí debilních večírků český smetánky,což je pro mě vrchol stupidity,unylosti a ukázky lidský malosti tak hodnotim 30%.(12.12.2009)

• Všivák

Film je hloupý, předvídatelný. Některé pasáže působí tak nastrojeně, že to těm hercům prostě nevěřim. Co tam sakra třeba dělal ten kluk na motorce. Postava trenéra by byla lepší, kdyby celou dobu zůstal jak na začátku. Pak nějak vyměkl. Co ta ženská z agentury viděla na číšníkovi, že mu dala šanci? Vždyť ho před tím viděla jen jednou odpálit? No nic. Alespoň jsem to dokoukal. To ale není moc chválihodný.(24.6.2013)

• viperblade

Tenhle film je jako jízda na skluzavce. Začíná (to) na vrcholu a končí u dna (a pokud tu jízdu nezvládnete, jdete i pod úroveň dna, což se i tomuto filmu párkrát stane.) Ze začátku jsem si totiž říkal, že to vypadá slibně. Do poloviny filmu jsem si říkal, že to je takový průměrný, ale koukatelný film. Jenže pak se to zlomilo a co začalo jako film (komedie to nebyla ani náhodou a nevím, kdo tenhle přívlastek vymyslel) z prostředí golfu, se proměnilo do jedné velké kino reklamy na padesát různých firem/produktů. Méně či více viditelné, ale přesto otravné reklamy. A to ve filmu/filmech fakt nemám rád. Další věc, které si znuděný divák (v tomto případě já) začne všímat, jsou nevalné herecké výkony (od Kocurové jsem nic nečekal, ke štěstí mi u ní stačí, že je, ale od Novákové jsem čekal něco jiného…), camea, která v naprosté většině nefungují (Novotný, všelijaké missky… Vlastně jediné opravdu vtipné cameo zde měl pouze Gott). Navíc, když vám po filmu, který má hodinu a půl přijde, že jste u něj strávili nejlepší léta svého života, je něco špatně. Takže mi dohromady vycházejí slabší dvě hvězdy. 30 %.(27.6.2011)

• dr.fish

Sváteční předvelikonoční večer nemohl být korunován zásadnějším filmovým počinem, který dokonale ukazuje stav našich filmařů. Oni by opravdu měli vyjet mimo Prahu a podívat se jak lidi žijou a přesvědčit se, že za flašku šampáňa z karlovarskýho hotelu někteří lidi vyžijou i týden. Tyhle jednovečerní hi-society telenovely jsou fakt únavný. Navíc Filip Tomsa hraje takovýho tupouna, že mu nikdo na světě nemůže fandit ani omylem. Kocúrová a Nováková by možná byly jediným důvodem, proč bych se díval, ale zrovna mne nějak nebavily (asi stárnu já nebo ony). No a tak nezbylo proč film sledovat a po hodině jsem zmáčkl tlačítko STOP...20%(21.4.2014)

Aby pomohl své matce s dluhy, začíná Honza pracovat jako pingl v jednom karlovarském hotelu. Večer si jen tak s plezíru zkouší golfové údery, než jej uvidí golfový trenér Karel (Bohumil Klepl), a zjistí, jaký talent v mladém číšníkovi dříme. Vezme si jej do parády, a brzy Honza vyhraje svůj první turnaj. Rychlý nástup popularity, spousta peněz a krásná PR manažerka Alice zatemní Honzovi mozek, takže brzy přestává vnímat co je a co není v životě důležité. Až zranění jej přesvědčí, že nic není navěky ... Po přečtení komentářů zde jsem k filmu přistupoval velmi opatrně. Čekal jsem nějakou ubohost známou z Troškových či Soukupových filmů, ale dočkal jsem se docela příjemné golfové komedie se zajímavým hereckým obsazením (Bohumil Klepl, Václav Postránecký, Sandra Nováková, Jaromír Nosek, ..), a i když příběh není z nejoriginálnějších, vcelku mi padnul do nálady. Spousta maličkostí (Karel Gott, Roman Skamene, Walda gang) naopak vyloženě potěšila...(20.4.2011)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)

• - Na obalu DVD je chybně napsáno, že hlavní postava (Filip Tomsa) pochází z Prahy. Skutečným rodným městem Honzy je Ústí nad Labem. (Brůny)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)