• Hismael

Nakonec to není tak hrozný jak jsem si původně myslel. Na odpad to nevidím. Děj je od poloviny dost předvídatelný a role Kocurové je příšerně kýčovitá stejně jako role Noska. Nejlepší byl Klepl a možná Postránecký. Celý film je vymyšlený tak, aby se do něj dalo nacpat co nejvíc skrytých reklam. Nic podobného jsem ještě neviděl. Tolik skrytých reklam nemá snad žádný film! Možná to je odpověď na otázku proč vlastně tenhle film vzniknul a kdo ho zaplatil. Autoři si asi mysleli, že když tam nacpou víc známějších herců i s Gottem, tak to někoho naláká. Dost možná že i nalákalo. Výsledek to ale vůbec nijak nezměnilo. Je to prostě komedie bez vtipu, klišé romantika, milion reklam a trochu golfu.(13.8.2010)

• Jizni Tlapa

Naivní, laciná a místy iritující golfová pinkajda, která je prošpikovaná product placementem, stupidním scénářem, ksichtoidním osazenstvem,kterému dominuje F.Tomsa se sestřihem "na kastróla" a naprosto kýčovitě posazeným příběhem, jehož vybalancování z "odpadu" na jedno-hvězdné ocenění vybojovala v poslední vteřině hudba, která je jediným povedeným počinem tohohle průšvihu....(26.6.2012)

• Jara.Cimrman.jr

"Když jsem říkal odpálit, myslel jsem jemně, něžně, jako pohlazení. Tou ranou jste měla míček jenom poprosit, aby udělal vám i sobě tu dětinskou radost a vepsal, kurva, tu hezkou křivku ve vzduchu." V golfu se vyznám a kdyby mě jednou pustili na týčko, tak by míček letěl přesně tak, jak pravil trenér Karel. Anebo neletěl. Nevím, ale na počítači mi lítá krásně a já jsem rád, že se našel český film, který má golf jako téma. Co na tom, že je to tak trochu kravina, když na fairwayi je tak krásně, obě holky vypadají víc než použitelně a teprve při uvedení na TV Nova vyniká jeho genialita, neboť divák nemá šanci poznat, kdy sleduje film a kdy reklamní blok.(5.12.2016)

• Slarque

Komedie? Kvůli tomu, že Bohumil Klepl asi dvakrát za 95 minut pronese něco vtipného? Romantická? Myslíte tu krátkou chvilku na začátku mezi Filipem Tomsou a Sandrou Novákovou? A zbytek? Sterilní produkt dokazující, že není větší nuda než golf. Pitomý scénář, výtahová hudba a reklamně-videoklipová režie. Jenže co vypadá skvěle na půl až třech minutách, to už po hodině nemůžete ani vystát. Ale dokázal jsem u toho neusnout.(28.6.2011)

Čekal jsem na CSFD všechno, ale 30% ??? To teda ne. Film na hranici odpadu to tedy rozhodně není!!! A ačkoli jsem měl v plánu udělit pouze 3 průměrné a zasloužené hvězdičky, tak svůj plán měním a hodnotím za 4 hvězdičky. Obhajovat si je tu snad ani nebudu, to by bylo jak přesvědčovat nacistický dav, že vraždit Židy je svinstvo. To by mě taky nikdo neposlouchal. 55%(27.6.2011)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)

• - Natáčelo se v Ústí nad Labem (hrad Střekov, Masarykova nemocnice, Masarykův park a Činoherní studio), v Karlových Varech (Mlýnská kolonáda, hotel Imeprial a Cihelny), v Praze a v Čestlicích (Aquapalace). (SONY_)