• Mulosz

1) Hned první sociální scénou padá jedná z možných variant záměrného kýče. 2) Propagace filmu nejčastěji užívá slogan "Romantická komedie z prostředí golfu". Ani jednou jsem se u toho nerozněžnil, ani jednou nezasmál. Doufám, že to nebylo tím, že jsem blb, cynik a nepoznám vtip ani kvalitu. 3) Charaktery všech postav jsou tak ploché, že nikdo takový se nemůže v reálu vyskytovat. Podobná typologie je možná jen ve filmech záměrného kýče, který se zde však opět nekoná, jak jsme si řekli výše. 4) Jitka Kocurová hraje strašně a tak příšeřně se u toho kření, že její eventuální sexualita jde úplně do háje. 5) Když už nic, čekal jsem, že se Sandra Nováková alespoň znovu odhalí. Toto je snad její první film, kde se tak nestalo, čímž si film sám sobě ubral alespoň minimální potenciál. 6) Proč v každé takové české hovadině musí hrát Postránecký a Konvalinková? 7) Z camea Skameneho a Gotta mě doteď berou mrákoty. Nejde o pouhý výskyt, ale také o životní moudra, která scénář vložil Gottovi do úst. Zde by se dalo při troše dobré vůle najít alespoň jedinou přesvědčivou scénu, neboť jsem nabyl dojmu, že takové hovadiny Gott běžně sděluje i mimo place. 8) Nemohu si pomoci, ale bez Jitky Zelenkové po boku mi přijde Míra Nosek minimálně poloviční:-) 9) Kdo, kdy a proč skládá tak příšernou muziku? 10) Jde o film s dosud absolutně největší mírou product placementu. Zboží, firmy a služby koukají na diváka z každé scény, docela by stálo za to dát si tu práci a veškeré tyto vsuvky spočítat. To by však předpokládalo, že se na tohle dílo člověk znovu podívá, což odmítám. Výsledek = jednoznačný odpad. Mohu po tomto desateru jinak?(1.3.2010)

Koho by to napadlo, že hrdina tohoto filmu Honza alias sympatický Filip Tomsa to přes letní brigádu u svého strejdy, kde v hotelu myl nádobí a roznášel hostům drinky, dotáhne v závěru až na mistra republiky v golfu. No a tak to zamýšlel scénář a našemu hrdinovi předepsal peripetie s láskou, to když ho vrhl do náruče atraktivní a vypočítavé Jitky Kocurové, aby pak poté, co ho odkopla zjistil, že Sandra Nováková je stejně lepší a poté, co potrénoval s Bobem Kleplem si ještě vyřídil účty s arogantním záporákem Jaromírem Noskem. Když se tato komedie začne moc rozpitvávat, tak to nebude nijak slavné, ale pokud se divák chce jen a jen bavit, tak už je to mnohem lepší, protože i přes svou předvídatelnost mě to bavilo. Bavil mě Bob Klepl, bavila mě mrška Kocurová, které role překvapivě dost sedla a o golfu to zase až tak moc nebylo, a to je taky dobře, romantické to bylo tak akorát a vtipné jen občas, ale rychle to uteklo a bylo to dost pohodové. Tak proč se s hodnocením držet při zdi. 60%(19.11.2009)

• Hanys_

Jedna velká reklama na všechny možné firmičky, zabalená do hávu "moderní" pohádky o chudém Honzovi, který k penězům a Kocurové v posteli přišel. Trapný příběh, nefungující dialogy - klasická poznávací značka českých filmů ze života. Další zbytečný film, dokazující akorát tak to, že Jitka je vážně hot, ale na hraní se moc nehodí (teda není hraní jako hraní), a že by z té Sandry možná něco mohlo být..2.5/10(6.12.2009)

• Mrkvič

Na začátku byla buď myšlenka natočit něco jako první díl Rockyho, nebo protočit nějaký chechtáky. Ono by ani to první nedopadlo asi moc dobře, když každé posunutí děje je tak krkolomné a trapné. Jenže převládá stejně to druhé. Spousta reklam, spousta nastrčených známých ksichtů a jedny mega kozy Kocurový. Snad jen scény doprovázené Waldagangem jsem si trochu užil. No a ty kozy byly taky inspirativní.(26.6.2011)

• c.tucker

Prvotřídní béčková zhůvěřilost a ještě k tomu špatně natočená. Vysvětlí mi někdo ty stupidní kamerové objezdy? (Možná tím chtěli divákovi hned zezačátku zamotat hlavu, aby se dále na nic kontrétního nesoustředil, ale tím by zase pokazili ten product placement) Závěrečný golfový turnaj také ukazeje velké hovno a občas míček a trochu trávy a písku. Goťák byl stylovej a jeho vážné rozebírání golfových situací mě na celé čáře rozesmálo až se po mě všichni otáčeli. O scénáři nemá cenu ani mluvit. A nevíc to dokurvili tou nedořešenou romancí a jedním mraženým hráškem. Tu jednu hvězdičku za Ústí n. L., Karlovy Vary a Mariánské Lázně.(6.8.2009)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)

• - Na obalu DVD je chybně napsáno, že hlavní postava (Filip Tomsa) pochází z Prahy. Skutečným rodným městem Honzy je Ústí nad Labem. (Brůny)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)