• Caszidy
  ****

  Katrina změnila životy lidí v New Orleans a okolí tak, jak si my v české kotlině těžko dovedeme představit. Sport a hlavně dva slavné týmy, footballoví Saints(kteří letos vyhráli Super Bowl) a basketbaloví Hornets byli jednou z mála šancí, jak alespoň na chvíli zapomenout na veškerou zkázu okolo. Stejnou naději dalo mnoha lidem i mužstvo, které sestavil trenér Al Collins. Kromě skvělého Foresta Whitakera, můžeme vidět i hudební hvězdy jakými jsou Bow Wow a v miniroli mihnoucí se Lil Wayne. Objeví se i slavní hráči NBA Caron Butler a Chris Paul, který za Hornets v současnosti hraje.(26.2.2010)

 • Oakenshield
  *****

  Pro mě blízká tématika s opět super hrajícím Whitakerem zejména o síle týmového ducha, jak u i první okamžiky filmu napoví, navíc dle skutečné události, zaujme i efektními basketbalovými scénami, i solidně zahranými vedlejšími rolemi. Myslím že těžko někoho urazí, i když možné je všechno, dle mě ve svém žánru nejlepší z nejlepších (myslím filmy o basketu, sportovních je víc stejně kvalitních) pro mě 95%(11.3.2012)

 • Dever
  *****

  Veľmi ma prekvapilo keď som Hurricane Season dopozeral pretože až vtedy som zistil, že išlo o skutočnú udalosť čo moje hodnotenie pozdvihlo na 5*. Chcel som dať 4* za výbornú športovú drámu, ktorá sa však nijak špeciálne nelíši od ostatných podobných športových filmov, no keď som videl že takýto dramatický scenár sa stal aj v reále, moje hodnotenie som proste musel pomeniť.(19.9.2011)

 • sirrgulo
  ***

  Je smutné, co si příroda přichystala pro obyvatele New Orleans. Podobné přírodní katastrofy jsou prostě hrozné a nikomu bych je nepřál. Příběh o rozhodnutí jednoho středoškolského trenéra basketu pokračovat v hraní a účastnit se blížící sezony je úctyhodný. Hlavně je to pravda. Jenže zatím co snímek skvěle ukazuje skutečné záběry řádění Katriny, na hřišti nám toho obsazení herci moc nepředvedou. Nejhezčí akce je tak až skutečný záběr v titulkách. Navíc Forest Whitaker se sice snaží seč mu síly stačí, motivačně řve na své svěřence, ale v roli trenéra basketbalového týmu mi moc neseděl.(1.8.2010)

 • terunka003
  ****

  Basketbalové, reálné, tvrdé, zpocené, týmové × černé, americké. Ale co, nějak jsme si zvykli, že vlastně basket hrajou jenom černý, i když ho vymyslel bílý učitel tělocviku. Začátek filmu dost děsivý s autentickými záběry hurikánu Katrina, trosky, jak lidské tak jejich domovů. A do toho basketbal jako záchytný bod. Asi jeden z nejlepší basketbalových filmů, alespoń pro mě. Hlavně ve scéně, kdy všichni běhali jako vzteklý, na pokraji sil, jenom aby si uvědomili, že jsou tým, to pro mě bylo jako návrat do minulosti. Takže ano - bylo to dobré. ..a pak se mi zdálo, že byla strašná bouřka a že jsem pak hrála basket, asi mi chybí.. (10.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace