Několik osadníků na Divokém západě zmizelo záhadně ze svých domovů. Skupinka odvážlivců se je vydává hledat, přestože očekávají problémy s místními obyvateli. Brzy se ale ukáže, že nebezpečí číhá jinde... a všem jde o život! (oficiální text distributora)

Bohdy67

Klasickej lehčí podprůměr. Nelituju toho, že sem se na to koukl,ale znovu bych si to už nepustil. Kombinace western/horror je dobrá,ale zatím jsem neviděl snímek který by mě "posadil na zadek".K tomu měli Burrowers hodně daleko. Hodně hluchejch míst toulání krajinou,asi k westernům patří,takže malé odpuštění. Příběh jinak vcelku o ničem, v půlce filmu bylo jasné, že ta rodina to má za sebou a bylo jen otázkou kolik jich sundaj. Chválu zaslouží nápad s pohřbením a vysušením (to že si toho mladýho klučiny jak hrabal v tý zemi nevšimne když sbíral ten kloubouk sem nečekal,ale vzhledem k poslední scéně jsem pochopil důvod: chudák :D ). Jinak není co napsat.Chtěl sem původně dát tři hvězdy a průměr,ale pak sem zjistil, že není co napsat, protože film byl o ničem,takže 39% ()

Jerome89

Právě jsem to dokoukal tak radeji ještě za čerstva píšu své dojmy nebot se bojím že ráno už si na film ani nevzpomenu.Pro horory odehrávající se na divokém západě mám slabost, tento má vcelku zajímavý námět, který je bohužel rozmělněn ve vleklé nudě. Noční přepadávačky mají vcelku slušnou atmosféru, ale vše ostatní mě nijak zvlášt nezaujalo. Těšil sem se na monstra. Ta byla povedená. Pokud tedy útočily ze zálohy a neobjevily se před kamerou v celé kráse. V těchto chvílích byl bolestně znát malý rozpočet. Proč tedy tři hvězdičky?? 1* za Clancy Browna :) 2* za námět a 3* za písničku v závěrečných titulcích. ()

khdb

Jednu hvězdničku za nápad.Provedení je jako, když seberete lidi z ulice a snažíte se s nimy natočit film.Mám rád westerny a pokud se to dobře spojí s hororem mohlo by vzniknout dobré dílko.Ale né toto!!!!!!!!!!! Je to velkokapacitní nuda a DĚSBĚS!!! ()

DJ Laky

Film Stopy zmizelých se mi hodně líbil. Libilo se mi jak byli udělaný ty přišery. A ten originální nápad. A hráli zde dva i známý herci mojí oblibený. Sice spád filmu byl trochu pomalejší a čas filmu byl hodně dobrej. Dávám za film 70%. ()

Wiceman

Bájní masožraví krtci se rozhodli po tom, co jim bílý muž vyzabít všechny bizony, že lidský maso taky možná nechutná špatně. Přinejhorším tu máme ještě pár zbylejch indiánů, co se nás snaží vyhubit, ale nás je víc a bílý muž nás jich brzo zbaví. Vcelku nechuťárna když je vysvětleno, co vlastně se svýma oběťma dělají po tom, co je omráčí. Jinak zase prostředí klasických westernů s drsňáckejma káubojema a k tomu Clancy Brown a Doug Hutchison. Ostatně to jsou vlastně jediný dvě hvěždy, co tomuhle filmu dám. Je to nudný pátrání po lidech, co už muselo být jasný od samýho začátku každýmu (ve filmu nevyjímaje), že už jsou dávno vytuhlí někde v týpý (v tomhle případě v mělkých hrobech). Pachtění se o ničem a než samotní Burrowers vyskočí na světlo světa taky dost dlouho trvá a když už, nestojí za nic :D Smůla, westernový horory mám docela rád, akorát jsem už žádnej dlouho neviděl. ()