Inkognito (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2003, 47 min

• WANDRWALL

Tu a tam vtipné, tu a tam ujde.(20.4.2011)

Na túto reláciu sa Vlado Voštinár, Maroš Kramár a Ján Króner hodili. Títo to ťahali. Občas som si s tým užil veľa srandy, inokedy ma to neoslovilo ani trocha. Pointa celého bolo hádanie povolaní ľudí, či s maskami hádanie nejakej mediálne známej osoby. Úspech toho celého pri nedopracovanom jednoduchom scenári teda padal a rástol, len na schopnostiach účinkujúcich a moderátora.(20.1.2012)

• MM_Ramone

Touto zábavnou show odštartoval svoju pochybnú televíznu kariéru Vlado Voštinár. Už vtedy som si hovoril, že kde vyhrabali takého upoteného blbečka. Jeho štýl moderovania je niečo, čo ma dokáže vyprovokovať takmer až k agresii. Tento nemožný chlap a jeho vyjadrovanie je ukážkou moderátorskej primitivity. Nechcem byť nijak osobný, možno že je Vlado v súkromnom živote fajn týpek, ale keď ho vidím na televíznej obrazovke, tak to vždy musím prepnúť na iný kanál. Presne tak to bývalo aj vdety, keď robil sprievodcu zábavnou reláciou "Inkognito". VV odpad!(12.2.2012)

Maroš Kramár a Janko Króner, zábava na plné gule, no sú jediní ktorí program ťahajú....(9.5.2011)

Nechápem zmysel umiestnenia humornej relácie. To by sme tu potom mali hodnotiť aj Televízne noviny. Ale budiš. 70%.(3.9.2008)