poster

Teenage Paparazzo

 • USA

  Teenage Paparazzo

Dokumentární

USA, 2010, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Povedený a netradiční dokument, který doporučuji. Adrian Grenier to na debut zvládl hodně dobře, pochopil, kam ho celý příběh a zvraty vedou a celkově je to zajímavá studie, například změna chování mladého paparazzi Austina je hodně dobře zaznamenána. Všechno je doprovozeno spoustou zajímavých rozhovorů a dokument dá parádně nahlédnout do světa paparazzi, a řekl bych, ho i celkem pochopit. Nepropásněte.(13.6.2011)

 • Ruuzha
  ***

  Paráda, opravdu zajímavý dokument. Sem tam se najde neznámý "hrdina" o kterém stojí za to natočit film. Abych pravdu řekl, tak klučinovi závidím, opravdu vzrušující dětský život 65%(23.5.2011)

 • Fafyna
  ***

  Zajímavé, ale jaksi velmi "americké". Líbil se mi přístup Adriana Greniera.. Jinak to na mně nezanechalo žádnou stopu. Možná jsem se jen utvrdila v tom, že být opravdu slavný nemusí být pohádka.(11.7.2011)

 • Cryptkeeper
  ***

  Austim by se potreboval dostat do trochy jiny sorty,aby se naucil vazit toho,co ma...Jinak docela zajemavej dokument.(7.12.2011)

 • Snake.Charmer
  *****

  Paris opět nezklamala a v mém hodnocení jejího inteligenčního kvocientu klesla zase o pár bodů níž. Co se týče dokumentu, je velmi zábavný (samozřejmě i díky Paris) a zkoumá problematiku paparazzi z mnoha úhlů pohledu. (45. KVIFF)(24.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace