Reklama

Reklama

Obsahy(1)

„Jmenuji se Adrian Grenier a jsem celebrita. Tedy alespoň jednu hraji v televizi. Doslova.“ Talentovaný herec, kterého proslavilo účinkování v úspěšném seriálu Vincentův svět (Entourage), si na nedostatek mediální pozornosti nikdy nemohl stěžovat. Neustálé cvakání fotoaparátů bral jako součást světa, v němž se pohybuje, až do okamžiku, kdy na něj namířil svůj přístroj třináctiletý Austin. „To byl pro mě zlomový okamžik,“ pokračuje Grenier. „Po střetu s dětským paparazzem jsem se rozhodl otočit kameru proti bulvárním fotografům, pokusit se je prostřednictvím Austina pochopit a nalézt alespoň nějaký smysl v šíleném světě celebrit.“ (MFF Karlovy Vary)

(více)

Videa (1)

Recenze (5)

Ruuzha 

všechny recenze uživatele

Paráda, opravdu zajímavý dokument. Sem tam se najde neznámý "hrdina" o kterém stojí za to natočit film. Abych pravdu řekl, tak klučinovi závidím, opravdu vzrušující dětský život 65% ()

Snake.Charmer 

všechny recenze uživatele

Paris opět nezklamala a v mém hodnocení jejího inteligenčního kvocientu klesla zase o pár bodů níž. Co se týče dokumentu, je velmi zábavný (samozřejmě i díky Paris) a zkoumá problematiku paparazzi z mnoha úhlů pohledu. (45. KVIFF) ()

Reklama

movie 

všechny recenze uživatele

Povedený a netradiční dokument, který doporučuji. Adrian Grenier to na debut zvládl hodně dobře, pochopil, kam ho celý příběh a zvraty vedou a celkově je to zajímavá studie, například změna chování mladého paparazzi Austina je hodně dobře zaznamenána. Všechno je doprovozeno spoustou zajímavých rozhovorů a dokument dá parádně nahlédnout do světa paparazzi, a řekl bych, ho i celkem pochopit. Nepropásněte. ()

Fafyna 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, ale jaksi velmi "americké". Líbil se mi přístup Adriana Greniera.. Jinak to na mně nezanechalo žádnou stopu. Možná jsem se jen utvrdila v tom, že být opravdu slavný nemusí být pohádka. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama