Marybeth se jako jediné podařilo uniknout ze spárů ducha Victora Crowleyho. Ve chvíli, kdy se Marybeth dozvídá úplnou pravdu o jeho prokletí, je pevně rozhodnuta vrátit se zpět do močálu v New Orleans a pomstít smrt svých přátel. (PetriK12)

MFZB

Vynikajúci slasher a miestami by som povedal, že až splatter horor, ktorého pokračovanie teda neubralo na kvalitách ba dokonca aj pridalo. Neviem, už to nebolo možno že až také vtipné ako jednotka, ale každopádne brutalitka dobrá. Koniec bol taký konečný doslova, čo ma skôr mrzí ako teší, lebo pochybujem, že už vznikne nejaké ďalšie pokračovanie, jedine, že by prišlo nejaké Reborn, ale keby hej, tak by bola z toho vynikajúca novodobá séria (niečo na spôsob Piatku 13 a týchto). Len škoda, že tento Hatchet 2 spolu s prvým dielom sú také dosť nekomerčné, ale keby sa dostali k širšiemu spektru ludí, tak by sa hádam aj niečo vykľulo z toho. Nuž nechajme sa prekvapiť. Každopádne odporúčam fandom nielen slasherov... ()

spawnxp

Noční bažina stále působivá, Tody Todd ma ďábelskej plán, úděsná hlavní hrdinka je stejně úděsná jako minule, gore opravdu výrazný, ale celý dohromady... oproti jedničce skoro sra*ka, ani posledních 10 minut to nezachrání. No, to se dvojkám občas přihodí, škoda. ()

Carnosaurus

Nekompromisní snímek prosycený až groteskní brutalitou. Krvavá lahůdka pro milovníky gore, která se vůbec nebere vážně a proto by ji ani divák neměl tak brát. Tohle je zkrátka šplýchanec na košilku, který jen tak nesmyjete. Svůj podíl na tom má i účast naprosto úžasná Danielle Harris. ()

Retrostalker

Stále to ostáva pri béčkovom až céčkovom štýle. Ale tie gore scény sú áčkové, krvavé a zábavné (najdlhšia ručná motorová píla v dejinách hororu :) I keď je prvá polovica pomalšia ,tak v tej druhej sa už "retardovaný toxický butcher" nezastaví :) ()

belinko

Páči sa mi, ako vlasne dvojka nadväzovala na jednotku a mnoho otvorených otázok (ako napr. prečo bol Crowley taký, aký bol) vyriešila, dali tomu zaujímavú pointu i riešenie, ktoré - ako sa ukázalo - riešenie nebolo... ak Victor koniec tohto filmu rozchodil, tak to som potom veľmi zvedavý na pokračovanie... inak jedna hviezdička dolu, lebo sa film len nesie na nápade jednotky a nemá tam nič, čo by nápaditosť posunulo ďalej... ()

Vena69

Hatchet dvojka je podobně stejně ujetý, přehnaný guilty-pleasure jako jednička. Podobně jako jednička i dvojka přináší určitá příjemná překvapení - jak je možné, že má low budget béčkový horor, který se sám nebere moc vážně, tak dobré herecké výkony? Danielle Harris a Tony Todd tady předvádějí opravdu úctyhodný herecký výkon. Oba jsou mezi mými oblíbenými herci a mají tady skvělou chemii. Dialogy mezi nimi mě tady bavili snad ještě víc než horor samotný. (Navíc Danielle Harris je fakt nádherná.) Oproti prvnímu dílu má bohužel dvojka slabší gore - hodně krvavý, ale na můj vkus až zbytečně přehnaný a nereálný. (To je naštěstí asi to jediné, co mi tady chybělo, teď zase k tomu pozitivnímu.) Vtipné postavy se v tomto filmu krásně doplňují s těmi vážnými - hláškující frajer tvoří skvělý kontrast k člověku, který hledá svého ztraceného bratra, napětí je tu fantastické, najde se tu i pár skvělých jumpscarů a hlavně - příběh je naprosto dokonale zpracovaný. Jako správná dvojka se totiž Hatchet 2 s ničím moc nemaže, hned od samotného začátku dává divákovi, co divák chce - gore, vtipy, horor, akci a dynamiku - příběh tedy není zbytečně složitý, ale nevzdává se logického smyslu. Rozhodnutí začít dvojku tam, kde jednička skončila, považuji v tomto případě za naprosto geniální. Tento film také obsahuje to nejchytřejší rozhodnutí, které jakákoliv hororová postava kdy udělala. 8/10 - kdyby byl ten gore umírněnější a reálnější, dal bych 10/10. ()

Pattrick

Jednička byla svižná, zábavná, brutální .. dvojka je pouze zábavná a brutální.. Green zase přišel s gore vraždama, která se jen tak nevidí :D ()

1000eyes

Žánrová jednohubka, za mou maličkost povedená a čtyřhvězdičková, místy parodická, nenudil jsem se, občas se perfetto zařehonil - obzvlášť motorová megapila + sexík zezadu naprosto bez chyby, ty mají jednu sólo hvězdičku k hodnocení - a hodina a půl byla fuč, ani jsem nevěděl jak. Spokojenost ()

Aceboris

Super pokračovanie jednotky, človek nemá ani pocit, že vlastne toto je dvojka, nakoľko sa zmenili len postavy, prostredie zostalo stále také isté ponurné, okrem hlavnej hrdinky a černoška zo WooDoo shopu . Výborne spracované vyvražďovanie pokračuje opätovne, tentokrát, však všetci majú aj strelné zbrane, chýbal už len samopal, v tomto prípade, možno škoda. Zase som sa dobre bavil, spolupráca v tomto filme nikomu nič nehovorí, rozdelenie sa po malých skupinkách dáva výhodu hlavnému vyvraždovačovi, zbrane , ktoré sú v tomto prípade len na okrasu a rôzne iné chuťovky Vás dostatočne pobavia. Celkovo zhrnutie 80% must see... ()

BigJohn02

Pořád je to zábava, akorát fakt nevím, proč se Marybeth vydala pro těla svého otce i bratra v noci - nebylo by to ve dne snazší? ()