Mat a Franck jsou policisté a nejlepší přátelé. Franck se zabývá kriminální činností související s drogami. Zaplete se však do pochybných obchodů a je zavražděn. Mat se nechce smířit s jeho smrtí a vytyčí si jediný cíl - dopadnout darebáka, který jej připravil o dlouholetého, věrného přítele. (claudel)

gizi

Dobře zacílený film na prohnilost politiky, policie a spol. Bohužel zpracování už se tolik nepovedlo, přesto slušný koukatelný film (na jedno podívání). 16.12.12 za 70%, ale jen 3*. ()

jarynzlesa

Průměrná detektivka s příliš komplikovaným příběhem uplatných policistů, což je už delší dobu zřejmě jediný námět francouzské kriminálky. ()

vito_s

Depard narvanej v koženým kabátě se tímhle filmem tak trochu proGabénuje. Story je drsná a depresivní. Asi bych ale víc doporučil přibližně podobný, ale daleko lepší film MR 73 (2008) se suverénním Danielem Auteuil. ()

Bragi66

Rozpačité francouzské krimidílo. Evropa je v tom vidět, ale nemá to stavbu. Témata o zkorumpovanosti policie a o vybledlých vztazích tu sice zahrají, ale nepřináší to mnoho nového (ani filmově) oproti francouzským detektivkám z osmdesátých let. ()

TheRegres

Slaby odvar.Keby tam nehral Gérard Depardieu,moje hodnotenie by bolo este mensie,bol by to uplny prepadak.Bolo to priehladne a od zaciatku bolo takmer jasne kto je vrah,aspom teda ja som to hned akosik vytusil.Nicim vynimocne,nic prekvapujuce-proste fim do poctu,nic viac.Ale pozrite si a ohodnotte,mozno niekomu sa to pacit bude,mne ale urcite nie:-] ()

Jrk odpad!

Nezajimavy nudny a bez spadu. Casto jsem se ztracel o co tam vlastne jde mezi zivanim. Mate-li radi kriminalky ktere jsou roztrahane a stoji na slavnejsim hercovi klidne pokoukejte ale jinak daleko od tohoto. ()