Skupina přátel vyrazí do tasmánské džungle pátrat po osudu sestry jedné z nich, která tam před několika lety zahynula. Naneštěstí ostrov sloužil v minulosti jako vězeňská kolonie a jeden z vězňů byl kanibal... (xxvasa)

Pauliee

Tak toto bolo bohužiaľ veľmi slabé. Austrálsky kanibalský horror, ktorý sa snaží vyzerať seriózne a s tak trochu dokumentárnym nádychom kamery by mal pôsobiť aj vierohodne. Avšak nič také sa tu nekoná. Ani atmosféra v hlbokých tmavých lesoch ma nechytila. Prvú hodinu som čakal kedy sa niečo začne diať a maximálne čo sa udialo bolo pár rýchlych záberov ako kanibali žerú mäso. Úplný koniec trochu prekvapil, lebo som čakal opäť nejaké klišé. A osudy hlavných hrdinov mi boli ukradnuté, bolo mi jedno či ich zjedia či nie. Všetci sú taký nesympatický. Nuda, nuda a ešte raz nuda. 1 * ()

Patches1984

Asi před čtvrt rokem jsem viděl jiný film z Afterdark Horrorfestu. Lake Dead se to jmenovalo, pokud si dobře pamatuji. K Dying Breed jsem se dostal tak přes Afterdark, tuším, že je to o jeden ročník později. A zhruba tak polovinu filmu jsem měl pocit, že se koukám na nějaký australský remake téhož. Opět je tu uzavřená komunita uprostřed kraje, kde lišky dávají dobrou noc, mající potíže s hledáním vhodných partnerů k páření. Postavy jsou béčkově šablonovité, záporáci béčkově nechutní a atmosféra béčkově nedůsledně budovaná. To by mi ale ani tak nevadilo, spíš naopak - přiznané béčko je dobré béčko - co mě ale celou dobu docela iritovalo, byla naprostá nelogičnost a nevysvětlenost motivací postav, která místo aby se na závěr vyjasnila, tak se ještě víc zašmodrchá. No, aspoň že ta příroda je tam pěkná a že se tvůrci nenechali zlákat možností jakéhos takéhos happyendu. 5/10 ()

Pitryx

Zbytečně promarněný potenciál. Několik sekundových záběrů, pak kamera čučí jinam, tohle by se u tohoto žánru nemělo dělat. Fakt je, že mne to bavilo, ale uprostřed jsem se chvílemi i nudil. A za ten konec by také zasloužili nakopat někam. Přesto je to koukatelný snímeček s menší porcí gore. ()

oliveros

Slušne spracovaný a ničim sa nevymykajúci sub-žánrový model. Dostalo sa mi presne toho, čo som čakal. Som zvedavý, či ma v rámci buranských honičiek ešte dokáže niekedy niečo (nadštandardne) pozitívne prekvapiť. Kiež by to tak bolo. ()

tremors

+ krásná příroda, krvavé efekty, - příběh už stokrát viděný, občas špatné herecké výkony a scénář ()

wallax odpad!

Ťažko sa mi hľadajú slová... pretože ak by som mal použiť tie čo sa mi hľadajú ľahko tak by to boli len expresíva. Takéto filmy si nezaslúžia nič viac ako ODPAD! ()

david666

Něco na pomezí ** a ***. Nevyrovnaný film - pomalý rozjezd nudí a na konci se to snaží tvůrci dohnat jak se dá. Takže se přitvrdí (scéna s pastmi se mi moc líbila- to muselo bolet:-)). Díky nevýrazným postavám dávám nakonec horší hodnocení. ()

halberdier

Průměrný a nikterak originální hixploitation, navíc s celkem špatnými digitálními gore efekty. Jediné ale zásadní plusové body dávám za slušnou atmosféru mysteriózní tasmánské džungle. ()

semsemidivej

Krásná Tasmánská příroda, podivní domorodci a záhadná vražda sestry jedné z hlavních postav. K tomu skupinka mladých lidí, kteří se vydávají do nehostinné a divoké přírody hledat záhadného tasmánského tigra. Tohle nemůže dobře dopadnout - a taky že ano. Horor je působivý, vyprávění je volnější, chování postav nezodpovědné, ale tak to už u těchto filmů obvykle chodí. Tím chci naznačit, že film nevybočuje z mainstreamu svého žánru. ()

andrej9999

Moja srdcovka – príroda, banda zdivočených sedliakov a skupina ľudí (tento krát málo životaschopná) na výlete či na ceste za dobrodružstvom. Čo mi ale chýba, je krása prírody, ktorá sa dala ponúknuť popri všetkej tej krvi chtivej no málo brutálnej smotánke v akomsi kontraste. Klasický príbeh, ktorý mňa dokáže pobaviť, aj keď sa dal ešte viac využiť potenciál filmu. Kto ma rád filmy ako WRONG TURN, IZOLACE, WOLF CREEK, TEMNÉ LESY, EDEN LAKE, mal by si pozrieť aj DYING BREED. ()