Je halloweenská noc a v jednom starém, strašidelném domě se koná pořádná párty. V nejlepším ale do domu vrazí policie a mejdan rázně ukončí. Sedmi lidem se ale podaří v domě schovat a policii uniknout. Při prohledávání domu naleznou ve sklepě ostatky šesti lidí, které patrně patří obětem masakru, který se v domě odehrál před 85 lety právě na Halloween. Dle pověry tehdy účastníky oslavy postupně ovládli démoni a majitelka domu ve snaze zabránit jejich vstupu do našeho světa spáchala sebevraždu. Brzy se ukáže, že o to, co se démonům nepovedlo tehdy, se nyní pokusí znovu… (Šakalík)

MFZB

Satanoviny, démonoviny a podobné typy filmov nemám veľmi rád, ale v tomto prípade som bol presvedčený, že to bude dobré a aj bolo. Nevidel som originál (chvalabohu), ale tento film sa mi zdal dobrý, aj keď sa nejedná o nič výrazné a keď sa tak vezme ani kvalitné, aspoň bolo na čo pozerať. Ženské tu teda boli riadne, bohatstvo... Ale to len zvyšuje hodnotenie v týchto nových filmoch takáto fajná podívaná. Čo sa krvavých vecí, týka tak to nebolo najhoršie a samozrejme perfektná hudba..Takže čo viac k tomu dodať? ()

AndysekAndys

Úžasná hudba, skvělé d*vky, ale holka co najednou ví všechno? To je trochu na nervy lezoucí. Občas dobrý vtip, efekty mohly být trochu lepší, ale docela jsem se i bavila...průměr to je, celkem se mi to aji líbilo. Fajný film na Silvestra :-) ()

Mkoren

Musím říct, že v průběhu se mi to nezdálo až tak strašné, a i přes to, co všechno už jsem viděl mi to občas přišlo i trošku strašidelné, chtěl jsem původně dát dvě hvězdičky, ale konec filmu nakonec způsobil, že dám jen jednu. ()

chem.peace

Spíš hororová komedie. Ale bavil jsem se. Hezký herečky........A v hlavní roli kluk z Terminátora 2....Už ten má velký charizma.... ()

zekon odpad!

Pokud to měl být něčeho remake zajímalo by mě čeho. Pod stejným názvem mě napadá jen italské skvělé B kterému tohle nesahalo ani po kotníky. ()

montel

Je Halloween a Angela (Shannon Elizabeth) pořádá ve svém domě velký mejdan. Pařbu však navštíví také policie a celou akci rozpustí. Zůstane jen malá skupinka přátel, kteří si i nadále užívají alkoholu a sexu. Večírek naruší objevený vstup do sklepení, kde parta najde několik lidských koster. Nikdo netuší, že vypustili do domu zákeřné démony, kteří touží po jejich krvi. Všemu velí královna démonů, Angela...Velmi špatný remake s tlustým Furlongem a vnadnou Naďou z Prciček, která už ale nerajcuje tak jako kdysi. Zvlášť když se proměje v nehezkou čarodějnici. Hlavní je ale děj, který původní Noc démonů až tak nekopíruje. Chybí pořádné krvavé scény, pořádné sexyscény a aspoň nějaké logické vyústění příběhu. Vlastně chybí skoro všechno, ale i tak se na to dá jednou podívat. 45% ()

AntonioG33 odpad!

tolik jsem se těši na remake,řílkal jsem si bože to bude dobrý ale neni to tak,hrozná stupidita,kam se hrabe na starej film s lacinejma trapnejma maskama,originál měl svoje kouzlo,všechny tři díly předčili tento remake,podle mě naprosto zbytečný ()

baronGrga odpad!

Už první záběry filmu ve mně navozují pocit, že zřejmě došlo k záměně a já sleduji dosti podivné soft porno. Tenhle pocit ve mně narůstá po každé další k uzoufání nudné minutě, kdy nedokáži docenit ani zanícené diskuze o depilaci oblasti genitálu, ani sdílet entuziasmus bandy vyprsených slečen v latexových spoďárech hrajících flašku. Asi tak - Night of the Demons má k hororu přibližně stejně daleko, jako já k tomu, že se mi někdy podaří podobně sofistikovaný kousek se rtěnkou. ()

drkaldj

Překvapivě je to lepší než jsem čekal. Masky více než obstojný. Příběh není taková kopírka, základy nechal a zbytek přepsal nebo doplnil a to celkem dobře. Herecky je to teda slabší, ale potěší alespoň přítomnost celkem hezkých žen, takže chlapy si přijdou na své. ()