Reklama

Reklama

Night of the Demons

  • Austrálie Night of the Demons (více)

Obsahy(1)

Je halloweenská noc a v jednom starém, strašidelném domě se koná pořádná párty. V nejlepším ale do domu vrazí policie a mejdan rázně ukončí. Sedmi lidem se ale podaří v domě schovat a policii uniknout. Při prohledávání domu naleznou ve sklepě ostatky šesti lidí, které patrně patří obětem masakru, který se v domě odehrál před 85 lety právě na Halloween. Dle pověry tehdy účastníky oslavy postupně ovládli démoni a majitelka domu ve snaze zabránit jejich vstupu do našeho světa spáchala sebevraždu. Brzy se ukáže, že o to, co se démonům nepovedlo tehdy, se nyní pokusí znovu… (Šakalík)

(více)

Recenze (70)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch remaků, který měl docela slušnou šanci, že se mu kvalitou podaří pokořit originál. Stará Noc démonů je nenáročné zábavné krvavé béčko s povedenými maskami, do horní části žebříčku nejlepších žánrových filmů by se ale rozhodně nedostala. A nedostane se tam ani tato předělávka. S neúspěchem se ale dalo počítat, neboť Adam Gierasch za kamerou (režisér přiblblého The Autopsy) a dlouho odkládaná premiéra nevěstili nic dobrého. Zklamán tedy nejsem, protože jsem si od filmu nic nesliboval. Koukat se na to ale dá. 5/10 ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Na skoro až Hammerovské intro to dopadlo zase na... digi sračku - z retra priama čiara na pripečený disco club ? -NIKDY ! Masky Ma nerozdrvia a démonov si myslím , treba nechať odpočívať , kým ich nechytí do rúk niekto , kto im aspoň trochu rozumie. Ale áno je tam pár scén , ktoré Ma oslovili , a len vďaka nim tú 2ku seknem. Budem mať pomaly problém rozlíšiť zombíkov od démonov ! Mám vtieravý pocit - ak by sa to celé zviezlo na úvodnom " kukuči " - bola by to pecka. ( Furlong potrebuje akútne pomoc , akú dostal T 2-kou ! - pretože lieta vo vzduchoprázdne ) ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Když potřebuje pár zneuznaných pornohereček , které patrně ve své branži odmítly multiotvorový gangbang s partičkou dvoumetrových černochů, vydělat na chleba, jediným východiskem je, narvat se do o tři velikosti menších výstřihů a střihnout si nějaký ten rimejk sračkoidního osmdesátkového hororu. S nimi zde "exceluje" obtloustlý Éda Furlong, který po zřejmě nucené účasti na tomto spektáklu může jen hořce plakat, že ho Tédvojka tenkrát v jednadevadesátém nesejmul nadobro. Celé to má pevně v nohou nějaký začínající, "ambiciozní" rešeržér, jenž dosud natočil na hájosmičku tak akorát domácí video se svou obtloustlou přítelkyní. Ta je ale čirou náhodou jedinou dceruškou majitele krachujícího studia. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Pre mňa dosť sklamanie, klasika sa mi páčila jednoznačne viac. Tu by som pochválil len nejaké vizuálne efekty (maska Angely sa mi páčila najviac) a niekoľko dobrých krvavých scén (s rúžom alebo vytrhávanie čriev, prípadne zodratie kože z tváre). Čo sa mi už páčilo menej, bola prítomnosť Furlonga, ktorého proste nemôžem vystáť. Ďalšia vec je, že horor bol úplne bez atmosféry (na rozdiel od prvých dvoch klasických dielov, kde to fungovalo už len vďaka temnému zámku). Bola to skôr pubertálna šialenosť s katastrofálnymi hereckými výkonmi, ktorá sa žiaľ nedala brať vážne. Záver úplná pohroma, to bolo fakt odfláknuté! Čakal som totiž, že sa Angela na konci rozpadne trošku efektnejším spôsobom, možno nejakým výbuchom a nie tak sucho. Adam Gierasch ma oveľa viac potešil hororom Autopsy, v ktorom dokázal, že krváky točiť vie. Mohol sa posnažiť viac. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Na to, že se jedná o další remake ne tolik známého hororu, tak to nedopadlo vůbec zle. Nová verze samozřejmě má spousty neduhů, mezi něž patří opět klipovitý střih (který takhle naposled pohřbil návrat Freddyho Kruegera), laciné lekačky a podobné věci, které zabírají leda tak na teenagery. Na druhou stranu však lze pochválit mimořádný nadhled, jenž místy sklouzává až do sebeparodie, herecké obsazení co nenasere (Furlong překvapil) a hlavně slušnou brutalitu, kterou film hýří hlavně ve své druhé půlce, kde dojde i na rtěnku narvanou do kozy a vyndanou z vagíny :) Masky démonů - tedy až na jednu - byly pěkné, husté erotické dusno mi sedlo a Monice Keenaové ta krev na ksichtě moc sluší. Fandy originálu by neměl úplně urazit. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama