• Austrálie

• Irsko

• Kanada

Horor

USA, 2009, 93 min

,,Co je s ní?" ,,....já, já....strčila si rtěnku do kozy a vylezla jí z pičky! OK?" Čekal jsem spíše průšvih, ale nakonec mě to bavilo mnohem více, než původní Noc démonů. Příběh je prostinký - skupina lidí (sedm) zůstane po večírku rozpuštěném policií v tajemném domě a divák až do konce sleduje, zda přežijí (doufá, že ne), a nebo je zmasakrují démoni. Ano, je to vpodstatě hodně dlouhý hudební klip, ovšem se skvělou muzikou - např. The Ghastly Ones, The Barbarellatones, Creature Feature, Death Riders, Goatwhore, T.S.O.L., Zombie Girl a velkou samostatnou hvězdu si zaslouží TYPE 0 NEGATIVE! Úplně nejlepší jsou úvodní titulky - oběsit se, až uletí hlava, no páni! A z bezhlavého těla teče kečup, jako když Perseus sťal Medusu... Sex (pěkný je démonický - samá chapadla), drogy, rock, prsaté děvečky, démonické držky, dům a jeho zákoutí, kostřičky, sem tam rudý šplíchanec... jednoduché, ale pro zábavu dostačující. V jednu chvíli se nahromadilo tolikrát FUCK (kterým se v celém filmu nešetří), že jsem si znovu uvědomil, jak má angličtina proti češtině chudičkou slovní zásobu... (pro zájemce a nevěřící doporučuji - P.Ouředník - Šmírbuch jazyka českého)(22.7.2013)

• verbal

Když potřebuje pár zneuznaných pornohereček , které patrně ve své branži odmítly multiotvorový gangbang s partičkou dvoumetrových černochů, vydělat na chleba, jediným východiskem je, narvat se do o tři velikosti menších výstřihů a střihnout si nějaký ten rimejk sračkoidního osmdesátkového hororu. S nimi zde "exceluje" obtloustlý Éda Furlong, který po zřejmě nucené účasti na tomto spektáklu může jen hořce plakat, že ho Tédvojka tenkrát v jednadevadesátém nesejmul nadobro. Celé to má pevně v nohou nějaký začínající, "ambiciozní" rešeržér, jenž dosud natočil na hájosmičku tak akorát domácí video se svou obtloustlou přítelkyní. Ta je ale čirou náhodou jedinou dceruškou majitele krachujícího studia.(29.10.2010)

• Abes

Už dle místního hodnocení to vypadá jako pěkná bída. Smrdí z toho amatérství ale to IMO smrdělo i v době rozkvětu žánru, mnohdy to ale není na škodu. Night of the demons má u mě rozhodně plus za to, že se tvůrci snažili kopírovat specifické pohledy kamery a rozestavení aktérů jako to dělali ve zlaté éře žánru. Třeba to postavení kamery, kdy je jedna tvář prakticky v detajlu a druhá o kousek dál, určitě je pro to nějaký profesní výraz. Kdyby si nad tím tvůrce tohoto remaku trochu víc pohrál, vynechal ty rádoby dobové záběry ve stylu EdWooda a nechal se atmosférou osmdesátek víc pohltit, mohlo z toho být velké dílo. Takhle to působí lehce odfláklým dojmem.(14.8.2011)

• peter12

Keď ste videli jednu z predošlých časti,viete už teraz o čom bude tato čast.Keď patrite k tým čo nevideli predošle časti ale chcete si pozrieť najprv tuto,neodporúčam vám to lebo sa môže stáť že znenávidíte celu sériu a to si určite nezaslúži.1 a 2 časť sú skoro démonicky dokonalé ale tato čast to rozhodne nieje.Tu to tvorcovia dotiahli do morbídnych výšok.Niektoré tie postavy sa chovali ako tupý idioti.Tento film je plný nezmyslov.Nielenže je najhoršia čast z celej serie ale je aj jeden z najhorších filmov ktoré sa odohrávajú z démonmi.Jedine čo v tomto filme bolo na úrovni sú masky a ľakačky.(24.9.2014)

• nemik22

Těšil jsem se na film plný lekaček ve stylu Autopsů... BOHUŽEL. Dvě hvězdy dávám za povedený začátek. Nicméně nechápu co se potom stalo. Ze slibně se vyvíjejícího hororu se najednou stala snůška nelogických nesmyslů. Je to pouhý pokus o strašidelný film, přitom to nejstrašnější je, jak je to natočený.(8.9.2011)