• Austrálie

• Kanada

Horor

USA, 2009, 93 min

• dr.horrible

Tak po nezábavnej a (tak trochu) mimo dobu natočenej trojke, sa nakoniec moje obavy z klesajúcej tendencie nenaplnili a remake zapadol do priemeru .Jednotku mám veľmi rád, trojku neznášam. Tento film pre mňa znamená asi rovnaké nič ako dvojka, s tým rozdielom, že v dnešnej dobe sa už niektoré veci tolerovať nedajú. A na poctu to tiež nestačí. PS: Cameo Linney Quigley si mohli odpustiť, keď pre ňu nedokážu vymyslieť nič lepšie, ako že tam proste je(24.10.2013)

Proč ne, skvělá ujeťárna, která asi nesedne každému, ale dokázal bych si to představit na nějakém hororovém mejdanu jako slibně rozjíždějící instruktážní video (klidně i bez těch démonů :-), zkrátka film, který vás určitě nevyděsí, ale možná festovně pobaví. Takže nečekejte žádnou hardkór atmosféru, nebo nedej démon vybroušené dialogy. Namísto toho fajnou metalovou muziku, sympatické herce (Furlong rules), správně ulítlé masky a jeden neviděný trik s rtěnkou ;-) Pobavilo na tolik, že už se teď těším na původní verzi.(11.6.2013)

• Abes

Už dle místního hodnocení to vypadá jako pěkná bída. Smrdí z toho amatérství ale to IMO smrdělo i v době rozkvětu žánru, mnohdy to ale není na škodu. Night of the demons má u mě rozhodně plus za to, že se tvůrci snažili kopírovat specifické pohledy kamery a rozestavení aktérů jako to dělali ve zlaté éře žánru. Třeba to postavení kamery, kdy je jedna tvář prakticky v detajlu a druhá o kousek dál, určitě je pro to nějaký profesní výraz. Kdyby si nad tím tvůrce tohoto remaku trochu víc pohrál, vynechal ty rádoby dobové záběry ve stylu EdWooda a nechal se atmosférou osmdesátek víc pohltit, mohlo z toho být velké dílo. Takhle to působí lehce odfláklým dojmem.(14.8.2011)

• korbitch22

Tak já vám nevím,když vám u hororu půl stopáže stojí péro a půl stopáže máte výtlemy,měli by se tvůrci zamyslet nad označením ´´horor´´ :) regulérní soft porno komedie s pár hororovými prvky a trochu šíleného gore,u které jasně nedokážu říct jestli se bere moc vážně a je tím pádem trapná,nebo si sami tvůrci ze sebe dělaj prdel.Ono to totiž s herectvím Edwarda Furlonga je tak,že když hraje parodicky opravdu se bavíte a když hraje vážně,bavíte se ještě víc :D jako komedie dobrý,jako horor nepoužitelný,těžce podrůměrnej oddych,aspoň že na ty kundičky všude kolem se dalo slastně dívat. 40%.(25.8.2012)

• lennyd

Měla to být Halloweenská párty, na kterou nikdo nezapomene. Angela si pronajala starý dům Broussardů, ve kterém se před 80 lety zemřelo několik lidí, což je to pravé místo na Halloweenskou párty. Ale když je v průběhu večera akce rozpuštěna policisty za rušení nočního klidu, vypadá to na pěkný propadák. Ale Angela a její přátelé se policistům schovají, a když se pokusí později odejít, zjistí, že dům je zamknutý - což ale vůbec nevadí, alkoholu je dost, akce může pokračovat. Jenže Halloweenská noc je přesně ta noc, kdy dům ožívá prastarými démony, kteří se jen v tuto noc mohou dostat na povrch zemský... Původní film jsem sice neviděl, nicméně podobné filmy mám docela rád, protože i když je režisér nějak spacká, stále se na ně většinou dá (jednou) podívat. Stejně je to i s Nocí démonů - Adam Gierasch má až příliš bujnou fantazii, kterou se pokouší dostat filmové plátno - jeho předchozí Autopsy chtěla šokovat svojí krvavostí (což se i částečně povedlo), Noc démonů pro změnu filmovými triky. Jenže to by film nesměl vzápětí dostat do rukou šílený střihač, který veškeré akčnější scény sestříhal do sledu statických obrázků, ve kterých si těch (hezkých) démonů sotva stihnete všimnout. Po stránce herecké jakžtakž, potěšilo mne, že ta nejhezčí (Monica Keena) vydržela nejdéle :)(25.10.2010)