poster

Moje krev

 • Kanada

  Summer's Blood

 • Kanada

  Summer's Moon

  (Kanada)

Horor / Thriller

Kanada, 2009, 91 min

Režie:

Lee Demarbre

Kamera:

Ioana Vasile

Producenti:

Robert Menzies

Střih:

Andre Coutu

Kostýmy:

Andy Tait
(další profese)
 • MM_Ramone
  **

  Béčkový horror z kanadskej produkcie. Človek presne vie do čoho ide - malý rozpočet, poslabší herci, nudná réžia, nedotiahnutý scenár, nekvalitné triky, nevýrazní hrdinovia, hrozné dialógy, nelogické konanie postáv, skoro televízna kamera... Tak to bolo aj v prípade horrorového thrilleru "Moja krv". Nič som od toho neočakával, takže som nebol nijak sklamaný. Naopak. Celkom mi to prišlo vhod. Pripomenulo mi to niektoré staré, prachom zapadané, nízkorozpočtové horrory. Tiež nesmiem zabudnúť poznamenať, že na Ashley Greene sa veľmi dobre pozerá. Je to pekná, mladá deva. **(1.10.2011)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// PLUS: snad jen Ashley Greene, možná někoho zaujme ujetá rodinka, občas dobrá atmosféra MÍNUS: docela nelogické chování postav, stejně tak i divné vyústění některých scén, kamera toho mohla nabídnout víc, začátek docela nudí***(Celkem 39%)***Jen další z kanadských filmů, tentokrát hororů, který ale opět nepřekročí krvavé vody průměru./// PS: Myslela si že narazila na pošahanou rodinu, co udělá až zjistí že to je tak trochu její rodina? A není to docela velká náhoda?(23.10.2012)

 • anderson
  ***

  Nejedná sa o horor v pravom slovazmysle. Skôr o drámu s exploitation zafarbením, ktoré ale naplno neprepukne. Čo mne osobne vôbec nevadí. Portrét zvrátených rodinných hodnôt, ktoré v štýle dexterovského Trinityho "buduje" deviantná hlava rodiny jasne odkazuje na udalosti, ktoré pomerne nedávno otriasli aj naším stredoeurópskym "civilizovaným" priestorom. (15.9.2012)(15.9.2012)

 • Faustka
  ***

  Celý je to takový "naruby". Z protřelý a nespoutaný buřičky se stane poddajná ovce. A z okouzlujícího zachránce se stává zakomplexovanej chudák závislej na svý máti-šťabajzně, gáblíku a ponejvíc uhranutej pořadem "Rady ptáka Loskutáka". Jen fotr(už dost jetej) odbourává všechna dosavadní klišé, jeho morbidními úchylkami...a) štětky-anorektičky, b) řádně nabroušené nože(kdysi známej v cirkusoví branži,pod uměleckým jménem Bennito-vrhač nožů),c) a v neposlední řadě rodina(posvátný svazek,pokud nedojde náhodou k incestu).. Ale na jaký příčce oblíbenosti, to nedám dohromady i kdyby jste mi strčili hubu do rozleželýho kompostu.(5.1.2010)

 • honajz2
  **

  Máme tu stokrát známý nápad, ale tvůrce nenapadlo nad filmem přemýšlet, dát mu nějakou atmosféru a napětí nebo aspoň nějaký zajímavý nápad. I ten obsah mi nepřipadá pravdivý - kde s Tomem navazovala vztah? Párkrát se o to snažila, ale vždycky to potom zkazila... Ach jo. Jako jo, jedno překvapení tu máme a jsem za něj rád, ale není to trochu málo? Ve finále je to typický film tohoto žánru, který nenadchne, ale ani vlastně nenaštve. 2*(29.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace