Moje krev

všechny plakáty

Když chceš přežít, musíš do toho dát všechno!  Summer (Ashle Greene, Twilight sága) hledá svého otce. Cestou potká sympatického mladíka Toma (Peter Mooney, Kriminálka Miamai) a rozhodne se u něj přespat. Příjemný večer se ale zvrhne v boj o život. Psychicky vyšinutý Tom ji uvězní ve své "lidské zahradě". Tou je špinavý sklep a v něm další dívka Amber (Dani Kind), už na pokraji smrti. Zoufalou situaci se Summer rozhodne řešit lstí. Pomalu s Tomem navazuje vztah a čeká na příležitost utéct. Psychologický horor navazuje na klasické snímky tohoto žánru jako je Mlčení jehňátek nebo Misery nechce zemřít. Do poslední chvíle udržuje napětí a překvapující závěr vyráží dech! (oficiální text distributora)

Pepinec

"Když chceš přežít, musíš do toho dát všechno!" opakoval jsem si v duchu motta téhle kanadské klasiky celou dobu. A vážně jsem se snažil, nikdo mi nemá co vyčítat. V jednu chvíli jsem dokonce přemýšlel nad tím, jak zjistím číslo na sadistu Toma, abych mu zavolal, že pro něj mám do zahrádky čerstvé sousedky z naší ulice včetně několika čoklů výměnou za okamžité ukončení filmového utrpení. Jenže jsem nevymyslel nic, a tak mi nezbývá nic jiného, než použít sklep náš a sem prdnout jednu hvězdu za dobrou inspiraci. ()

MM_Ramone

Béčkový horror z kanadskej produkcie. Človek presne vie do čoho ide - malý rozpočet, poslabší herci, nudná réžia, nedotiahnutý scenár, nekvalitné triky, nevýrazní hrdinovia, hrozné dialógy, nelogické konanie postáv, skoro televízna kamera... Tak to bolo aj v prípade horrorového thrilleru "Moja krv". Nič som od toho neočakával, takže som nebol nijak sklamaný. Naopak. Celkom mi to prišlo vhod. Pripomenulo mi to niektoré staré, prachom zapadané, nízkorozpočtové horrory. Tiež nesmiem zabudnúť poznamenať, že na Ashley Greene sa veľmi dobre pozerá. Je to pekná, mladá deva. ** ()

Faustka

Celý je to takový "naruby". Z protřelý a nespoutaný buřičky se stane poddajná ovce. A z okouzlujícího zachránce se stává zakomplexovanej chudák závislej na svý máti-šťabajzně, gáblíku a ponejvíc uhranutej pořadem "Rady ptáka Loskutáka". Jen fotr(už dost jetej) odbourává všechna dosavadní klišé, jeho morbidními úchylkami...a) štětky-anorektičky, b) řádně nabroušené nože(kdysi známej v cirkusoví branži,pod uměleckým jménem Bennito-vrhač nožů),c) a v neposlední řadě rodina(posvátný svazek,pokud nedojde náhodou k incestu).. Ale na jaký příčce oblíbenosti, to nedám dohromady i kdyby jste mi strčili hubu do rozleželýho kompostu. ()

castor

Aneb takhle to dopadne, když se banda dětí ze zvláštní školy rozhodne hodit na papír svoje myšlenky. Nemá to atmosféru, nemá to nápad, chybí napětí, zapamatovatelné scény, celkově je to naivní kus, který (blbě) odkoukal leccos od konkurence. Tohle má s filmařinou společné asi jako smažák s gastronomií. Ashley Greene upadá v zapomnění. Konec úsměvný. ()

J*A*S*M

Být Barney Stinson, nic bych od Summer's Blood nečekal a nebyl bych teď zklamaný. Prostě Kanada... Ono to není vyloženě špatné, dokážu si představit, že kdyby to byl první únosový thriller/horor, který jsem viděl, tak by se mi líbil, ale dnes už je tento subžánr strašně vyčerpaný. A Summer's Blood rozhodně není filmem, jenž by ho nějak oživoval. ()