Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

Endyis

AAAAA v České republice se nám narodil nový Scorsese a jmenuje se Martin Pohl :). Teď vážně: Nu takhle, já nechci hned odrovnat něčí snahu, pač chápu, že něco vytvořit dá obrovskou práci. Dobře: technická stránka věci byla dobře zvládnutá, kamera a hudba by ušla, ale zbytek - bylo to celkem zoufalé; dva vtipné momenty je málo, ale největším problémem byl nevymyšelný příběh a ty herecké projevy, i přes to že jsem u amatreského filmu tolerantní, zde byly špatné přes míru. Co se násilných scén týče, tak chápu, že se jedná o nadsázku a násilí, když je umě použito mi nevadí, ale zbití těhotné je dost i na otrlého (chápu, že chytrému dojde, ale uvidí to pár vylízaných blbců, kteří se ještě nechají inspirovat::)) ) a ty násilnické scény musí mít trochu úroveň, být udělané trošku vkusným stylem, zde jsou takové sranodvní. Pár dobrých nápadů + dobrá technická stránka - scénář a herecké výkony - 1-2* ... za pokus, příště více štěstí... ()

gjjm odpad!

Těžko hledám správné slovo, které by to přesně, výstižně a stručně popsalo...počkat...debilní? Ano, to je to slovo. ()

xhonza09

I když tam bylo pár hnusných věci např(kočárek) tak to beru jako komedii.Strašně jsem se u toho nařechtal a spolu z kámošem jsme furt říkaly ty hlášky asi půl roku. Proto dávám 5* ()

mcleod odpad!

Myslel jsem si, že to nejhorší jsem už viděl... ale spletl jsem se. Několika fandům stejnojmenné hry se sice může tento krátký film líbit z nějakých nostalgických důvodů, nic to ale nemění na tom, že jde o nejstupidnější věc, jakou jsem kdy viděl. Scénář je ubohý, černý humor k nenalezení, jednoduché dialogy, které by napsal žák základní školy, se snad skládají pouze ze zcela zbytečných a nesmyslných vulgarit a postavy jsou ve filmu zahrané nejubožejším možným způsobem. Pokud toto byl studentský film, vážně by mě zajímalo, zda jeho režisér TÍMHLE splnil svoji studijní povinnost... pokud ano, pak mám o české kinematografii vážné pochybnosti. ()

ghatos

Jarda a vymahači nemuseli nic hrát, jejich oduševnělé tváře vše pověděli. Některé dialogy byly skvostné. Hlavně diskuze o jídle :) . 57%. ()

pugs

Hovadina, Hovadina, Hovadina. Začiatok je brutálny. Herecký výkon toho "herca" je pozoruhodne strašný. Naje*e dvom jehovistom a ide spať. Vstane opäť, ale tu už naje*ať skínom, ktorí chcú od neho peniaze nemôže. Amatérčinou to smrdí na všetky hony. Herecké výkony, ako som spomínal nulové. Kvality scenára nefungujú. Totálne nechutné scény. Najviac považujem za vrchol hlúposti tochto snímku dať tehotnej žene a jej dieťaťu "smrteľný úder". Omfg, kde to sme?:-) Za pár slušných hlášok a naozaj len málo-máličko vtipných scén 2/10 ()

BuryGol

Každej začátek je těžkej. Kdyby se to celý bralo ve vážnym duchu a víc se na tom zapracovalo, nemuselo by to bejt úplně špatný. Ale mizerný neherci, spousta nadávek, vyklepaná kamera, skinhead na drogách (to pan scénárista asi upad, ne?) a rádoby komediální nádech z toho dělá něco, co už vidět nechci. Jedna hvězda za snahu a že jsem se dvakrát zasmál. Člověk si může myslet že je umělec, ale musí to dokázat. Mě timhle Pohl rozhodně nepřesvědčil. ()

Specs

Hláška: vymahač č. 1: - "Do večera budeš mít ty prachy. Je ti to jasný ty píčo?" vymahač č. 2: - "Tohle je poslední varování." vymahač č. 1: - "V 10 večer si tě najdem. A jestli nebudeš mít těch 150 litrů, tak tě podříznu jako svini." Jarda Malík: - "A jak to mám kurva stihnout do prdele?" vymahač č. 2: - "To je tvůj problém ty zmrde. To sis měl rozmyslet, než sis ty prachy půjčil." vymahač č. 1: - "Dneska večer." vymahač č. 2: - "A abys věděl, že to myslím vážně, tak ti teď pobodám fotra." (Vymahač č. 2 pobodá fotra.) Jarda Malík: - "Kurva, ty vole!" vymahač č. 1: - "Tak večer ty čůráku." ()

venca163

Neskutečná prdel! :D Ty "neherecký výkony" jsou podstatnou součástí celý srandy. Chápu, že to nesedí každýmu, ale já na to měl zrovna náladičku. Nejlepší scéna s vozíčkářem jakou jsem snad kdy viděl. Do Zlatýho mloka? Si děláš prdel ne? Vždyť tam vařej z hoven! (85%) ()

Mythago

Dýchla z toho na mě amatéřina jako prase. A ačkoliv jsem se dostal k ZNK teprve před nedávnem skrze Řezníka Sodomy Gomory a jejich hry jsem nikdy nehrál (tudíž jsem neprožíval žádnou nostalgii), pobavilo mě to.Přestože se tu nedá mluvit o žádných hereckých výkonech a forma je příšerná, tak nelituju těch 27 minut, které mi to zabralo. Nejlepší: "Bitky, přestřelky, obchodování s drogami a dětské houpačky se stali jeho každodenní náplní." ()

Maynard.

Hmm, tak tenhle je zatím nejslapší článek celý týhle šílený skládačky... Opět potěšil kraŤoučký výstup otce se synem Tomášem :o). Tihle dva by si zasloužili celovečerák :o). Dějově už hodně pokulhává, je vidět, že tímhle se to celý teprve rozjíždělo... Ale někde se začít musí a já už se fakt hodně těším na Party Hárd 2 :o) ()

rozbris

Jako další z mnoha fandů ZNK a celé této bandy jsem rád, že zase natočili nějaký ten kratší filmek. Jde vidět, že Řezník dostává zkušenosti, je lepší a lepší....jen tak dál:-) ()