You Are Here

Spin

Komedie / Romantický

USA, 2007, 90 min

Vtipné, zaujímavé a miestami prekvapivé. Postavy sú zaujímavé a ako sa pomaly odkrýva, čo sa tej noci skutočne stalo, často sa zasmejete. Páčilo sa mi ako film upozornil na to, že pohľad rôznych ľudí na jednu situáciu môže byť sakra odlišný. A tiež, že nikdy nevieš, čo si iní ľudia v danej chvíli môžu myslieť. Hlavne ten rozdiel mužského a ženského videnia je evidentný. Odporúčam pozrieť a vôbec vás to časovo nezaťaží, ja som videl tú kratšiu verziu, čo nemá ani 80 minút. Máme tu ďalší dôkaz, že s málo známymi hercami sa dá urobiť výborný film.(14.3.2016)

Zajímavá mozaika, která po složení vytváří překvapivě originální a neotřelý celek. Hrozně hezky je to natočené (zejména diametrálně lišící se pohledy na jeden večer), charaktery jsou skvěle napsané i dobře zahrané a v závěrečné scéně je i nějaké to poslaní. Já jsem se rozhodně nenudila.(20.4.2016)