Milionár

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Slovensko, 2000

Svetoznáma vedomostná súťaž, na Slovensku s moderátorom Martinom Nikodímom. Súťažiaci sa postupne dostáva cez vedomostné otázky so 4 možnosťami až k vytúženej výhre. Má k dispozícii troch žolíkov a to priateľ na telefóne, 50 na 50 a opýtať sa publika. (lilina133)

agassi68

Čo už mám robiť, keď som sa sám zúčastnil a dokonca sedel v tom kresle. Škoda že to nevyšlo na viac ako šesťcifernú sumu. No live je to trochu iná káva ako doma pred telkou.. ()

R4D0

Tak,a máme tu konečne súťaž na ktorú sa dá pozerať i ked ku koncu to tak ružovo nevyzeralo.Príjemná oddychovka ktorá splnila moje očakávania pochopiteľne za éry Nikodíma,pretože ide o súťaž ktorá ma zabavila nad moje očakávania dám pekné štyri. ()

Mire

Zo začiatku veľmi pozerateľné, ale postupne to upadalo do čoraz hlbšieho stereotypu a nudy. Ani vynovený Milionár už nebol to čo bol kedysi. Pamätám sa ako som niekedy na konci roku 2000 so zatajeným dychom pozeral s babkou diel kde sa jeden očividne veľmi vzdelaný pán dostal na poslednú otázku a svoje vedomosti zúročil v jackpot vo výške jeden milión korún. Odvtedy ho pokorili len výškou dosiahnutej výhry (keď sa posunula nahor), ale okrem neho nikto nezodpovedal poslednú pätnástu otázku. Milionár s odpornou Malachovskou radšej nespomínať. Z nostalgie ktorú veľmi neprechovávam dva hviezdy. ()

Ernie_13

Je to súťaž a je veľmi dobre vymyslená. Hlavne na začiatku dokázala každého vtiahnuť. Nadšenie logicky po čase odpadlo, ale základný príncip je skvelo vymyslený, to treba uznať. ()

RigorMortis

Jedna z relácií z časov ešte dobrej Markízy. Človek sa otestoval, niečo sa dozvedel a naučil. Martin bol navyše celkom fajn moderátor. ()

Brano

Na slovenské pomery vydarená vedomostná relácia, najmä v podaní Nikodýma, ktorého moderovanie bolo profesionálne. Keď tam prišla Malachovská, tak to už za veľa nestálo. V tejto dobe keď to dávali v TV, tak som si to vždy rád pozeral. Bolo to poučne a miestami aj zábavne. ()

ac1976

Zaujímavá súťaž, ktorá diváka aj niečo naučí (ak nie je úplné koryto), je vlastne vo všetkých jazykoch stále o tom istom, takže hodnotenie môžu ovplyvniť jedine moderátori. U nás to bol bohužiaľ nesympatický všadebol Nikodým a po jeho odchode absolútna televízna hrôza Ivetka. ()

Huncút

Vďaka Malachovskej som si uvedomil, aký je Nikodým skvelý moderátor. Hodnotím Markizácku verziu, teda ešte pred sprznením. ()