Hledá se táta

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV
Česko, 2008, 50 min

HLEDÁ SE TÁTA je seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým maminkám najít životního partnera a jejich dětem tatínka. Po dobu několika měsíců budete mít možnost nahlédnout do soukromého života nejen maminek, ale i jejich nápadníků. (Lukaaasek)

Zemi11 odpad!

Sebehezčí kozatá mamina mě rozhodně neokouzlí tím, když se na Primě vybrečí, jak je zoufalá. Nechutné, nelidské, odporně odpudivé. Vrchol všeho je dojemný proslov "holky by tatínka potřebovali". Ach ty maminky jsou tak starostlivé. Tohle mi jednou udělat, tak beru pistoli a jako Last Samurai bych odešel. Zostuzen, ale s hrdostí. ()

DonQ

Koncept stejný jako Farmář hledá ženu, avšak v 1. sérii byli vybráni vesměs úplně normální lidi, což v dnešních reality show již rozhodně nebývá normální. Vím, že jde o brak, ale na relax a sem tam zasmání mi tenhle druh pořadu celkem vyhovuje. ()

korndaddy odpad!

Něco podobného kdysi vysílalo freevideo, ale tam se víc šukalo a místo táty se hledali osmnáctky, pak zralý a nakonec tuším lesbičky. Svým způsobem to samý, ale zde si asi těžko vyhoníte péro.... Už tenhle fakt pro mě znamená pět hvězdiček dolů. ()

eagle-eye

Viděl jsem jeden jediný díl, čirou náhodou jsem přepnul u přestávky Ligy mistrů... Životní ztroskotanci si dali dostaveníčko a Prima si na tom hraje na hyeny... Nicméně medailon o "Otíkovi" z Ostravska (i když Otík z Vesničky měl zuby asi o 50% menší), který se chtěl stát otcem a bydlel s rodičemi v baráku, v pokoji se sestrou s plakáty Avril Lavigne na zdech, následovaný prostřihem jeho největšího koníčka tenisu, při kterém se sotva trefil do míčku a koulel se po antuce zakopnuvší nevím o co, ve mě vyvolal bolesti v bránici...Proto za dvě, jinak je to naprostá kravina samozřejmě... ()

wosho

Svým způsobem je to pořad, co možná někomu doopravdy pomůže (což třeba můj Červený trpaslík asi ne). Ale i přesto mě tento druh reality show připadá odporný, nemorální, neetický etc.. Proto jej nemůžu plnohodnotně ohodnotit, přesto je mě těch maminek líto(ikdyž nevím, jestli to neudělali jen pro zviditelnění své osobnosti, či doopravdy hledali pro své dítě toho nej tatínka pod sluncem). ()

Paity odpad!

Některé dámy mají skutečně velmi zajímavé požadavky na své budoucí "vysněné" protějšky. Kolik z nich ale samo se sebou něco udělalo, to bych chtěl vážně vědět. Podle toho co bylo před kamerou, šáhne většina z protagonistek této reality show patrně po flanelové košili. ()

JohnnyB.

19 % procent :-D Vůbec to není tak špatné, na nic si to nehraje, nic za tím nehledejte. Vypněte mozek a ono to půjde ;-) A chlapci jsou tak strašně vtipní. Občas jsem si říkal z jakého ústavu si je na natáčení vypůjčili... ()

Radek.SCH odpad!

Pořad TV Prima. S takovouhle nálepkou člověk nemůže počítat (skoro) nikdy s ničím jiným, než s neskutečnou sra*kou. ()

apac

nakonec jsem viděl všechny díly,některé i dvakrát.Tolik vtipnych situací a hlášek pohromadě jsem už dlouho nezažil.Málem mi upadly slzy.. ()