Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

RigorMortis

Nápad dobrý, no keď vidím, ako sú niektorí účastníci "mierne" pri tele, neviem, či ich ľutovať alebo im (aspoň v duchu) vynadať. Druhá vec je, ako dlho po skončení natáčania im zdravší spôsob stravovania vydrží a kedy sa vrátia do starých koľají. ()

Le artist nova

Aspoň někdo se snaží o osvětu našeho jídelníčku v zemi, kde je téměř polovina populace obézních či s nadváhou. Nerozumím tomu, proč jen se v každém díle musí tolik jídla demonstrativně vyhodit. ()

knihovna

Hodnotit nebudu, ale je to marný, každý nebo skoro každý ví, co by měl dělat proto, aby nebyl jak bedna kytu. Ale když to žrádlo je tak dobrý, zvláště to nezdravé. Je to marný, je to marný, je to marný. Mimochodem, Cajthamlová taky není zrovna vzor štíhlosti. ()

cunicekb

Záslužný pořad o tom, jak se nestát prasetem, bohužel neustále to však vypadá jako když hrách o stěnu hází. Vždycky mi zůstává rozum stát nad tím, kam až to lidé nechají zajít! Kecy typu oni tohle říkají a sami jedí jinak nejsou na místě. Jistě že si určitě a občas dají něco nezdravého, nicméně oni jsou z těch, kteří si to mohou dovolit! ()

sidcom odpad!

Pokud je název pořadu pravdivý, musí paní Cajthamlová zřejmě jíst velké množství hovězího, protože na mě působí jako pěkná kráva ()

Nonna

Vzhledem k tomu, jak na tom náš národ je se stravováním, jsem přesvědčena, že tento pořad rozhodně patří do vysílání a to do sledovaných časů. Navíc vůbec není udělaný špatně. Jestli se z něčeho dělá špatně, pak ne z paní doktorky, ani z bůčků skončivších v kontejneru, ale z těch sádlíků, kteří si vědomě ničí zdraví a jejichž zdraví je pak za peníze daňových poplatníků léčeno. Z komentářů ve svém okolí vím, že pořad funguje tak jak by měl, tzn.pozitivně - spousta lidí začala přemýšlet nad tím, co a v jakém množství jí. Možná by nebylo od věci udělat podobný pořad pro děti, protože ty statistiky obezity jsou poslední dobou alarmující. Negativem této reality show je fakt, že se mezi účinkující hlásí většinou lidé, jimž není pomoci, protože si nechtějí nechat pomoci a jejich jediným cílem je, se mediálně zviditelnit, což celému pořadu ubírá na smysluplnosti. Divák pak nešťastně, spolu se stejně otrávenou doktorkou, sleduje, jak si z ní i z diváků účinkující v podstatě dělají prču, exhibují a to jim ke štěstí stačí. ()

blekekeke

Někomu to třeba pomůže. Někoho nakopne. Někomu ukáže kudy vede cesta. Ty lidi ten klystýr někdy potřebujou. Jinak Kateřina Cajthamlová by zase neprošla oděvním pořadem ... ()

superzurda

Velký obdiv ke všem účastníkům, ať úspěšným či neúspěšným za to, že si nechají nadávat před celým národem za svůj největší mindrák. A velký dík za pořad, který dá lidem trochu představu o tom co, jak a kdy jíst a taky za ukázku následků. ()

hony23

Doktorka Kateřina zazvoní a dveře otevře 150 kilová paní Marie, jejíž počet brad by na prstech jedné ruky nespočítal ani velmi zdatný dřevorubec. A už míříme k ledničce, ze které Kateřina s velkým znechucením vytahuje všechny ty klobásy, jitrnice, bůčky a škvarkové pomazánky, které musí paní Marie se slzama v očích vyhodit do popelnice. Hned za nima putují i pet lahve Fanty a Coca Coly. Pak přichází pro ty nejotrlejší diváky vrchol pořadu, kdy se nám upocená Marie svlékne do zažloutlého spodního prádla a doktorka Kateřina jí obíhá s metrem se snahou změřit ji obvod břicha a stehen. A už vezou Marii do fitka, kde se ji za pomoci kladkostroje pokoušejí posadit na rotoped. Po 10 minutovém rozpohybování svých špeků následuje zasloužená odměna v podobě dušené brokolice s nesolenou a suchou rýží. Po dvouměsíčním martyriu nám pak doktorka Kateřina vítězoslavně oznámí, že paní Marie zhubla neuvěřitelná 4 kila a dokonce jí zmizela i jedna z 6 brad! K slzám dojatá Marie děkuje štábu za dárek v podobě nové horkovzdušné trouby a nemůže se dočkat, až si v ní po odjezdu Kateřiny upeče půlku prasete a po měsících utrpení se zas konečně pořádně nažere! ()

Johanita

Občas nějaká dobrá rada..no pořad se drží spíš zásady zesměšnit a zastrašit, pro pobavení diváka. Petr Havlíček je sympaťák a já si vždycky říkala, na kolik se paní doktorka musí držet role "přísné mrchy" a na kolik je to její přirozenost... Když pořad začínal, dávala jsem si ho pravidelně, teď z odstupem času jsem zděšená, co jsem si to cpala do hlavy... ()

Nick321

Celkem zbytečný projekt, který má navenek demonstrovat, že zhubnout je možné. To opravdu je možné, už jsem za život viděl fakt obézní ženy, ze kterých se staly krasavice. Ale člověk, co opravdu chce zhubnout, tak nečeká, až mu do kvartýru napochoduje štáb s kamerama jak severokorejský kanon. Ten to prostě udělá sám. Nechat si natáčet svoje faldy a udělat ze sebe před celým národem do konce života nechutné prase.... no.... ale zase na jednu stranu, když se jiní nechávají točit u tak intimní chvíle jako je porod..... ()

LadyAjva

Nejspíš to těm lidem pomohlo, ale myslela jsem, že při hubnutí je taky důležitá psychická pohoda..Když ale slyším doktorčiny slova: "A proč si myslíte, že jste tak tlustá? "Takové prasárny vy za týden spasete..." "Vy už nemáte ani ty barokní tvary.." Tohle mi někdo říct, tak ho vypoklonkuju a jdu k někomu, kdo se ke mě bude chovat o něco lépe. Takže vyměnit tu šílenou doktorku a jejího parťáka a možná to bude konečně pořad, který má lidem pomoci, ne je shazovat před celým národem.. ()

Tweetak

Kateřina Cajthamlová je inteligetní a myslí to s námi dobře. Díky ní také koukatelné. Nepřetvařuje se a jde k věci. Povedené. ()