Poslové spravedlnosti

The Ministers

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 2009, 86 min

• punk_zero

ty co hodnotili film, videli ho už? Keď nie, tak by mali dostať ban(24.12.2009)

Překvapivě kvalitní thriller s výborným obsazením!Samozřejmě se nevyhnul hluchým místům,jako celek působí opravdu dobře!(21.5.2011)

• Lacike

Celkom som bol na tento film zvedavy vdaka predchadzajucemu solidnemu Reyesovmu filmu Empire. Ale vysledok mi vôbec nesadol. Je to sice kvalitne zrezirovane, ale zapletka je na hovno. Jak ja neznasam nabozenske temy. A tu mame surodenecke duo zfanatizovanych nabozenskych pomstitelov. Obidvoch hra John Leguizamo. Este v ulohe jedneho z bratov je znesitelny ale druhy z bratov je totalne neznesitelny trapny magor a kazda minuta s nim bola utrpenim. Ostatne postavy ma tiez nezaujali napriek slusnemu hereckemu obsadeniu. Vysledok je pre mne neskutocne otravny film u ktoreho som sa nevedel dockat konca. 4/10.(19.2.2015)

• djtotal

John Leguizamo a Harvey Keitel tu predstavuju hlavnych putacov na tento film. Ale je to len reklamny trik. Pribeh Je nemastny, neslany, pripomina hollywoodske pokusy alternativnych tvorcov z 90 rokov. Tento film predstavuje len uskutocneny projekt Franc. Reyes, ktory vsak nicim neprekvapi, neda nic nove a je tu vlastne zbytocne. Maximalne udrzi divaka na pol hodiny pri filme. Velmi slaby projekt.(27.1.2014)

• Malarkey

Film viděn na Cinemaxu. Hehe, to je asi poprvý, co jsem do komentáře napsal, kde jsem film viděl narozdíl od jiných desetitisícovitých komentářovitých uživatelů. Ale to jen tak mimochodem, abyste věděli, že ten film se fakt už dá vidět, ale je to kravina, takže bych to snad ani nedoporučoval.(18.8.2011)