Mladí Titáni v Tokiu

Mladí Titani v Tokiu

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2007, 72 min

Předloha:

Bob Haney (komiks), Bruno Premiani (komiks)

Joe Gall
  • liquido26

Tak toto byla síla i pro takovýho otrlýho diváka jako já :-) Jednu hvězdičku dávám za to, že si plně uvědomuju, že to je určený pro děti a já už se do této cílové skupiny řadit nemůžu. Nicméně mám rád komiksy a filmy podle nich, tak jsem si řekl, že zkusím i tohle. No a výsledek je takový, že jsem to asi spíš zkoušet neměl :-) Animace hrozná - snaha napodobit japonský styl anime, když už jsme v tom Tokyu. Příběh - nuda, nuda, nuda. Možná mám po těch skvělejch týmovkách jako Avengers a Justice League, který jsem v poslední době viděl, moc vysoký nároky, ale Teen Titans jsou děsný paka. A příliš to superhrdinství nezvládaj a většinu času dostávají solidně na prdel. Beast Boy mi lezl na nervy sotva se tam objevil - příšerně debilní postava s příšerným hlasem, Cyborg je takový jakýsi nevýrazný robočlověk, Starfire zase upištěná naivní puberťačka. Jediní dva jakž takž schopní a sympatický byli Robin a Raven - správně znuděná a votrávená emo holka se superschopnostma, která pořád mlátí Beast Boye, což jsem velice ocenil. Bohužel tam z nich byla nejmíň.(27.1.2011)

• RomanL

Jestli to má být nějaký americký pokus o napodobení anime stylu, tak se moc nepovedl...(16.5.2009)

• Frantisek.Fu

30%(29.4.2018)

Rozhodne z dlouhometraznich DC animaku je tento nejhorsi. Ale je to relativni - hlavnim duvodem je, ze miri na mladsi divaky (coz ja nejsem), stejne jako stejnojmenny serial. Jak humorem, tak anime stylizovanou grafikou. Takze odrostlejsim fandum komiksu napr. s Batmanem nebo Supermanem toto asi nesedne. Presto je pribeh pomerne slusny, klasicky komiksovy, s dostatecnou porci akce, takze jsem se nenudil, protoze se porad neco deje. Je to takova pestrobarevna vyprava peti nactiletych hrdinu - Robina, Cyborga, Starfire, Beast Boye a Raven - kteri se snazi v Tokiu dopadnout padoucha, ktery zautocil na jejich domov. zakladnu - Broshoguna. Co se tyce vizualu, ono DC animaky snad ani nikdy nebyly vylozene americke - vetsina animatoru jsou Asiati, takze s tim "napodobovanim" jap. stylu, co tady recenzenti pisou, to neni uplne dobry argument. Kazdopadne Teen Titans (jako jakasi pubertalni obdoba Justice League) jsou na pomery DC "asijsti" nejvice a je to opravdu hlavne o tom, jestli se cloveku tahle grafika libi nebo ne.(10.8.2014)