Příšerka v Paříži

• Francie Un monstre à Paris (více)

Paříž roku 1910. Městem vládne panika. Hladina vody je čím dál vyšší a příšera je na útěku! Začátkem roku 1910 čelila Paříž katastrofálním záplavám, které způsobila rozlitá Seina. Řeka kulminovala osm metrů nad svou obvyklou hladinou, a možná proto už si dnes nikdo nepamatuje, že se tehdy město také třáslo hrůzou z šestinohé příšery, která řádila v jeho ulicích. A jen málokdo by si tyto události spojil s hudebním fenoménem, který se zrodil v jednom místním šantánu. Rozruch ve městě působí děsivý tvor, který je na útěku. V patách je mu hrozivý komisař Maynott se svými muži. Příšerka naštěstí najde útočiště v pěveckém kabaretu po boku místní hvězdy, krásné a srdečné Lucille. Ta se společně s výstředním vědcem a jeho vznětlivou opicí snaží neškodnou příšerku zachránit. (Česká televize)

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

tis12olivia

Tento film ma jednoducho bavil. Po hudobnej stránke je veľmi vydarený a musím pochváliť aj obsadenie. Celkovo na mňa pôsobil osviežujúco. Pekné, francúzske a chytľavé. La Seine, La Seine, La Seine... ()

teseth

Pokus, který se snaží svézt na vlně která plní kina a kapsy. Bohužel ale je to jenom matný stín svých mnohem lepších a zábavnějších sourozenců. Toto je nemastné, neslané a hlavně totálně nezábavné. Děj je triviální a animace fádní. Nikdy více takový hokuspokus. ()

sha.piro

Trochu nezáživný začátek, ale po namíchání kouzelného "huhu koktejlu" pro zvětšování však vcelku příjemně koukatelný animák. 55% ()

vixina

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale s hodnotením nad 3* ísť nemôžem. Dejovo to veľmi krívalo, animácia škrela a rušila, človek len čakal, kým sa mu dostane nejakého zaujímavého hudobného kúsku. Ešte že to nebolo také dlhé. ()

Avras.ell

Krásně pohádkové s úžasně zvládnutou angličtinou po francouzku. Doporučuju každému, kdo chce zkusit jemnější smysl pro humor a poslechnout si l´manifik music. ()

chlumecky

Tak já se u tohohle animáku rozhodně nenudil. Chvíli mi trvalo než jsem si zvyknul na to animované zpracování, přeci jen to není Pixar, ale následně jsem nelitoval, že jsem si to pustil. Není to blbost ani ujeté a má to příběh - takže supr ()

DonShark

Moc mě tento film překvapil a to díky nízkému hodnocení na CSFD. Opravdu skvělý animák, i když asi ne tak uplně pro děti :) ()

KT_2011

Značně nekoukatelné. Zmatený příběh, průměrná výtvarná stránka. Jediným kladem pro mne byly uličky Paříže zpracované ve 3D. ()