Diskusní pořad vysílaný na televizi Nova od května roku 1997 po dobu pěti let. Seznamoval nás s lidmi různého věku, kteří si prošli různými úskalími a strastmi, prožili, měli či mají různé nemoci, které změnily jejich životy, trpí určitou fobií, závislostí na něčem nebo mají jiné chování než ostatní. Pořad byl také věnován lidem, kteří mají doma blízké, kteří potřebují jejich pomoc, žijí jiným způsobem než většina z nás, ale také nás seznamoval s lidmi, kteří dokážou s něčím žít, zachraňovat lidské životy a podobně. (Stocki)

kluk z Na

vcelku zajímavá talkshow ve které vystupujou různí freakové a myslím, že i moderátoři zde odváděli slušnou práci, chybí vám tam Musil:-) ()

Shredo

Poctivá TV relácia, ktorá mala veľmi zaujímavé témy bez servítky. Pozvané osoby aj moderátori na profesionálnej úrovni vedú diskusie a majú verejnosti čo ponúknuť. ()

Drom

Mohli byste se divit, že takové kravině dávám tak závratné hodnocení tří hvězdiček. Kulisy jak ze studia kamarád, samej mladej floutek a to včetně moderátorů a zpracování taky nic moc. Co ovšem nemohu u tohoto pořadu opomenout je to, že se poměrně otevřeně věnoval tématům, která dnes sice považujeme za běžná a také se běžně v mediích objevuji, ale v době před 15-20 lety to byl vlastně jeden ze začátků. Přínos je tedy jasný, oslabení tabuizace některých témat v pořadu spíše pro mladé. I přes pokulhávající formu. ()

GlamourCat

Těžko hodnotit něco, co je stále jiné. Některá témata jsou zajímavá, jindy nudná, nicméně svoje hvězdičky si zaslouží devadesátá léta, pro svoje hezké mladé lidi! Haha! ()

FireTight

Na svojí dobu a na televizi, která pořad vysílala poměrně kvalitní talk-show, kterému nejvíce prospívala Pavlína Wolfová v roli moderátorky. Některá témata byla sice slabší, ale jiná to docela dobře vynahrazovala. ()

milwaukee odpad!

Tenhle pořád má jedno plus. A to je PÉČKO od Izera. Přesně vystihuje hlavní postavu, jako nánu s unylým xichtem ()

Renie42

Na Áčko jsem se v podvečer ráda dívala. Témata zajímavá, někdy i nudná, ale většinou to šlo a zpříjemnilo mi těch 40 minut nebo jak to bylo dlouhý. ()

amyth odpad!

Když se řekne Áčko - vybaví se mi za: a) skvělá parodie z České sody a teprve za b) zoufalá diskusní trapnost v podání neuvěřitelně nesympatických a lidsky trapných moderátorů kterým dominovala zoufalá Wolfová. ()