Rammstein: Völkerball

(koncert)
všechny plakáty

V pořadí třetí DVD, které kapela Rammstein vydala nám jako hlavní chod nabízí záznam koncertu z francouzského Nîmes, který se uskutečnil 23.července 2005. V setlistu devatenácti skladeb pochopitelně nechybí singly Du riechst so gut, Du hast, Sonne, Links 2-3-4, Mein Teil či Amerika a hudba je jako vždy doplněna pyrotechnickými efekty. Na DVD najdeme ale i přídavky v podobě čtyř skladeb z londýnské Brixton Academy, tři skladby z tokijského klubu Citta a speciálně sestříhanou verzi skladby Moskau z koncertu, který kapela v ruské metropoli odehrála 28.listopadu 2004 za doprovodu tří domácích vokalistek. (Stocki)

kinghome

Rammstein jsem nikdy nějak extra neposlouchal do té doby, než jsem se náhodně nedostal na jejich koncert, který byl asi po stránce Show to nejlepší co jsem kdy viděl. A tohle DVD to dokazuje taky. Né že bych nějak žral jejich songy, ale to co předvádí na pódiu je úžasné a nikdy se toho nenabažím. Dokonce jsem si tohle DVD koupil, abych mohl s nostalgií vzpomínat jaké to bylo na koncertu. Skvělé, ale pořád si nemyslím, že to je na plný počet. ()

swe

Stonásobně syrovější, barevnější a ohnivější než, už tak perfektní, Live aus Berlin. Nejlepší koncert jaký jsem kdy viděl! ()

Trustme

Geniální výběr prostředí koncertu, nejlepší herecké výkony zpěváků a nápady. Tenhle koncert je tak fascinující a filmový. Dobrá práce kamery spolupracuje s fanoušky a dojem "jsem při tom" je dokonalý. Zvuk v DTS kvalitě dokazuje, že německá perfekcionalita se nespokojí jen s Dolby Digital. Charismatické! ()

Rousse

Jeden z nejlepších koncertů, který jsem měla tu čest vidět živě. A jedno z nejlepších hudebních DVD, které si můžete pustit - jenom opatrně, aby vám ta famózní fajršou nesežehla TV i s reprákama:-) ()

Lukoboss

Nemůžu jinak, jejich show je prostě dokonalá, propracovaná a dotažená do posledního detailu. Měl jsem tu čest to i 5x vidět naživo a je to prostě nářez se vším všudy! ()

zdenur

Skvělá show, totální náhul od začátku až do samotného závěru. Pro mně ale zůstává na špici Live aus Berlin. ()

Gastovski

Chci se jednou dožít dne, kdy ty kluky německý uslyším naživo! Nejlepší živý koncert, co jsem kdy viděl, hlavně velmi pěkně sestříhaný a nasnímaný. Skvělé songy, spousta pyrotehnických kousků, rozbíjení kláves, výlet na člunu mezi diváky a závěrečný přídavek v podobě písně Stripped z toho činí jeden z nejlepších koncetů všech dob. ()

G900

Rammstein jsou Rammstein jsou Rammstein... ;) Schvalne jsme si Live aus Nimes nechal jako sve 500. hodnoceni :) Jsem RammsteinFan uz dobrych par let, doma se mi hreji vsechna vydaa alba a DVD a konkretne Völkerball je pro me asi z nejcenejsich... Skvela sou, skvele pisnicky, skvele efekty => Skveli Rammstein!!! 100 % ;) ()

Stíba

Není to Live aus Berlin, je to něco docela jiného, pro nezasvěceného člověka možná i zajímavějšího díky technologicky novější produkci. Koncert v Nimes byl perfektní a i výběr z dalších koncertů stojí rozhodně za to. ()

Razzor_82

Živelná a pyrotechnikou napumpovaná show v době největších fláků této německé kapely. Nejlepší koncert R+ jaký jsem kdy viděl. Lindemann v top formě.  10/10 ()

Zodiak455

Výborný koncert,to co Rammstein předvádí je neuvěřitelné.Mnohokrát se divím že se na pódiu nesesypou.Prostě výborné. ()