poster

Politické harašení aneb S politiky stále netančíme (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2001, 21 x 60 min

Režie:

Jiří Adamec
 • SOLOM.
  ***

  Poněkud slabší než předchozí S politiky netančím, ale to bylo dáno nejen přechodem z České televize na Novu, ale i pomalu se horšícím zdravotním stavem největšího „esa“ Miloslava Šimka. Já měl tohoto herce a baviče strašně rád a oceňuji, že si dokázal najít smysl pro humor a politickou satyru i v době, kdy na tom byl opravdu zle. Bohužel kvalita jednotlivých dílů tím trpěla, ale to nebyl jeho problém. Bubílkové postupně narostl solidní „rypák“ a začala být spíš trapná, než abych se u toho pochcal smíchy…. Pořád ale průměrný pořad…(29.1.2019)

 • SenFlxr
  odpad!

  Ubohost. Pořád ale pořád dokola to samé. Proč nastavovat pořád to stejné? Asi se najde ještě pořád dost lidí co jsou ochotni tohle sledovat. Politici jsou svině, berou úplatky, lidem se smějí. Fajn je to zřejmě tak, jenže proč to pořád opakovat? Paní Bubílková na tom postavila kariéru, když ji slyším jak s tou příšernou dikcí spěje k pointě svého "vtipu" a jak u toho vždy zintenzivňuje svůj projev, tak se mě navaluje. Pak přijde vždy něco jako pointa, to už málem řve, a já už bliju nad nečekanou oduševnělostí a bystrostí vyřčeného...(24.1.2009)

 • hororwatch
  ****

  S odstupem času si myslim, že situace u nás je tak ubohá, když si politici dovolí vysmívat se v záznamech ve sněmovně svými proslovy a chcát občanům do ksichtu, že už nám nezbývá nic jiného, než si z toho dělat srandu. Dokud měl ještě Šimek dech, byla to bomba. Občas mě už fakt bolelo břicho. Bubílková sama o sobě stojí za ho**o, je uječená a neumí ani zabarvit hlas tak, aby si z toho vybavil člověk tu momentku a zasmál se. Bez Šimka ani ránu.(9.9.2012)

 • Georginek
  *****

  Totální nářez....dle zdejšího hodnocení se dá pochopit, že většina hodnotitelů jsou buď úplný hovada, nesledujou politiku, nebo žijou v jedný cimře bez voken a televize...... vlastně, televize je třeba - aby mohlo stádo koukat na Televizní Noviny na Nově, Ordinaci, Cesty domů, Superstar, Hlas a podobné čůrákoviny, že???(12.3.2014)

 • brzozin
  *

  Šimkův estrádní humor mi nikdy k srdci nepřirostl. Kdysi s Grossamnem to bylo možná vtipné. Protože to mělo jiskru, bylo to originální a byl to náznakový humor pro inteligentní lidi. Tohle není ani jedno z toho. Miliónkrát omelté klišé o tom, jak jsou politici blbí. Na tom lze možná postavit jeden zábavní večer a už v jeho konci bude bavič vytřílený na rok dopředu. Ale seriál na pokračování? Navíc Bubilková je pro mně jedna z nejnesympatičtekjších bytostí, jaké znám a pochybuju, že bych někdy v životě potkal někoho, jehož hlas mi bude více protivný.(19.8.2012)