Sólo pro mou ženu (TV film)

Komedie

Československo, 1990, 67 min

Petr Pešek

Průměrná televizní hra o tom, jak se manželská dvojice pokouší vyrovnat s manželským stereotypem a stárnutím. Díky hereckému obsazení sice jen jednorázová, ale koukatelná záležitost. Celkový dojem: 50 %.(13.1.2009)

Láďa Mrkvička byl vtipálek, když volal své manželce coby milenec a ta šla na rande. 60%(23.3.2013)

Místy trochu nuda, chtělo by to trochu rychlejší spád, hlavně v první polovině. U tohto hereckého obsazení jsem zvyklá na živelnější herectví, tady jsou navzdory tomu rokenrolu postavy jaksi líné. Z dnešní doby trochu zvláštní pohled na to, že 45-letá žena si říká, jak je stará, když teď takové ženy mají kolikrát ještě dost malé děti.(23.3.2013)

• LadyPupu

Mrkvička má krizi středního věku, Kodet mu radí, že si má najít novou ženskou a poslouchat dunění tamtamů (WTF???). Jenže Mrkvičkovi se pořád líbí jen ta jeho manželka (WTF podruhý). Tak jí začne volat jako tajemnej ctitel se sluchátkem zabaleným do igelitu a ona nejen, že ho po hlase nepozná, ale ještě se s ním vykecává (WTF potřetí). A to je teprve začátek. Je to šílený. Jedna hvězda za Kodeta ("Manželství to není žádná hra, to je boj o život.") a jedna za nácvik taneční choreografie v sušárně. :-)(18.3.2016)

Film s pomalym rozjezdem, obsahuje par dobrejch foru, a ucinkuji v nem moje oblibena Zdena a mlada Vilma. Je predvidatelnej, a trosku umelohmotnej. Jako oddychovka vyhovujici. :-) 3+(27.5.2014)