poster

Dobrý večer s Waldemarem (TV pořad)

Hudební

Československo, 1970, 10 x 30-45 min

 • lubospoti
  ***

  Při svém premiérovém vysílání byl tenhle pořad asi fenomén. To jsem bohužel nezažil, tak mohu hodnotit pouze s odstupem času. A ten čas se trochu na úrovni podepsal. Je to milé, zábavné... Ale není to nic, co by mě omráčilo.(1.10.2015)

 • Aky
  *****

  Nejosobitější postava české poválečné populární scény. Zpěvák, herec, komediant... ve všech polohách skvělý, bezmála dokonalý.(2.7.2017)

 • Terva
  *****

  Co všechno odvál čas ??!!(27.5.2012)

 • Paity
  ****

  Co si budeme povídat. Národ přilepený k obrazovkám, to byla naprostá realita, když v TV šly pořady jako je právě Dobrý večer s Waldemarem.(1.7.2013)

 • Willy Kufalt
  *****

  10 hudebně zábavných večerů s Waldemarem Matuškou, v nichž představoval na obrazovce nejen své tehdejší aktuální hudební počiny na deskách Supraphonu, ale i pravidelně pozýval do studia své hosty. Nejde o lecjakou lacinou hudební šarádu, ale kvalitní pořad s promyšlenou dramaturgií i zajímavým průvodním slovem, na kterém se podílel textař Zdeněk Borovec! Jeden z mnoha tehdejších, no mála dnes kompletně dostupných TV-pořadů, kde máme možnost vidět na obrazovém záznamu mnohé písničky populárních zpěváků (vedle všeuměla Matušky např. Špinarová, Urbánková, Pilarová, Hála, Korn, Plavci, KTO). Za pozornost občas stojí v některých dílech i zajímavé "klipové" zpracování písniček ve studiu (Jen račte vstoupit, Avignonský most, Sirael). A pak je to především zábava v podobě povídání Matušky s hereckými hosty, které v jistém smyslu připomíná žánr, jemuž se dnes říká talk-show - hodně zajímavé i vtipné jsou tady povídání s Františkem Filipovským, Vladimírem Menšíkem (včetně ukázky hry na několik hudebních nástrojů), Jiřinou Šejbalovou, hereckými manžely Jiřinou Bohdalovou a Radkem Brzobohatým či s hosty z divadla Spejbla a Hurvínka, Kirschnerem a Štáchovou. Velké díky ČT za vydání komplet všech dochovaný 10ti dílů na DVD, neboť ve vysílání TV se tohle objevuje minimálně!(8.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace