Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Legendární hudebně zábavný pořad Waldemara Matušky, ve kterém si s ním přišla popovídat a zazpívat celá plejáda známých herců a zpěváků za doprovodu Orchestru Václava Hybše. Připomeňte si znovu neopakovatelnou atmosféru většiny těchto večerů, kterých se podařilo z celkového počtu třinácti dílů zachránit deset, tři díly byly bohužel již nenávratně ztraceny.. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

Aky 

všechny recenze uživatele

Nejosobitější postava české poválečné populární scény. Zpěvák, herec, komediant... ve všech polohách skvělý, bezmála dokonalý. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Při svém premiérovém vysílání byl tenhle pořad asi fenomén. To jsem bohužel nezažil, tak mohu hodnotit pouze s odstupem času. A ten čas se trochu na úrovni podepsal. Je to milé, zábavné... Ale není to nic, co by mě omráčilo. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Písničky a hosté super, ale to mluvené slovo? Vím, že to není fér, ale ve srovnání s Gotťákovými pořady je tohle tak amatérské, až běda. Ovšem ty písně - to je dnes pohlazení po duši. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Co si budeme povídat. Národ přilepený k obrazovkám, to byla naprostá realita, když v TV šly pořady jako je právě Dobrý večer s Waldemarem. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama