poster

Žízeň po krvi (TV film)

 • USA

  Street Warrior

 • Slovensko

  Cesta pomsty

Akční

USA, 2008, 84 min

 • Adrian
  odpad!

  Ak pribeh nestoji ani za opis deja, pretoze jeho osuchanost by mu mohli zavidiet aj 20rokov denne vyuzivane Wranglery, suboje neprekrocia tien (pod)priemernosti a Lateefove schopnosti su tu ABSOLUTNE nevyuzite, pretoze jeho postava sa mihne vo filme cca na 10 sekund bez jedinej sance predviest co v nom je, tak odpad sa nuka sam od seba.... . A nepomoze ani to, ze v tradicii "dajme za hlavnu hviezdu vysluzileho B-zaporaka obdobi minulych" sa o urcity nadhlad ako tak pokusa Nick Chinlund. Lateef: To ano, sme nepoucitelni :-) (btw. zozen si Never surrender, kde MMA fightery su sice este vacsie herecke polena, ale aspon je tam slusny suboj s Lateefom).(17.4.2009)

 • Luukec
  odpad!

  No už sem viděl i horší filmy, ale bylo to hodně těsný.. Tak chatrný a děravý příběh se jenom tak nevidí a předvídatelnost je tady snad úmyslná.. Vlastně ani uplně nevim co mě přimělo se na ten film dodívat do konce, ale ať to bylo cokoliv, rozhodně mě to nepřinutí se na ten film ještě někdy podívat.(25.11.2010)

 • UncleG
  odpad!

  Další zcela zásadní film, ba co víc, milník světové kinematografie! S přehršlí nových a neotřelých nápadů, scenáristických libůstek a zcela nových uměleckých postupů. Už jenom ústřední postava bývalého vojáka s válečným traumatem je sama o sobě ukázkou vytříbeného vkusu autorského týmu a otevírá tak scénáristovi celou řadu literárních možností a cest, kudy rozvíjet spletitý (ale zároveň velmi lidský) příběh. Například zlí arcipadouši unesou těhotnou manželku jeho bratra a přinutí tak našeho svalnatého krasavce bojovat v aréně smrti. Úžasné, že? To ale není všechno! Sofistikovaný příběh se ještě dále komplikuje, když náš hrdina nastoupí k boji, všechny porazí a odchází spokojeně v západu slunce. Zcela revoluční i je podání soubojů samotných. Všichni herci jsou pravými mistry svého oboru a zosobněním mrštnosti, pružnosti a inteligence. Jejich zvláštní soubojová technika "padni kam padni" a "už jsem mrtvej, ale znova vstanu" je pak navíc podpořena geniálním střihem a představuje takřka vybroušený filmařský diamant. Troufám si tvrdit, že Žízeň po krvi se zapíše zlatým písmem do historie vysokorozpočtových spektáklů!(26.11.2010)

 • Phobia
  odpad!

  Už z úvodních titulků mi bylo křišťálově jasné, že Prima Kůl zase prezentuje svým divákům odpádek, který někde v žumpě ulovila zadarmo, no doufala jsem, že film bude alespoň z ranku těch vtipných, kterým lze nějakou ušmudlanou hvězdičku udělit za polechtanou bránici. Ale ne, ono to bylo jen blbé, zábavné ani náznakem a co je vůbec nejvíce zarážející: u akčního filmu by divák naivně očekával přinejmenším koukatelné akční scény, nikoliv sled rychle po sobě jdoucích neatraktivních fotek. Ale nejspíš ten záskok za editora - střihoruký Edward v záchvatu tance svatého Víta - akorát neúspěšně maskoval, že neherci jsou také nezběhlí v libovolné formě bojového umění. Špatné, jsou i horší filmy a připouštím, viděla jsem jen kousek, ale tady byla motivace ke sledování naprosto nulová. 9% jen aby se neřeklo...(26.11.2010)

 • POciSEM
  **

  Brutalni vykradacka snad vsech arenovek co kdy natocili. Bohuzel hlavni hrdina ac se umel docela slusne bitkarit vypadal jako pracant z uralu takze mi docela kazil zazitek. To jeho souperi uz bylo jiny kaficko. Narachana rakouska opice Kickinger se hodne snazil,Lateefa sem ani nepostrehl ale vizaz Garyho Kaspera me uplne odrovnala. Mam toho borce rad ale ted je moje hvezda. Nejsem zadnej hajhitlak ale jeho sympatickej nacicek je to nejlepsi co film nabidne(7.3.2013)