Reklama

Reklama

Jack Campbell je prepustený z armády a vracia sa domov. Návrat domov mu však okorení správa o jeho bratovi, ktorý leží na lôžku dobitý takmer na smrť. Následne je unesená manželka Jackovho brata. Jack pátra po pôvode zranení jeho brata a hľadá bratovu ženu. Stopy ho zavedú do arény, kde sa konajú nelegálne zápasy za účasti skorumpovanej polície. Jack musí bojovať, pretože vie, že v stávke nie je iba jeho život... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

UncleG odpad!

všechny recenze uživatele

Další zcela zásadní film, ba co víc, milník světové kinematografie! S přehršlí nových a neotřelých nápadů, scenáristických libůstek a zcela nových uměleckých postupů. Už jenom ústřední postava bývalého vojáka s válečným traumatem je sama o sobě ukázkou vytříbeného vkusu autorského týmu a otevírá tak scénáristovi celou řadu literárních možností a cest, kudy rozvíjet spletitý (ale zároveň velmi lidský) příběh. Například zlí arcipadouši unesou těhotnou manželku jeho bratra a přinutí tak našeho svalnatého krasavce bojovat v aréně smrti. Úžasné, že? To ale není všechno! Sofistikovaný příběh se ještě dále komplikuje, když náš hrdina nastoupí k boji, všechny porazí a odchází spokojeně v západu slunce. Zcela revoluční i je podání soubojů samotných. Všichni herci jsou pravými mistry svého oboru a zosobněním mrštnosti, pružnosti a inteligence. Jejich zvláštní soubojová technika "padni kam padni" a "už jsem mrtvej, ale znova vstanu" je pak navíc podpořena geniálním střihem a představuje takřka vybroušený filmařský diamant. Troufám si tvrdit, že Žízeň po krvi se zapíše zlatým písmem do historie vysokorozpočtových spektáklů! ()

Adrian odpad!

všechny recenze uživatele

Ak pribeh nestoji ani za opis deja, pretoze jeho osuchanost by mu mohli zavidiet aj 20rokov denne vyuzivane Wranglery, suboje neprekrocia tien (pod)priemernosti a Lateefove schopnosti su tu ABSOLUTNE nevyuzite, pretoze jeho postava sa mihne vo filme cca na 10 sekund bez jedinej sance predviest co v nom je, tak odpad sa nuka sam od seba.... . A nepomoze ani to, ze v tradicii "dajme za hlavnu hviezdu vysluzileho B-zaporaka obdobi minulych" sa o urcity nadhlad ako tak pokusa Nick Chinlund. Lateef: To ano, sme nepoucitelni :-) (btw. zozen si Never surrender, kde MMA fightery su sice este vacsie herecke polena, ale aspon je tam slusny suboj s Lateefom). ()

Reklama

POciSEM 

všechny recenze uživatele

Brutalni vykradacka snad vsech arenovek co kdy natocili. Bohuzel hlavni hrdina ac se umel docela slusne bitkarit vypadal jako pracant z uralu takze mi docela kazil zazitek. To jeho souperi uz bylo jiny kaficko. Narachana rakouska opice Kickinger se hodne snazil,Lateefa sem ani nepostrehl ale vizaz Garyho Kaspera me uplne odrovnala. Mam toho borce rad ale ted je moje hvezda. Nejsem zadnej hajhitlak ale jeho sympatickej nacicek je to nejlepsi co film nabidne ()

Phobia odpad!

všechny recenze uživatele

Už z úvodních titulků mi bylo křišťálově jasné, že Prima Kůl zase prezentuje svým divákům odpádek, který někde v žumpě ulovila zadarmo, no doufala jsem, že film bude alespoň z ranku těch vtipných, kterým lze nějakou ušmudlanou hvězdičku udělit za polechtanou bránici. Ale ne, ono to bylo jen blbé, zábavné ani náznakem a co je vůbec nejvíce zarážející: u akčního filmu by divák naivně očekával přinejmenším koukatelné akční scény, nikoliv sled rychle po sobě jdoucích neatraktivních fotek. Ale nejspíš ten záskok za editora - střihoruký Edward v záchvatu tance svatého Víta - akorát neúspěšně maskoval, že neherci jsou také nezběhlí v libovolné formě bojového umění. Špatné, jsou i horší filmy a připouštím, viděla jsem jen kousek, ale tady byla motivace ke sledování naprosto nulová. 9% jen aby se neřeklo... ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Tragédie. Crowder znovu (stejně jako v Beyond the Ring) bez jakékoliv bojové techniky, jako nevím, jestli si režisér a choreograf bojových scén Freddy Bouciegues uvědomovali, že neangažováním Crowdera do bojových scén propásli jedinou možnost, jak diváka zaujmout. Zdejší bijci se mlátí jen sevřenýma pěstma, žádná nápaditost, navíc znovu ukrutně mizerný střih. V začátku jsem zaznamenal pokus o boj s tyčema, ale ten byl ozařován problikávajícími reflektory baru, takže vidět není skoro nic. Příběh o ničem, Chinlund akorát řve a Kickinger je sice obrovskej a cvičí bicepsový zdvih se 100 kg, ale nepředvede zhola nic. Nuda veliká, souboje hrozné, zpracování děsné. Musím prostě počkat na Tekkena... to Adrian: to jsme si zase naběhli, že??:) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama