Reklama

Reklama

Grace

Trailer

Obsahy(1)

Madeline Matheson je v osmém měsíci těhotenství. Během její nehody plod umírá. Žena naléhá, aby mohla donosit dítě do termínu porodu. O několik dní později se její dcerka narodí živá. Jenže dítě nemá chuť na mléko, ale na krev. Madeline má dilema, kam až zajít, aby zachránila své dítě. (LIVINGDEAD)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Na tomto horore sa mi páčili 4 veci: 1. originálny námet 2. komorná a stiesnená atmosféra 3. herecké výkony (najmä švihnutej matky a totálne šialenej svokry, toto sa len tak nevidí, hlavne tá matka to zahrala bravúrne) 4. záver, správne krvavý a určite podarený. Vlastne čo sa týka psychologických hororov, patrí tento film k tým najlepším, čo som videl. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Antikoncepční obhajoba vegetariánství. Jordan Ladd hraje jak o život, scénář se rozhodně nebojí zabrousit do kontroverzních vod, ale přišlo mi, že si Paul Solet stísněnou atmosféru neumí dobře ohlídat a tak je to často docela nuda, které by slušela mnohonásobně kratší minutáž. Čekejte velmi komorní psychologický výcuc dobré nálady a možná nebudete zklamáni. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

No, čekal jsem hustší atmosféru a celkově lepší podívanou. Grace ze začátku působí velmi slušným dojmem, ale od určitého okamžiku jde serióznost naprosto do háje (Myslím tím podnět, který Madeline donutil, aby nalila dítěti poprvé do lahvičky zvířecí krev. Ať mi nikdo netvrdí, že po takové události - která v podstatě mohla být jen nehodou, a ne projevem Graciny krvežíznivosti - by něco takového skutečnou matku napadlo). A když nelze brát snímek vážně, musí mít takový spád či index zábavnosti, aby dokázal udržet divákovu pozornost a pobavit jej. No nemá samozřejmě ani jedno, vleče se to neuvěřitelně a na vtip člověk nenarazí. Ačkoli, u úplně posledního záběru jsem smíchy vyprsknul, to je fakt. Každopádně atmosféru snímek má a napínavé to svým způsobem také je, takže tři hvězdy považuju za adekvátní. PS: Taky vás tak štve, když je ve filmu zapnutá televize a "náhodou" se tam zrovna baví o něčem, co má hodně společného s dějem filmu..? ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Nadpriemerný psychologický horor s originálnym a slušne spracovaným nápadom. Film začína niekoľkými tradičnými hororovými náznakmi, ktoré diváka trochu zmätú, následne sa však mení na temnú, komornú drámu a pokračuje v svojskom rozvíjaní neobyčajnej myšlienky, ktorú však zbytočne neprestrelí a udrží sa v reálnych mantineloch. Mne sa to páčilo; nielen pre skvelý námet, ale aj pre hustú atmosféru, dobre udržanú gradáciu deja a uveriteľných hercov. Potešilo aj vcelku vtipné cameo môjho obľúbenca Adama Greena a osobne si myslím, že režisér Paul Solet má našliapnuté dobrým smerom - teším sa na jeho ďalšiu tvorbu. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Horor o narození těžce vytouženého, ale bohužel mrtvého dítěte, které následně oživne, s požadavkem na speciální výživu - místo mléka krev. A do toho prudí tchýně. No, nevím co se z toho dalo vytřískat víc... Ta zápletka zní sice možná zajímavě, ale její realizace už tak zajímavá není. Krvežiznivý mimino není vyhnaný do extrému, představitelka hlavní role (Jordan Ladd) postrádá větší charisma, samotný průběh nijak netlačí na pilu a místy hraničí až s nudou. Chtělo to mnohem větší důraz po psychologické stránce, tím si myslím, že to mělo šanci zaujmout a zapůsobit. Takhle nic moc, ale ani žádný průser. Těžký průměr. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

  • Paul Solet sa rozhodol natočiť tento film po úspechu krátkometrážnej snímky s rovnomenným názvom, ktorý takisto režíroval. (FromHell)

Reklama

Reklama