Spiklenci

Complices

Accomplices

Krimi / Drama

Francie / Švýcarsko, 2009, 89 min

Na francouzskou filmovou krimi produkci to není vůbec špatné. Zajímavý děj, avšak rozuzlení je poměrně snadno odhadnutelné.(7.1.2011)

• rt12

Obyčejná předvídatelná detektivka s nádechem erotiky.(21.5.2014)

• igi B.

Přes ožehavost tématu a hrstku horkých erotických scének jen vlažná eurokrimi, jalová a plytká jak ixtý díl jakéhokoli (no dobře, tak debilní jako "Explozitůra" přiznávám to není...) konvenčního seriálu. S českým dabingem pak tradičně klesající do bažin nočněnedělních šašskotelevizáckých dementívek... °-/ . . . Tak děti, dorebelujte a poučte se a nešoustejte se starými chlípníky, neboť je to příliš snadný výdělek a vy přes ta vaše vymaštěná povrchní a znuděná myslidla máte přece na víc, že... A ten přešťastný koneček s hodným(!) flicem, no to už teda fakt rači robertka do... Konec konců, no vždyť říkám, že to byla jen taková falešná eurokrimi... - - - - - (Poprvé viděno /želbohu s typicky šašskotelevizáckým česdabingem/ 30.10.2011 na >splihlenecké jebničce< , hodnocení 88., komentář zde otrávený jako desátý - 30.10.2011)(30.10.2011)

Celkem dobrý krimi francouzský film. Musím přiznat, že jsem vytrvala hlavně díky Cyrilovi Descoursovi a Jérémym Kapone. Celková zápletka jako taková je mi jasná..d*vka kluk si po netu v kavárně sjednává schůzky s uchýlnými chlápky a prodává tak své tělo..narazí na slečnu bez jakéhokoliv šarmu a elegance a jaksi se do ní zakouká.Dají si po čase sraz a hned je z nich pár. Kluk d*vka lže holce o své práci a zatímco ji oblbuje tak si pěkně vydělává peníze. Pak dojede na svou hloupost tím, že jeho d*vka kámoš ho "omylem" uškrtí a ještě u toho brečí...Hloupá a nehezká holka otěhotněla s d*vkou klukem a dítě si nechala..prošla jí vražda úchylného klienta a žije šťastně až do teď.Jenže nechápu co to mělo být s tím policejním vyšetřovatelem na konci..zase jsem přišla na tu stejnou věc co vím už dlouho - francouzské filmy se netočí pro hlupáky jako jsem já - bohužel.(11.10.2012)

• argenson

Fakt je, že by to mohl bejt klidně jeden díl běžného krimi seriálu. Ale... má to týpka, kterej si získá vaše sympatie, přitom od začátku víte, že je mrtvej. Co to ovšem nemá, je napětí, spád a gradace. Naopak, co to má, jsou všechny ty moderní atributy, jakože se kouří tráva, chlapci to dělají s chlapy, tu za prachy, tu z lásky. Zatímco ženy mají problém se vůbec seznámit. Ovšem ten konec to celkem pohřbil.(18.2.2013)