Utajená operace

• USA Operation: Endgame (více)
všechny plakáty

V USA práve dochádza k výmene prezidentov, po Bushovi nastupuje Obama. Tým pádom je rušno aj v tajných službách, kde je pred príchodom nových ľudí do funkcií treba zlikvidovať veľa citlivých a kompromitujúcich dát a materiálov. V obrovskom podzemnom komplexe, kde sa tieto dáta skladujú, nastáva boj na život a na smrť medzi dvomi skupinami agentov. Bola spustená operácie Endgame, likvidácia celého komplexu vrátane zamestnancov. (TV Markíza)

p.i.t.b.u.l

Větší trapárnu jsem už dlouho neviděl. Film, který se vrhl opět do známého tématu, uvěznění na nějakém místě a dva znepřátelené tábory proti sobě bojují o život. Proč ale tvůrci vymysleli tak hloupou zápletku? Týmy Alfa a Omega, které pracují pro vládu a nemají se příliš v lásce, se jednoho dne začnou likvidovat. A to v době, kdy je vyhlášen korporací tzv. endgame, který znamená, že celá tajná budova bude zničena. Tým omega dostal tajný rozkaz, zlikvidovat druhý tým za každou cenu. Vzhledem k tomu, že do této budovy je zákaz nošení zbraní, je celý tento boj pouze za použití kancelářského vybavení apod. A v tom je ten háček. Souboje jsou nudné, nesmyslně zpomalené, kdy herci narážejí pěstí do zdi, protože netrefily nepřítele...celé to působí hrozně komicky. Stejně tak jako děj filmu a hlavně konec. Pro mně totální katastrofa, která raději ani neměla vyjít. Ztráta času a tento film rozhodně nedoporučuji. Na to, že zde hraje tolik známých herců, kteří mně jsou sympatičtí, docela zklamání, že do tohoto filmu vůbec šli. PS: Když se kouknu na hodnocení ostatních, jde vidět, že někteří to hodnotili jen pouze traileru, což mně připadá hloupé a jen to zkresluje opravdové hodnocení filmu. Netýká se to jen tohoto filmu samozřejmě. ()

fimler

Jediné co stojí za zmínku je Zach Galicosik, který mě bavil.To ostatní je stupidita, ale ještě né toho největší rázu! ()

P@\/EL

Popravdě jsem se na film podíval kvůli ženskému hereckému obsazení. Pokud budu hodnotit samotný film, tak z něj mám spíše negativní pocity. Film rozhodně nelze brát vážně jako seriózní akčňák, na druhou stranu jako parodie taky moc dobře nefunguje. Sporadicky se zde vyskytne nějaká ta povedená hláška a celkově tu je hodně krve, což se možná může jevit jako efektní, nicméně děj je jedna velká slátanina. ()

Pythonator

Tak jsem myslel, že ten vtipný tlustý vousatý Řek hraje zase v nějaké dobré komedii a ono prd. Nebýt tam sličná Meg IQ a ještě sličnejší Odetka Anna ble, tak se tam v podstatě není na co dívat. Námět je zajímavý, ale nějak tomu chybí hlavní hrdina, kterému byste drželi palce a byli rádi za to, že přežil. ()

vw.cobra odpad!

Totální sračka, která patří s veškerým obsazením a všemi tvůrci do psychiatrické léčebny. Dialogy na zvracení a žádná akce to prostě nezachrání. Hnus. ()

Archvile

Podľa názvu a stručného popisu som čakal, že sa bude jednať o dobrú akčnú komédiu. Po pár minútach to pripomínalo scénu so SAW, ale ok aj to by som bral. Ale potom zrazu nič. Ako keby režisér nekúpil celý scenár a ďalej už len improvizoval. Nuda až do samého konca. A ešte jedna vec. Zach Galifianakis sa tam teda absolútne nehodil. Predstava vyžratej postavy supertajného agenta ktorá sa len s námahou kotúľa po chodbách bunkru je len ťažko uveriteľná. ()